Sprzedam / Zamienię samochód

Więcej
2017/11/14 06:23 #46118 przez Królowie_Szos

Królowie_Szos odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

Ten link chyba niepoprawny... 404.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/11/14 16:28 #46119 przez MCichy

MCichy odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

@Królowie_Szos - faktycznie, myślnik z mojej wypowiedzi wkradł się w link:

drive.google.com/drive/folders/1Qq_0asEV...OOoJt8wDXbW3Bs1cwhqr

oto poprawny adres galerii zdjęć.
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Więcej
2017/11/15 10:54 #46120 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

Brawo za dokładną i uczciwą relację zdjęciową!

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2017/11/17 09:25 #46125 przez Rally Team

Rally Team odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

Nie chciałby ktoś z Was przygarnąć Dacii 1310? Kiedyś kupiłem z myślą o greckim złombolu, ale plany się pokrzyżowały. Zaczyna pojawiać się ruda miejscami więc to ostatni moment na uratowanie auta. Samochód sprawny, jeżdżący, zainwestowane wiaderka kasy :)
Fotki: www.icloud.com/sharedalbum/pl-pl/#B0OGI9HKKGWbmLI
Oddam niedrogo, potrzebne miejsce w garażu. 2 tysie i można zabierać.

Więcej
2017/11/17 17:42 #46126 przez Złomki

Złomki odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

PW

Więcej
2017/11/21 22:23 #46130 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

Mam na sprzedaż auto złombolowe pod każdym względem. Nie odpicowane, nie remontowane pordzewiałe gdzie niegadzie ale sprawne :) i cena przystępna. Mam Poldka od 1 właściciela (faktura zakupu) jeździ u mnie od lipca BEZAWARYJNIE ! Kompletnie nic przy nim nie robiłem a jest eksploatowany codziennie.
www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-6-gli-CID5-IDnntei.html

Więcej
2017/11/22 00:59 #46132 przez Auto Zastępcze

Auto Zastępcze odpowiedział w temacie: Żuk 2.4 TD

Na sprzedaż nasz Turbo-Żuk, którym mieliśmy jechać na Złombol i którym nie pojechaliśmy dwa razy ze względu na przedstartowego pecha. Najpierw w 2016, dzień przed startem posypał się most, a w tym roku poszła uszczelka pod głowicą (szczęście w nieszczęściu, że też przed startem i w obu przypadkach zdążyliśmy ogarnąć jakieś auto zastępcze, stąd też obecna nazwa naszej załogi). Zanim się zepsuł, to odpalał i jeździł bez większego problemu, od tamtej pory stoi. W zasadzie byśmy pewnie to ogarnęli i w 2018 nim pojechali, gdyby nie to, że nasz główny mechanik wyemigrował za granicę i nie ma kto się nim zająć, a i kolejny rok z rzędu rozgrzebywać ten sam samochód niezbyt nam się chce. Do zrobienia na pewno wspomniana uszczelka, wymiana przewodów hamulcowych (bo prawdopodobnie przez nie hamulce słabo działają), poprawki blacharskie i praktycznie całe wnętrze, bo jest tylko kanapa i podłoga (a i tak nie cała). Czyli roboty jest sporo, na pewno nie jest to auto do zrobienia na szybko, ewentualnie może służyć za dawcę części. W komplecie dodajemy dwa otwierane ona, zapasowe drzwi kierowcy i pasażera, i trochę różnych drobiazgów. Więcej danych technicznych:
  • Silnik Andoria 4CTi90 z Gazeli (bez intercoolera, ktoś nam ukradł, została po nim dziura w masce :()
  • Skrzynia 5 biegów z Lublina
  • Wał samoróbka, może wymagać wyważenia
  • Most wymieniony po wypadku na starego typu z przełożeniem od Tarpana
  • Zbiornik paliwa 88l od Lublina
  • Chłodnica od VW LT
  • Fotele z Chryslera Voyagera, kierowcy regulowany elektrycznie, do tego kanapa również z Voyagera dodatkowo poszerzona 3,5-osobowa
  • Jak widać na zdjęciach, tylną klapę zastąpiliśmy boksem, który znacznie zwiększa pojemność bagażnika
  • Malowanie miało być tymczasowe, ale nie mieliśmy okazji pomalować go w docelowe barwy, więc zostawiamy to nowemu właścicielowi ;)
  • Ubezpieczenie do grudnia, przeglądu brak
  • Rocznik 93, a więc w przyszłym roku będzie się łapał na zniżkę PZMot

Więcej zdjęć imgur.com/a/aN5xe

Oddajemy go w zamian za darowiznę przynajmniej 1000zł na domy dziecka, niech dzieciaki chociaż tyle z niego pożytku mają. Ewentualnie możliwa zamiana za Skodę Favorit albo Forman. Cena jest chyba atrakcyjna, same części są więcej warte, tylko nie ma kto się tym zająć. Pytania techniczne do naszego mechanika pod numerem 697 770 072, jak ktoś chce go obejrzeć we Wrocławiu to umawiać się można pod 666 154 770. Aha, kluczyków chwilowo brak bo mechanik je zabrał ze sobą do Niemiec, ale jak trzeba to odeśle ;)

Więcej
2017/12/11 21:30 #46194 przez Żubrówka Team

Żubrówka Team odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

A czy ma ktoś może na sprzedaż długiego lublina z andorią na turbinie lub chciałby zamienić na złombolowego poldka z ewentualnymi dopłatami?
Fotki poldka na fb : www.facebook.com/zywczaniejadanazlombol/
Info prosze na PW tutaj lub na FB

Więcej
2017/12/11 22:16 #46196 przez BONDAR Team

BONDAR Team odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

Nie jestem do końca przekonany, ale LUBLIN 2, chyba nie był produkowany w wersji długiej.

Więcej
2017/12/11 22:35 - 2017/12/11 22:37 #46197 przez Żubrówka Team

Żubrówka Team odpowiedział w temacie: Sprzedam / Zamienię samochód

Wg. Wikipedii lublin 2 był produkowany do 1999roku a takie roczniki trafiają się czasem na aukcjach.
Na złombolu jechały dwa długie lubliny.
Ostatnio zmieniany: 2017/12/11 22:37 przez Żubrówka Team.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008