[ŻUK] Temat zbiorczy modyfikacji i patentów mechanicznych w Żukach

Więcej
2019/01/08 21:25 #49412 przez dpSolo

dpSolo odpowiedział w temacie: [ŻUK] Temat zbiorczy modyfikacji i patentów mechanicznych w Żukach

Znalazłem po zdjęciach jaką mamy maglownicę od forda "7816501123" natomiast nie mogę znaleźć jak ją zamontowałem. Niestety auto stoi daleko ode mnie więc szybko tych zdjęć nie zrobię, z tego co pamiętam to wspawane są 4 płaskowniki dość grube oczywiście z przodu przed belką dwa do dolnej części i dwa od górnej. Co do kół to tak jak pisałem wcześniej zdecydowałem się na oryginalne poszerzone felgi, więcej jak 100 km/h nie jadę tym pojazdem bo faktycznie trochę bije na kierownicy ale chcę jeszcze dokupić 2 felgi i zostawić je w oryginalnej szerokości, zauważyłem że na pewno polepszyła się przyczepność i już tak autem nie buja na zakrętach. W, w tym roku chce wstawić stabilizator przód bo ktoś wywalił no i myślałem o jakimś na tył tylko że jak wstawię most od kia to raczej ten od lublina nie podejdzie i nie wim co tu wykminić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/01/09 16:52 #49414 przez maxpert

maxpert odpowiedział w temacie: [ŻUK] Temat zbiorczy modyfikacji i patentów mechanicznych w Żukach

Ja zakupiłem 16tki 7 cali, ET0 na sucho pasują nic nie obciera. Muszę teraz poszukać jakiegoś kalkulatora żeby dobrać opony zbliżone średnicą 70cm.

Więcej
2019/01/15 20:06 #49435 przez maxpert

maxpert odpowiedział w temacie: [ŻUK] Temat zbiorczy modyfikacji i patentów mechanicznych w Żukach

Witam, wrzućcie zdjecia swoich Żuków w środku, potrzebuję inspiracji :-)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008