× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Powitalnia

Więcej
2018/02/07 13:36 #46888 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Powitalnia

No ale taka ogólna lista tak czy inaczej będzie zapewne (tak jak poprzednio) w zakładce "rajd". Po edycji 2017 zniknęła, a nowa się jeszcze nie pojawiła. Z tego co pamiętam, to docelowo miały tam być "wizytówki" firm już na stałe.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/02/07 17:48 #46890 przez favorit99x

favorit99x odpowiedział w temacie: Powitalnia

Witam jestem ze Szczecinka , też lecimy favoritką , z chęcią się przyłączymy do wspólnego podróżowania

Więcej
2018/02/11 23:29 #46925 przez Skoda123

Skoda123 odpowiedział w temacie: Powitalnia

Witam wszystkich, jak to w powitalni :) Michał z tej strony, widzę że będzie Nas dużo w rodzinie Skód ( czy jakoś tak, jak się odmienia nazwę Skody ). Takżę lecę favoritką więc pewnie uda się utworzyć grupę favoritek :)

Więcej
2018/02/13 20:06 #46948 przez Mądry Polak po Skodzie

Mądry Polak po Skodzie odpowiedział w temacie: Powitalnia

Czołem wszystkim.
Z tej strony Charlie, tak się złożyło że jestem kapitanem naszej ekipy i prowodyrem całego wyjazdu.
W skład naszej ekipy wchodzi Magda, Asia, Rafał i ja.
Jedziemy bordową Favoritką 135l rocznik 92'.
P.S. Na złombol wybierałem się od 2012 roku ;), w zeszłym roku pojechałem pożegnać załogi na starcie i postanowiłem że za rok pojadę choćby samemu :D

Więcej
2018/02/13 20:12 #46949 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Powitalnia

Witaj Bordowa Skodo.
W końcu skosztujesz/skosztujecie tej "rozkoszy" na własnej skórze ;)

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Podziękowali: BarkASY team

• krystiano
  • krystiano Avatar
  • Gość
  • Gość
2018/02/24 20:20 #47020 przez krystiano

krystiano odpowiedział w temacie: Powitalnia

Siema!
Jestem z Lublińca (śląskie) i chciałbym się dowiedzieć czy są tu jakieś ekipy z Lublińca i najbliższych okolic ? Nasz skład pojedzie (mam nadzieję ;) ) pierwszy raz na ZŁOMBOL i fajnie byłoby zebrać jakąś grupkę z naszych okolic :D

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008