× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Więcej
2017/10/12 09:00 #45983 przez arekula

arekula odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Rozumiem że pisząc "leszcze" masz na myśli siebie. Jeżeli nie chcesz z kimś jechać bo ktoś ma inne spojrzenie od Twojego, to Twój wybór. Również Ciebie nikt do niczego nie zmusza...możesz zostać w domu. Człowieku zrozum że każdy tak jak Ty może mieć różne wizje...i wolno mu je głośno wyrazić na forum. Jak chcesz możesz jeździć 5 dni w kółko po rondzie...nikt Ci nie broni.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/10/12 09:22 #45984 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Wyluzujcie majciochy...
Pomysł z ankietą nie pasuje do Złombolu, nie ma sensu go drążyć.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Więcej
2017/10/12 09:30 - 2017/10/12 09:31 #45985 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Uderz w stół nożyce się odezwą. Bez komentarza....
Ostatnio zmieniany: 2017/10/12 09:31 przez BarkASY team.

Więcej
2017/10/12 09:31 #45986 przez arekula

arekula odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

To była luźna propozycja...chyba każdy może wypowiedzieć własne zdanie na forum. Nie trzeba od razu z tego powodu nazywać innych "leszczami" którzy mają się gonić itp.

Więcej
2017/10/12 15:50 #45989 przez C.H. Robinson Teresin Team

C.H. Robinson Teresin Team odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

To co napisał Barkasy to yła kwintesencja tej imprezy "kończąc jednego Złombola, wiem, że pojadę na następnego", więc nie ma co się spinać, przecież i tak widzimy się w Katowicach na starcie w 2018r. :)

Złombol 2015 - OSP Teresin - Żuk A07 - Passo dello Stelvio, Włochy
Złombol 2016 - BONDAR Team - Lublin II - Hammamet, Tunezja
Złombol 2017 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - Noja, Hiszpania
Podziękowali: BarkASY team

Więcej
2017/10/12 20:27 #45994 przez Silent A

Silent A odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Wracając w tym roku z... nie, nie ze Złombola zastanawialiśmy się jaki będzie w przyszłym roku cel Złombola i wyszło nam że Grecja (Ateny). Więc żeby nie było stuknęliśmy Ateny na powrocie z Azji.

Kierunek Azja - Turcja, Gruzja. Do Gruzji jest 7 dni jazdy, bardziej zorganizowani i szybcy dojadą spokojnie w 6 dni. Rekordziści obrócili w tym roku do Gruzji i powrót w półtora tygodnia (maluchem) ale dwa tygodnie to naprawdę minimum, trochę za daleko dla Złombola i dla większości uczestników.
Turcja - bardzo przyjemny kraj, do podróżowania wręcz idealny, przez calutką Turcję (1500 km) jest minimum dwupasmowa droga, niekoniecznie autostrada ale dopuszczalne jest 110 km/h więc po prostu spokojnie i wygodnie jedziesz. Niestety Stambuł już był na Złombolu więc trochę bez sensu taka powtórka. Można pociągnąć do Kapadocji ale to i tak jest z 5 dni jazdy.
Norwegii i północy raczej nie będzie - za drogo, zbyt ekstremalnie dla większości. Niestety ta "większość" chyba decyduje, chodzi oczywiście o kasę więc jak najwięcej uczestników...

Więcej
2017/10/12 20:36 #45995 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Zasady Złombol-a zostały określone 11 lat temu. To sprawa organizatorów jaką formę ma ta incjatywa. Czyste proste zasady. Albo się do nich stosujemy albo wypadamy. Jeśli ktoś pojechał 4 razy na zachód to już wszystko widział, wszędzie był? Jest tyle pięknych miejsc. Jadąc nawet na dwa tygodnie zobaczy się tylko niewielki fragment . Złombol to kilka kwestii;
1 NAJWAŻNIEJSZA - pomoc dzieciakom w lepszym, równym starcie
A DALEJ ;
- przygoda
-podroże
- poznawanie wspaniałych ludzi, nowe przyjaźnie i nie tylko
Nie ma znaczenia gdzie będzie meta. Ważne, że można pomóc innym, a przy okazji przeżyć przygodę życia.
Niektórzy jadą tylko po to, aby wyrwać się od rodziców lub żony i walić wódę przez cały wyjazd. Ja zabieram żonę ze sobą, wyłączam telefon i przez dwa tygodnie żyję Złombolem. Cieszę się miejscami do których dotrę, widokami jakie zobaczę, spotkaniami z fajnymi ludźmi, itp.
Jeżeli ktoś tego nie rozumie jest ,, leszczem" to taka ryba dla wyjaśnienia, całkiem smaczna, ale ja chcę być rekinem:) :) :)

Więcej
2017/10/12 21:07 #45997 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Złombol 2018 - kiedy?, gdzie?

Silent A napisał: Norwegii i północy raczej nie będzie - za drogo, zbyt ekstremalnie dla większości. Niestety ta "większość" chyba decyduje, chodzi oczywiście o kasę więc jak najwięcej uczestników...

A mi się tak po cichu marzy kiedyś Szwecja przez Danię i most nad Sundem...
Nie trzeba od razu jechać na daleką północ, tylko pozostać nad Bałtykiem, tyle że po drugiej stronie.

Więcej
2017/10/13 15:18 #46000 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Po raz kolejny ...

Łubu dubu, łubudubuu ... znowu to wraca.

Powinniśmy (nie musimy) coś zrozumieć - Złombol prowadzony jest twardą ręką i ma zasady, z którymi my uczestnicy się utożsamiamy.
Gdyby było inaczej to ta nasza BLO (Banda Leszczy i Odmieńców) już dawno by się rozsypała.
Więc jak coś jest dobre i działa, to nie trza psuć !
To pisałem ja - Jarząbek Wacław, trener II klasy.

"arekula napisał: " Ja wiem że Organizator wszystko organizuje ale...czy to nie powinno wyglądać w ten sposób że uczestnicy mają jakiś swój głos gdzie chcą jechać. (...)

P.S.
Nasze wspólne pomysły Oni i tak chłoną jak gąbka.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Podziękowali: Czerwony Team, BarkASY team

Więcej
2017/10/13 16:49 #46001 przez Ściepany Poldon

Ściepany Poldon odpowiedział w temacie: Po raz kolejny ...

a ja bym chciał tu:
navtur.pl/place/show/3250,trasa-transfogarska
(można tez przez Transylwanię Draculę odwiedzić),
i w kierunku Morza Czarnego ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008