× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Więcej
2017/11/12 20:56 #46112 przez Polderari

Polderari stworzył temat: Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Tak mi przyszło na myśl, skoro są problemy z panią z urzędu to zgłośmy Złombol jako Zgromadzenie Cykliczne, korzystając z Dobrej Zmiany :side:

Jeżeli zgromadzenia są organizowane przez tego samego organizatora w tym samym miejscu lub na tej samej trasie co najmniej 4 razy w roku według opracowanego terminarza lub co najmniej raz w roku w dniach świąt państwowych i narodowych, a tego rodzaju wydarzenia odbywały się w ciągu ostatnich 3 lat, chociażby nie w formie zgromadzeń i miały na celu w szczególności uczczenie doniosłych i istotnych dla historii Rzeczypospolitej Polskiej wydarzeń, organizator może zwrócić się z wnioskiem do wojewody o wyrażenie zgody na cykliczne organizowanie tych zgromadzeń.

Proponuję alby w ramach upamiętniania J. Ziętka cyklicznie co roku urządzać start złombola, aby uczcić tego istotnego dla Śląska bohatera.
Tym bardziej, że Złombol regularnie startował od co najmnie 3 lat :)
I organizator, z tego co wiem, był ten sam :D
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/11/12 21:05 #46113 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Ale chyba nie ma żadnych problemów z Panią z urzędu w kwestii rejestracji (czy jakiś innych technicznych) , tylko trzeba przyklepać któryś z dwóch terminów. A to, że ktoś inny zarejestruje jako pierwszy konkurencyjne zgromadzenie w tym samym miejscu i w tym samym czasie (a po to powstała ta "ustawa") też nam chyba w tym wypadku nie grozi ;)

Więcej
2017/11/13 10:33 #46115 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Cykliczność wyeliminowałaby kwestię wystąpień corocznych o pozwolenia.
A gdyby tak w przyszłości, wyrosła brzoza przed spodkiem, w przyszłości i przypadkiem leciał tam prezydent to co....

Więcej
2017/11/15 10:58 - 2017/11/15 10:59 #46121 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Tom Bombadil
Chyba niezbyt dokładnie śledzisz, o co chodzi z terminami...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Ostatnio zmieniany: 2017/11/15 10:59 przez POGANIACZE BYDŁA.

Więcej
2017/11/16 10:47 #46123 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Cykl jest regularny jak sinusoida. w zależności od kierunku zimny/ciepły ale powtarzalny... więc to cykl

Więcej
2017/11/16 23:28 #46124 przez Matiz

Matiz odpowiedział w temacie: Złombol zgromadzeniem cyklicznym

Na wstepie sorry- nie czytałem wszystkiego- tylko rzuciłem okiem
Jako ślązok musze niestety zdławić pomysł

Słyszałem ostatnio że o Ziętka jest chaja jak pieron, ze względu na ustawe dekomunizacyjną (apropo dobrej zmiany)

poszło o popiersie Ziętka
silesion.pl/dni-zietka-policzone-nadchodza-kaczynscy-25-08-2017

Także nie ma opcji żeby cokolwiek ugrać takiem argumentem.

Co do komuny nie chce wtykać kija w mrowisko itp. powiem tylko że WPKiW w Chorzowie to jego inicjatywa, zbudowana potem i czynem społecznym ślązaków. Temu człowiekowi należy sie pamięć CHOCIAŻBY z tego powodu ,że te szwindle i jawne wyprzedawanie Parku Kultury moze zachodzić własnie dzięki temu znienawidzonemu przez nich komuniscie...

nie nazywa sie to hipokryzja?
Pozdrowienia!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008