× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Innym klasykiem na złombol

Więcej
2018/03/23 09:02 #47192 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

Najprościej to się umów z jakimś biurem rzeczoznawców, oni są w miarę na bieżąco z tematami prawnymi. Do tego warto byłoby się udać na SKP oraz do WK z tym pytaniem.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/03/23 13:04 - 2018/03/23 13:05 #47194 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

Naprawdę myślisz, że tego nie zrobiłem? Tam wymagają homologacji producenta, że można z tego zrobić ciężarówkę. I jak już to OSKP, nie SKP, bo te nie mają uprawnień.

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Ostatnio zmieniany: 2018/03/23 13:05 przez POGANIACZE BYDŁA.

Więcej
2018/03/23 14:44 #47195 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

Widzę dalej lubisz czepiać się słówek ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2018/03/23 15:53 #47196 przez C.H. Robinson Teresin Team

C.H. Robinson Teresin Team odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

@Barkasy - czyli oskrżasz mnie, że jestem jednym z tych co"chcą się podłączyć nie spełniając wszystkich wymogów rajdu" na podstawie luźnego zapytania o pojazd, marki niewystarczająco sprecyzowanej w regulaminie?

Złombol 2015 - OSP Teresin - Żuk A07 - Passo dello Stelvio, Włochy
Złombol 2016 - BONDAR Team - Lublin II - Hammamet, Tunezja
Złombol 2017 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - Noja, Hiszpania
Złombol 2018 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - ...

Więcej
2018/04/15 18:11 #47372 przez wegorzxxl

wegorzxxl odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

Witam wszystkich.
Chętnie bym dołączył i inni pewnie również . Problem jest w ograniczeniu uczestnictwa tylko samochodów "socjalistycznych". Posiadam Renault Clio 1992. z oryginalnym przebiegiem 130000 km. "uratowałem" od zezłomowania. Bardzo fajna impreza -wnioskuję o rozszerzenie listy aut lub zniesienie jej całkowicie., Można porobić kategorie samochodów : np PRL, zachodnie itp. Wszyscy powinni jechać w jednym rajdzie.. Na pewno dzieciaki na tym skorzystają i to sporo. Przecież głównie oto chodzi-prawda ?? Nie że jeden na drugiego krzywo patrzy bo jedzie "nie socjalistycznym" autem.

Więcej
2018/04/15 18:54 #47374 przez Tom Bombadil

Tom Bombadil odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

wegorzxxl napisał: Nie że jeden na drugiego krzywo patrzy bo jedzie "nie socjalistycznym" autem.

Ale nikt krzywo nie patrzy, bo praktycznie też nikt "niesocjalistycznym" autem w rajdzie nie jedzie. A skoro nie masz takiego samochodu i nie chcesz kupować, to po prostu dołącz do innej załogi (miejsc jest masa). Dzieci i tak skorzystają, bo nie ma żadnej różnicy, czy szukasz darczyńców jako załogant, czy właściciel samochodu.
Podziękowali: BarkASY team

Więcej
2018/04/15 18:55 #47375 przez swbr

swbr odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

wegorzxxl napisał: Witam wszystkich.
Chętnie bym dołączył i inni pewnie również . Problem jest w ograniczeniu uczestnictwa tylko samochodów "socjalistycznych". Posiadam Renault Clio 1992. z oryginalnym przebiegiem 130000 km. "uratowałem" od zezłomowania. Bardzo fajna impreza -wnioskuję o rozszerzenie listy aut lub zniesienie jej całkowicie., Można porobić kategorie samochodów : np PRL, zachodnie itp. Wszyscy powinni jechać w jednym rajdzie.. Na pewno dzieciaki na tym skorzystają i to sporo. Przecież głównie oto chodzi-prawda ?? Nie że jeden na drugiego krzywo patrzy bo jedzie "nie socjalistycznym" autem.

Jest wiele innych rajdów starych samochodów -dołącz do nich.
Podziękowali: BarkASY team

Więcej
2018/04/15 23:49 #47378 przez Go-Fun

Go-Fun odpowiedział w temacie: Innym klasykiem na złombol

wegorzxxl - totalnie nie rozumiem Twojej postawy
jak idziesz do kogoś w gości to też im chatę przemeblowujesz bo coś Ci się nie podoba?
Podziękowali: Ala montana

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008