× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

CSI: Złombol 2019

Więcej
2018/11/13 21:32 #49197 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Popieram w całości. Na zachodzie jest zadyma na kempingu jak rozmawia się o 23.00 przy namiocie. Meta w Noji była totalną porażką, zdaję sobie sprawę z tego, że za sprawą naszych rodaków. Bałkany mają dla nas jeszcze mnóstwo dobrych miejsc na metę. I tak za kilka lat nasze złomy na zachód już nie wjadą, więc sprawa powoli staje się oczywista. Jeszcze Maroko mi się na Złombolu marzy. Mam nadzieję, że orgowie przeczytają mój post ;) i wezmą go na przyszłość pod uwagę.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/12/02 11:29 #49228 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

W temacie tego co pisał Gniotsa i Irlandii przypomniała mi się analiza którą zrobiłem w 2014 lub 2015 roku:
drive.google.com/open?id=1SavTFLisBTtiYQ...YNGuFZhI&usp=sharing
Tylko tu by nie pasowało to budowanie kempingu od zera...
Chyba że Organizatorzy wyszli po ostatnich edycjach do wniosku że łatwiej zbudować kemping na parę dni w szczerym polu niż dogadywać się z istniejącym :D za 20-30k euro które w tym roku przytulili Grecy da już chyba radę to ogarnąć...
Podziękowali: Gniotsa Nie Łamiotsa

Więcej
2018/12/02 22:06 #49230 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Semtox, dzięki za link :)
Widać na nim jedną ważną rzeczy - do Dover można płynąć z Calais i Dunkirk, więc oprócz tunelu są dwie możliwe przeprawy co trochę zmniejsza wąskie gardło.
Ze względu na swoją niechęć do Francji, myślałem na czymś takim ;-)

ale nie widzę takiego połączenia promowego. W rezerwie mam
- Rotterdam - Harwich
- Rotterdam - Hull...

Na ostatnim Live'e Martyna mówiła, że są świadomi, że przyszłoroczna edycja przyciągnie zdecydowanie mniej chętnych, nie wyczułem jednak czy ze względu na lokalizację, czy ceny (czy jedno i drugie).
Mniejsza liczba uczestników trochę ułatwi zadanie temu tajemniczemu dżentelmenowi których chce nas ugościć... A w całym planie gość wydaje się być kluczowy - wszystko oparte jest na jego obietnicy.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2018/12/03 09:19 #49231 przez LosFavoritos

LosFavoritos odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Ciekawe czy budowa tego campingu obejmuje też zaangażowanie w samą budowę załóg, które dojadą na metę. Jeżeli tak to oby orgowie o tym uprzedzili - trzeba będzie spakować kilka desek, ze dwa toi toi'e na dach i paczkę wkrętów... :D

"Robim co możem! Mocy przybywaj!"
Złombol '18 Katowice-Chalkidiki, całe 0 awarii ;)

Więcej
2018/12/03 10:13 #49233 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Namierzyłem gościa!

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2018/12/03 15:50 - 2018/12/03 15:52 #49234 przez zaZUKowani

zaZUKowani odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał: ...Na ostatnim Live'e Martyna mówiła, że są świadomi, że przyszłoroczna edycja przyciągnie zdecydowanie mniej chętnych, nie wyczułem jednak czy ze względu na lokalizację, czy ceny (czy jedno i drugie).

Po tym ostatnim Live obstawiam Skandynawie. Norwegia? A moze start 29.06.2019 i prom 02.07.2019 z Hirtshals do Seydisfjordur ? Tylko 03.07.2019 jako meta nie pasuje :/
Ostatnio zmieniany: 2018/12/03 15:52 przez zaZUKowani.

Więcej
2018/12/05 01:34 #49239 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Gniotsa - byłem w UK dwa raz autem i terminale zapamiętałem jako bezkresne połacie asfaltu. Moim zdaniem Złombol 2018 mógłby startować z terminala w Calais, Dunkierce lub Dover i nie zakłóciło by to pracy żadnego z tych miejsc. Pójdę nawet dalej Złombol 2018 prawdopodobnie zmieścił by się na dwa promy. Wiec Złombol byłby raczej atrakcją o której szybko by zapomniano przy najbliższej złej pogodzie która powoduje tam większe zamieszanie.
Podziękowali: Gniotsa Nie Łamiotsa

Więcej
2018/12/09 22:25 - 2018/12/09 22:25 #49246 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

swietna trasa zwazywszy ze startowalem w 2011 i nie dojechlem :-( awaria mnie powstrzymala ale ja jestem za :-)
Ostatnio zmieniany: 2018/12/09 22:25 przez ApolloXIII.

Więcej
2018/12/10 22:03 #49247 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

UK ze względu na brexit nie brałbym w ogóle pod uwagę. Wydaje mi się, że jednak Skandynawia może jakaś Finlandia tym razem? No i frekwencja będzie pewnie mniejsza ze względu na termin, ale jak życie pokazuje po dużym wzroście (a taki był w tym roku) spadek liczby załóg w kolejnym nie będzie aż tak wielki, jak się wydaje. Patrząc w necie na zainteresowanie zakupem aut na Złombol z 700 załóg się zapisze.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
Dzisiaj 12:36 #49250 przez Wirtualni

Wirtualni odpowiedział w temacie: CSI: Złombol 2019

Brexit zwiększa tylko atrakcyjniość, bo ile można jeździć po UE i schengen :)
Ja osobiście chciał bym Złombola na wschód (Rosja, a jeszcze lepiej Gruzja), ale to raczej mało prawdopodobne.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008