Jadę Sam?

Więcej
2018/07/11 00:46 #47948 przez Skoda123

Skoda123 stworzył temat: Jadę Sam?

Witam,
Czy jest ktoś kto jedzie sam? Jest wiele przypadków gdzie ekipa się rozlatuje nie długo przed startem a w większości przypadków właściciel samochodu chce jechać i jedzie sam. Są tu takie osoby? Warto może połączyć siły i jechać samemu ale w grupie

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/07/11 21:22 #47968 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Jadę Sam?

Byli już tacy. A na skołowanie ekipy jest jeszcze dużo czasu... Ja ogarnąłem ekipę 3 dni temu w jeden wieczór. Rzuć tylko hasło typu nie biorę palaczy, zezowatych itp., to hejterzy zrobią Ci taką reklamę, że na pewno chwyci.

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2018/07/11 23:19 #47971 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Jadę Sam?

Ja biorę zaliczki od załogantów. Kasę oddaję w dniu startu. Kto rezygnuje dokłada się w ten sposób do paliwa. Działa w 100%. W zeszłym roku nie wziąłem bo myślałem, że mam przetestowaną ekipę i pod koniec sierpnia zostałem sam. W tym roku wróciłem do sprawdzonej formuły i będzie ok.
Czasu jeszcze trochę masz.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2018/07/15 01:37 #48000 przez Mkzibi

Mkzibi odpowiedział w temacie: Jadę Sam?

Witam.

Ja w tamtym roku jechałem sam. Dołączyłem się do ekipy z która dojechałem do Paryża. Niestety pokusiłem się na przelot od razu na strzała i źle się to skończyło. Rozbiłem swojego traka. Poczytaj moje posty.

Nie mniej jednak znowu się waham czy nie ruszyć samemu bo to ma też swój urok ale warunek jest taki aby złożyć jakąś ekipe i jechac w grupie. Dobrze jak by było jakieś auto z więcej niż jedną osobą bo wtedy zawsze w razie czego można się podmienić.

No i oczywiście warunek ze jadę spokojnie bez zarzynania się.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008