Serdecznie dziękujemy darczyńcom 2012 za pobicie zeszłorocznego rekordu i uzbierania 346.584,42 zł!!!!


3gen.pl telefony gsm S.C.

8level

Abramowicz Zenon

ActiveTek

AD Trans Sczesniok Adrian

Adaka Dominika

Adam-auto

Adamczuk Mateusz

Adampol Adam Hopko

Adamska Anna

Advalue Sp. z o.o.

Advanteo Maciej Łukiański

Agencja detektywistyczna i ochrony

Agencja reklamowa 4 all Sp. z o.o.

Agencja rozwoju aglomeracji wrocławskiej

Agencja ubezpieczeniowa Pegaz

Agrologistic

Agroturystyka Sękówka Wola Węgierska

Aiesec

Akademia przyszłości

Akson S.J.

Alberski Przemysław

Alutech

Alwit system Piotr Witkowski

Ambroziak Mariusz

Amesko PPH S.A.

Ananas team

Angela Ambros

Apteka Centrum zdrowia

Apteka rodzinna S.C. Tuszyńscy

Ar-stan Kowalski, Ćwikliński S.A.

Architekt Wojciech Kukwa Wyszków

Arkadiusz Milcarz, firma gastronomiczna Julia

Art-com Sp. z o.o.

Art-line studio tatużu z Rybnika

Astoria.pl

Ate klima Marcin Sierociński

Atg media Elżbieta Grzywacz

Autko Katarzyna Świtała

Auto service Maciej Lewandowski

Auto Serwic Balicka-autoserwisbalicka.pl

Auto serwis Czerwiński Maciej

Auto serwis Motus Krzysztof Łakomski

Auto serwis Piotr Grund

Auto serwis Robert Jakubowski

Auto swiat.pl

Auto zona Tomasz Polewacz

Auto-mor

Auto-salon Roni Katowice

Auto-test S.C.

Autocash

Autofrance. Mechanika pojazdowa

Autokacik.pl

Automax S.C. www.audivw.pl

Automobilklub limanowa

Automobilklub rzeszowski

Azbuty.pl

Babcia Helka i ciocia Ania

Badura Joanna i Jan

Bajkowy kuferek

Bajor Roman

Bajraszewski Piotr

Bakam Sp. z o.o.

Banat Krzysztof

Bank spółdzielczy w Krasnymstawie

Bar jupiter

Bar sport Sulechów

Baraniak Zbigniew

Barańska Celestyna

Barański Paweł

Barbakin ekoligiczne pisuary

Barbaras

Bardo, Planeta

Bartosiak Józef

Bartosik Jacek

Basf Polska

Bąkowski Michał

Bednarczyk Dagmara

Bednarz Łukasz

Belka Anna

Belka Danuta

Bereznowski Piotr

Bernardowo

Bidacha Marcin

Biegun Paweł

Bielak

Bieniaszewska Aleksandra

Bieniaszewski Marcin

Big ben kids

Big surprise Barbara Sygocka

Bik computer S.C.

Binkowski Mateusz

Bipromet ecosystem Sp. z o.o.

Birk Hieronim

Biuro rachunkowe Censor

Biuro rachunkowe In plus

Biuro rachunkowe KND

Biuro rozwoju Sp. z o.o.

Błoch Piotr

Bogacki Jan

Bogacki Tomasz

Bol-Hol pomoc drogowa 24h Mirosław Kapusta, Katowice

Booster S.C.

Borowczyk Tobiasz

Borycki Miłosz

Bożena i Jerzy Jakubiak

Brain shooter

Bssc Tomasz Krajewski

Buba – usługi motoryzacyjne

Budner Zofia

Budownictwo osiedle rodzinne Sp. z o.o. S.K.

Buhl tuning Mariusz Buhl

Buła Monika

Buy&go.pl

Ca ira Sp. z o.o.

Cab-Instal Sp. z o.o.

Caligo – M. Kwiczala

Can't stop games Sp. z o.o.

Cebo Aleksandra

Cedrob S.A.

Centrogum MM

Centrum edukacji i turystyki Sokrate Krystyna Leśniak

Centrum finansowe Urszula Cybulska

Centrum nurkowe – Gdynia dive

Centrum szkoleń Rondo-bis Wysocka Wiesława

Centrum usług gastronomicznym Mario S.C.

Chajec Roman

Chmalk Wioletta Chmal

Chróściński Mariusz

Chwist Radosław

Ciastkarnia Mencel

Ciastoń Wojciech

Ciesielska Aleksandra

Ciesielska Zuzanna

Clearex Sp. z o.o.

CMA

Codetwo Bendarz & Bendarz S.C.

Commac Sp. z o.o.

Commac Sp. z o.o.

Comnet multimedia Sp. z o.o.

Compfort meridian Polska Sp. z o.o.

Conectustm solutions

Control plus dtp Maciej Wiczorek

Controlling system Sp. z o.o.

Cop Tomasz

Cult-stikers.pl

Curzytek Arkadiusz

Czaja Renata

Czarna wołga Krzysztof Palmer

Czarnowski Piotr

Czekaj Michał

Czerwonamaszyna.pl

Czupryna Aleksandra

Czystopole SP. z o.o.

Dach-profi

Dar-mar Dariusz Górski

Dariusz Basiński – młodzieżowa orkiestra dęta Rostarzewo

Dąbrowska Dominika

Dąbrowski Borys

Defratyka Tomasz

Delfin Sp. z o.o.

Denckermann Sp. z o.o.

Deręgowska Maria

Detroit iron us car club

Didimedia Sp. z o.o.

Długokęcki Józef

Dmowski Dariusz

Dobkowski MR auto-serwis S.C. 

Dobosz Katarzyna i Sławomir

Doering Tomasz

Dolnośląska szkoła wyższa

Domagała Wiesław

Doradztwo podatkowe Grażyna Sobolewska-Maszczyk 

Drobisz Agnieszka Alex

Druga strona lustra Sp. z o.o.

Druk24h.pl

Drywa Krzysztof

Drzewiecka Barbara nzoz

Dublańska Marta

Duda Dariusz

Duocolor Krzysztof Kamiński

Durawa Małgorzata

Dzieciaki z Sośna

Dzięgiel Maciej

E-Siemianowice Sp. z o.o.

Ecomyjnia Marek Karafioł

Egkkal

Eko producent reklam

Eko-dom przedsiębiorstwo usług budownictwa i ochrony środowiska

Eko-raff Rafał Łapczyński

Ekopilot

Ekoprod Sp. z o.o.

Elbud Elżbieta Nagórna

Elbud Rudnicki Henryk

Elitera

Eltel Sp. z o.o.

Emig Wieroński Grzegorz

Energy Gaz

Energy gaz Polska

Enkora oy ltd donation

Erda-bud usł. ogólnobudowlane S.C.

Erika S.C.

Erlich Wicik

Eskimo, goszcz, lokal, gryfy, jaguarmaster, tkp15

Euro – AS Hubert Małyszek

Eurocar Wieczorek

Europart Polska S.A.

Ex solution Adrian Skrobek

Exentis Izabela Walkiewicz

Expeditionclub.eu

Experis Sp. z o.o.

Familiahelp Agnieszka Jurczyk

Fani falubazu

Far Press

Farma-adrenaliny.pl

Fedorów Józef

Fest hostel Marcin Pios

FHT As Sklep motoryzacyjny AutoAs 

FHU Andrejak Karol

FHU Dragon

FHU Gabor S.C.

FHU Instalex

FHU Katarzyna Kukuła

Fiałkowska Magda

Fidyk Wojciech

Finish A

Fire-system S.J.

Firek Przemysław

Firma budowlana Cebula

Firma budowlana Nad-bud

Firma rolnicza Marcin Kaczmarek

Firma zaopatrzenia Korner Sp. z o.o.

Flyzone Mariusz Przybycień

Fonfara Krzysztof

Food art Wojciech Urbański

Forum GS500.pl

Forumkwiatowe.pl 

Fota S.A. www.fota.pl

Fox fittings Sp. z o.o.  www.fox-fittings.com

Fómen design

FPHU Verkko

Frankonia handels-us Vertriebs-gesel

Frazy

Frąckowiak Joanna

Frydrychowicz Marcin

Fugazi www.fugazi.pl

FUH Mared Marta Wieloch

FUH Ogaza

Fun faktoria Horacy Kondras

Fundacja Bezpieczny Brzuszek

Fundacja jedź bezpiecznie

Fundacja Pkm Duda im. Maksymiliana

Future processing Sp. z o.o.

Gabinet lekarski Gawłowski Artur Jacek

Galas Jacek

Gałota Anna

Gama marketing group Beata Wentura-Dudek

Gannet guard systems S.A.

Ganymede Sp. z o.o.

Garszyński Jakub

Gaśpoż P.U. Gaś-poż Rumia

Gazytechniczne Krzysztof Dąbrowski

Geomar usługi geodezyjne Mariusz Ostrowski

Geomarka

Gibowicz Jerzy

Gieldarow.pl

Gifeteria Magdalena Klimaczak

Glass-service Sp. z o.o.

Global-energy Sp. z o.o.

Głuc Jan

Gm Pilica

Gminna spół samopomoc chłopska

Gms lubricants b.v.

Godula Edyta 

Gołos Michał

Goodluck club 

Grand Auto Service Bogdan Staniec

Grat crew Zamość

Greiner Elektroanlagen GmbH

Grupa 4x4

Grupa AA FB Cebula

Grupa artystyczno-reklamowa crazyguides.com

Grupa Siedlce

Grus Paweł

Grzeczyński Michał

Grzegorz Arnold

Grzempa Magdalena

Grzenkowicz Roman

Grześkowiak Róża

Gsmcenter.pl

Gum serwis

Gutkiewicz Paweł

Guzek-Kotłowska Karolina

Halo pizza Kielce

Handel art. przemysłowymi i usługi Mieczysław Stachurski

Handel Reco Kaźmierczak

Hans Patutschnik

Hell yeah Piotr Gibowicz

Herbeć Magdalena

Hesbart Henryk Hess, Andrzej Barteczko S.J.

Hewelt reklamy

Hikiert Krystian

Hołub Michał

Hondus

HTH Novotech Sp. z o.o.

Hustla online Radosław Szydłowski

Id logistics Polska S.A.

Ignatowska Jolanta

Incom Polska Sp. z o.o.

Infosafe Kołodziej, Pojda, Wilhelm S.J.

Insidearch Katarzyna Putka

Instalacje domowe i przemysłowe Terminstal

Integris systemy it Sp. z o.o.

Interia

Ipos Marcin Szczepanik

ITR S.A. oddział w Polsce

Iwan Gabriela

Iwaniak Michał

Iwańska Anna

Izbicki Wojciech Aktywnisportowo.pl

Jabil global services Poland Sp. z o.o.

Jabłoński Rafał

Jachym Bartosz

Jagiełło Gosia

Jagiełło Katarzyna

Jancz Wojciech

Janczy Agata

Janiszewski Jakub

Janusz Piotr

Jarnath – hohenbert S.C.

Jarocha Andrzej 

Jastrzębski Jerzy FH jest wolność

Jedziemy na wakacje – 5 events

Jeżyński Maciej

Jmp S.C. Jan Palicki, Marcin Palicki

Joanna Górna FPHU Auto złom zaks

Jobkiewicz Paweł

Jobkiewicz Szymon

Jobkiewicz Szymon

John Pichter Sp. z o.o.

Jsystems Andrzej Kluskiewicz

Jul bus przewóz osób Tomasz Habzik

Julia Göhring

JW Car W. Kaczmarczyk J. Pietruchowski S.J.

Kabaj Marcin

Kable Sp. z o.o.

Kabziński Piotr

Kacprzak Jacek

Kaczmar Zbigniew

Kaczyńska Katarzyna

Kaczyński Maciej 

Kajta Józef www.badz.ponadszczytem.org

Kalert Piotr

Kaleta Wiesław

Kalinowski Rafał

Kancelaria doradztwa podatkowego Marta Dziennik

Kandela Małgorzata

Kaniasty Anna

Kapitan S.C.

Kargul Karolina

Karwot Damian

Kasprzak Katarzyna

Kast ZPH Kacprzak Stanisław

Katowickie wodociągi S.A.

Kawalec Marek

Kawecki Marcin

Kądziołka Anna

Kądziołka Anna

Kegel Błażusiak

Kędzierska Danuta

Kędzierska Elżbieta

Kimmidoll Poland

Klaja Krzysztof

Klearchos kutassis

Klepaczewski Paweł

Kliber Łukasz

Klimowicz Anna 

Klub Bilardowy Atut www.klubatut.eu

Klub motocyklowy WRS OG

Klub rotariański (Rotary club)

Kłósek Michał

Kocik Michał

Koczmierowska Żaneta

Koehler Paweł

Koehler-Kukulska Anna

Kol-energo Maciej Auguścik

Kolebka natury

Kolmot

Koło Pojazdów Zabytkowych przy Automobilklubie Krakowskim

Kołodziejczyk Agata

Kołowrotkiewicz Michał

Kondrat kancelaria prawno-patentowa

Koniecko Sławomir Certo sk

Konieczny Miłosz

Konstruktor P.W. Szczodry Rafał

Korenkiewicz Łukasz

Korenkiewicz Przemysław

Korjar Jarosław Piotrowski

Kośnik Stanisław

Kotkiewicz Dorota

Kotowski Dariusz

Kowaleskie Konrad

Kowalewski Damian

Kowalska Anita

Kowalski Artur

Kowalski Marcin plandeki-Raszyn

Kozak Jan

Krajewski Mateusz

Krajowe Biuro Brokerskie Sp. z o.o.

Krasnal

Kraszewska Agnieszka

Krężel Marcin

Krosta S.J.

Król Marek

Krupski Zbigniew

Krzemiński Mariusz

Krzempek Wojciech 

Krzesiak Bartosz

Krześniak Agnieszka

Krześniak Dariusz

Krzyśka Łukasz

Krzyśpiak Iwona

Krzywacka Anna

Kucab Jarosław

Kuchta Paweł

Kujałowicz Urszula

Kukliński Mariusz

Kukwa Wojciech architekt

Kulczyński Bogdan

Kulińska-Gałka Agnieszka

Kuna Michał

Kurp Anna

Kurp Ewa

Kurzawa Oskar

Lamentowicz Szymon

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. www.landirenzo.pl

Laskowski Piotr

Lazur optique Anna Tuła

Le.ko Leszek Kożuch

Lewin Mariusz

LGBS Polska Sp. z o.o.

Link chemie Polska Sp. z o.o.

Lipka Artur

Lisowska Maria

Liszka Olaf

Log broker Sp. z o.o.

Logis Sp. z o.o.

Lovekrakow.pl

Ludwiczak Piotr

Lupus GmbH

Lützelberger GmbH

Łapińska Magdalena

Ławecka Katarzyna

Łomozik Magdalena

Łubocki Maciej

M M dachy

M-team Sp. z o.o. S.K.

M. Domagała auto komplex

M.A.K. Ubezpieczenia Sp. z o.o.

M.M Otremba Porto di mare

M.Młodziński

Macha Adam i Renata

Madetko Michał

Maj Jarek

Majewski Tomasz

Makar Trading www.korkociagi.com

Mamys Tomasz

Maniak Malwina

Marcinkowska Edyta

Marcoll S.C. Barbara i Łukasz Marcoll

Marcus Schnellenberger Desiree Schmitt GbR

Marczewski Mariusz

Marecki Marek Radoszyn www.zlombol.eu

Marecki-tour

Marian-trans Marian Kałuża

Markiewicz Łukasz

Markus Kowalik usługi marasko-r

Maro-markety Sp. z o.o.

Mars Polska Sp. z o.o.

Mas Sp. z o.o.

Mat.bud.i przem. Tadej S.J. Piekorz Adam Pawolek Kornelia

Mateusz Dela Wildesign agencja reklamowa

Mazińska Agnieszka

Mazur Andrzej

Mblu Dawid Kałuski

Meble Franko

Mechanika pojazd Kaniewski

Mechanika pojazdowa Chalupka Adam

Mechanika pojazdowa Hajduk Robert

Melania Karaś Tęcza

Meltero.pl

Mentax.pl

Merta Andrzej

Merta Ilona

Merydian S.A. Brokerski dom ubezpieczeniowy

Metalbechta Krzysztof Bechta

Metalzbyt-hurt Sp. z o.o.

Metzgerei Ernst Carl oHG

MG-Bikes serwis i budowa motocykli Grzegorz Drzewiecki

Mhsi Warszawa-zachód

Miastostrada Jan Tondera

Miauczykotek

Michalska Magdalena Stępień Jakub MJ Systems S.C.

Miejskie przedsiębiorstwo gospodarki komunalnej Sp. z o.o. Katowice

Mierzejewski Ryszard

Mieszczyńska Aleksandra

Mieszkowska Małgorzata

Mijakowska Zofia

Mik-zap

Mikołajczyk Magdalena

Mil Gruszyńscy

Miły projekt Agnieszka Kwiecińska

Mini-bar Mirosław Kilijanek

Mirosław Melerowicz serwis ogumienia

Misztal Iwona

Mito Schwerlast service

Mkgraphic pracownia usług laserowych i piaskowania reklamowego

Ml studio Paweł Malesa

Młodawscy

Mocne kleje Sp. z o.o.

Moder architekci S.C.

Modzielan Adam

Modzielan Andrzej

Modzielan Ewa

Mokate

Morawiec Krzysztof

Morawski Michał

Mostowiec Roman przedsiębiorstwo wielobranżowe P.W. Rombud

Motel Miś

Moto cross S.C.

Moto mix Dariusz Szymała

Moto-box Jakub Bagiński

Moto-torres

Motokaina

Motor tuning Kazuła

Movares Polska Sp. z o.o

MP projekty Michał Pędziński

Mp-projekt Paweł Kurowski

Mr Cook Corp.

MTM SA – firma budowlano-drogowa

Muller Zygmunt

Murawski Michał

Myjnia ręczna Andrzej Wiśniowski

Myjnia samochodowa Andrzej Kowalski

Na skróty

Nadolna Ewa

Nadratowska Hanna

Nazar Chrystian

Nicewicz Paweł

Niezależny serwis forda Bytom www.nowy-dwor.bytom.pl

Nivette Filip

Nosek Mateusz

Nowak Krzysztof

Nowak Sergiusz

Nowakowski Krzysztof

Nowicka Katarzyna

Oasis tours Sp. z o.o.

Obracaj Leszek

Od sushi bar

Odyssey clubhotel

Ogicom spider Sp. z o.o.

Ogonowski Andrzej

Oklejanie-samochodow-kielce.pl

Oktan

Olczykowski Marcin

Olejnik Marcin

Olek-motocykle www.olekmotocykle.pl

Oliwia

Oliwier

Olofer

Olsok H. Apn praca w Holandii

Opera hostel Tbilisi

Opolkom opieka informatyczna Tomasz Piszczan

Orlex beton

Orlex Danuta Gębarowska

Osiewicz Marcin

Osk Elka

Osk Malinowski

Osk Wlademar Krężel

Osk-elka-driv

Oslislo-Czapla Aleksandra

Ostrzołek Wojciech

Ościk Ryszard zakład robót elektrycznych Zreor

Ośrodek szkolenia kierowców Otwock

Otawa Group - Grupa Doradcza

Otmianowski Maciej

Otto work force

Otway sport events Katarzyna Sułecka

Ozimina Marek

Pabijan Magdalena

Palmer Józef meble

Pani i pan Lisowscy

Pantofelek sklep obuwniczy

PAP Łukasz Mika sklep rowerowy

Paradowski Andrzej

Partner

Pasja grupa dobrych trenerów

Patikom Patrycja Potrykus-Zaremba

Pawlak Renata

Pawlik Wiktor

Pawlukiewicz Renata

Pegas S.C. www.pegas.krakow.pl

Pepper mint Monika Krzyżanowska Magdziarz

Peterwild partners Sp. z o.o.

Pg-pro

PH Majus Justyn Zieliński

PH Palko Robert Brodziński

PHPU Zetpol Sulechów

PHU Chłodnice samochodowe Skoczylas Kołdyj S.C.

PHU Dagma

PHU Golec Krzysztof

PHU Olmet

PHU Partner S.J. Adam i Grażyna Wiącek

PHU Projekt

PHU Rs4 Marcin Taboł

PHU Szymański Zawiercie

PHU Tytan Monika Wiśniewska

Piątek Patrycja

Piechota Adrian i Magdalena

Piekarnia-ciastkarnia Mirosław Michalski

Pielgrzym Jacek

Piercewicz Adrian

Pilch Ernest

Piomar Sp. z o.o.

Piotrowski

Pirx zegarmistrz

Pizzeria Plaza Katowice

Plejada restaurant & pub Kielce

Plucik Dorota

Plucik Witold

Pocztowy Mirosław elektormech.sam.serw.ogum.

Podatkowa oficyna wydawnicza Jolanta Motyka

Podrozemotocyklowe.com

Pogorzelski Piotr

Pogotowie kanalizacyjne

Pol-Sver

Pol-Sver Sp. z o.o.

Polakowski Dariusz

Poldar

Polesiuk Maja

Polmar porjekt S.C.

Polska Woda Sp. z o.o.

Polskie auto centrum Zych i wspólnicy S.J.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

Popczyk Wojciech

Popisz Leszek

Porsche Zentrum Bamberg, Auto Scholz Sportwagen GmbH

Potocka Janina

Poturbowani

Powersport Piotr Zasadzki

PPH Owczarnia Sitek Waldemar

PPHU Andar S.C.

PPHU Domtel

PPHU Gastronomia bel paese Piotr Rybak

PPHU Gazrem Sp. z o.o.

PPHU Hanpol

PPHU Hera

PPHU Krzysztof Pojda

PPHU Łężyca

PPHU Masterm Przemysław Silskiul

PPHU Stempel

PPHU Transport i obróbka drewna Paweł Buliński

PPUH Sobimex Sobieraj Krzysztof

Pracownia projektowa Archi Ewa Krupa

Pracownicy Atrium real estate

Pracownicy Bernardtruck Zielona Góra

Prasa śremska Sp. z o.o.

Prasoł Barbara

Presz Krzysztof

Pro-invest Sp. z o.o.

Probat Sp. z o.o.

Procak Norbert

Producentopon.pl

Progama M.D. Pytel S.J.

Progres S.C.  www.e-nessi.pl

Projektwww.pl Kubski Styperek

Promocja gminy Tarnów Opolski

Prowent Białystok S.J.

Prywatny transport osobowy Janbus

Prządka Monika

Przeds.pszczelarsko-farmaceutyczne Apip

Przedsiębiorstwo montażu urządzeń elektronicznych Waldex Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo wielob.duet Andrzej Mateja

Przedsiębiorstwo wielobranżowe GB Śląsk Zbigniew Staniszewski

Przewozy osobowe Siwex S.C.

Przychodnia weterynaryjna Janusz Bo

PUH Bartex Bartczak Paweł

PUH Budoinvestor Tomasz Fecowicz

PUH Producta Henryk Łabuda

PUH Trans-tom Tomasz Kowalski

Puro Hotel Wrocław Sp. z o.o.

Purta Elżbieta

Puszkiel Kacper

PVG Polska Sp. z o.o.

PW Remgór Sp. z o.o.

Qplus Adam Siemion

Qxq investment group Sp. z o.o.

Racki Jerzy

Raczyński Krzysztof

Rada rodziców przy zsz nr 2 im. Powstańców Warszawy

Radoń Marcin

Rajdowiec Kamil Nowakowski

Rak Adam

Raptor-tech Robert Turchan

Rast Cholewik Tomasz

Rastauracja zodiak

Reall agencja zaopatrzenia technicznego

Red-real estate development rhapsody Sp. z o.o. S.K.

Redakcja Świat motocykli

Reifen Wagner GmbH & CO KG

Reitor Ryszard

Reklama kolektywu KGF

Remontech Jacek Pabian

Rencz Jarosław

Restauracja Fuhlwypas

Rockfin Sp. z o.o.

Rogowski Marek

Röhr Peter

Rokita Dawid

Rolska Angelika coco dance center

Rolski Tomasz

Roltech E. Majka S.J.

Rotor PH Hapaniuk Glaza S.J.

RvC Inalfa Roof Systems NL R&D Electro

Rybak Jarosław

Rząd Marta

S-part Piotr Śmiałkowski

Sabina Gnat Niebieskie migdały

Sachs Marek

Sadawa Małgorzata

Safetransport.pl

Salon fryzjersko-kosmetyczny Awocado

Salon turystyki aktywnej pttkwierc

Samborski Krzysztof

Samojło Marcin

Sandach Patryk

Sandvik Polska Sp. z o.o.

Santi Sp. z o.o.

Sawicki Maciej

Sawicki Piotr

SBW consulting

Schayer Andrzej

Schiedel Sp. z o.o.

Scrap trans Sp. z o.o.

Seca www.seca.com.pl

Sem zakład elektrotechniczny

Semkowicz Małgorzata

Sensas Polska Sp. z o.o.

Sentyment.eu

Sergans Tomasz Kruszewski

Serwis komputerowy Nanocomp Kamil Janicki

Sestem firma handlowa

Sesvandhave Poland Sp. z o.o.

Seto recykling S.C.

Sexshop 914

ShishaHouse.pl

Siemianowicka spółdzielnia mieszkaniowa

Skipirzepa Jan

Sklep internetowy 3 masa 3

Skoda Polska

Skórka-Rokita Beata

Skrzypczyńska Irena

Skurzewska Agnieszka

Słodowa Agnieszka

Słowik Paulina

Smart S.C. Świebodzin

Smółkowski Wojciech Architekt.pracow.projektowa

Sobczak Magdalena

Sobkowski zb wulkanizacja Świebodzin

Soft water Bartosz Kaczmarek

Sołtysik J.P. szewc

Sommer Sebastian

Sonpap Kazimierz Sondej

Sosnowska Anna

Spaski Sienkiwiecz from seashepherd

Speed med Poland Michał Brelski

SPH Credo Piła www.portalnaukijazdy.pl

Społeczny insytut wydawniczy Znak Sp. z o.o.

Sportowewydechy.pl

Spółdzielnai rolniczo-handlowa Samopomoc chłopska

Spółdzielnia transportu wiejskiego

Sprz.mat.budowl. Szostak Jerzy

Sroka Martyna

Sroka Piotr

Stal ef Wojtynka Paweł

Stalbro Sp. z o.o.

Stanisławski

Stankiewicz Szymon

Stankiewicz Szymon

Starzyk Adam

Steć Michał

Stefankiewicz S.C.

Steinert GmbH

Stelmasiak Mateusz

Stolarczyk Agnieszka

Stolarczyk Stanisław

Stolarstwo Krzysztof Kopera

Stowarzyszenie conquest consulting

Stowarzyszenie opolskie Lamy

Stowarzyszenie promocji pozytywnego myślenia “Pozytywne.com”

Strobel Marcus

Studencka telewizja internetowa TVPW

Studencki Klub Górski

Studio 4m architekci S.C.

Studio Lime Anna Szpil

Studio mono Bartosz Stelmaszyk

Sulich Anna

Sulich Błażej

Sunnyline computer products Poland Sp. z o.o.

Suntech S.A.

Supersound.pl

Sushisklep.pl

Sydor Jolanta

Sylber zakład naprawy wag

Symsey Zyber Arkadiusz

Systel systemy teleinformatyczne M. Linscheid S.J.

Szafa gra

Szczęsny Marek

Szczugiel Maciej

Szczupaczyńska Paulina

Szewc dratewka Kraków

Szewczuk Piotr centrum doraczo-szkoleniowe Profit

Szlefarski Łukasz

Sznfeld Bolesław

Szopa Z. sprzęt stomatologiczny

Szpin Magdalena

Sztobryn Paweł

Szubart Oktawiusz

Szumski Adrian

Szwanke Paweł

Szydłowski Rafał

Szymanowski Piotr

Szynol Monika

Świerc Rafał

Święty Antonio

Tapflo Sp. z o.o.

Tarczyński S.A.

Team Trans Hamburg GmbH

Teatr wielki w Cigacicach

Technotools

Tedex S.A.

Telewizja kablowa Chopin Bogdan Łaga

Terla Artur

Terramar Gdynia

Terry from irleand

Tex-mex S.C.

TH Lewandowscy

Time banding Krzysztof Kalert

Tom car Tomasz Sitek

Tomala Michał

Tomiłowicz Jarosław

Tondera Beata

Tondera Dariusz

Total design Agnieszka Mączko

Touratech Polska S.C.

TP-link Sp. z o.o.

Traczyk Andrzej

Trans bert Sekula Norbert

Trans-ryś Ryszard Golomb

Transeuropa internationale spedition

Trębacz Maja

Trębicka Jagienka

Trocka Luiza

Truck Partner Sp. z o.o.

Trustee Janusz Dreziński

Tsoft.pl

Tsp ag global markets

Turkowski Patryk

Turystyka i wypoczynek Beata Ćwigoń

Tuv rheinland Polska Sp. z o.o.

Twoja telewizja morska sp. z o.o.

Twojawypożyczalnia.pl

Udzielak Teresa

Ufo travel

Ulmar

Ultima Grabowski Smętek S.J.

Univ schody Polska Sp. z o.o.

Upshot Wojciech Herman

Urbańska Anna

Urbański Paweł

Urząd gminy w Izbicku

Usł transportowe W Nabakowski

Usługi plastyczno – reklamowe Radziej

Ustyjańczuk Mariusz

UTT S.C. Robert Wujec, Sylwia Kobylarczyk

V12 Agnieszka Lachowska

Vegex

Verus zarządzanie pośrednictwo doradztwo Ewa Ciołczyk

Visual house Paweł Szewczuk

Vitroform glassmozaic, glassrelief, vitrodeco

Votum S.A.

Waindzoch Sebastian

Warszawska szkła fotografii Marian Schimidt

Warsztat samochodowy G&K S.C.

Wartecki

Waśnowski Rafał

Wcob Sp. z o.o.

Weber Marcin

Wegorzewski Kacper

Wełeszczuk Katarzyna

Wełeszczuk Marcin

Wesołowski M książki które pomagają żyć

Wiater Robert

Wiatrowy sad

Wicik Weronika

Widera Jarosław

Widłak Tomasz

Wielobranżowy zakład budowlany Tadeusz Sybilski

Wilkos Marcin

Wilkosz Witold

Wilson Smart Konzept

Wiłun Bartosz

Wiśniewski Szymon

Wita Łukasz

Wita Łukasz

Witting und Paulfranz GmbH & Co KG

Właszczuk Adam

Wojcichowski Leszek

Wojtkowicz Grzegorz

Wok Tadeusz Kowalewski

Wolfart Agata

Wolsztynskie spotkania przy kopie

Wower Joanna

Wójcik Przemysław

Wójcikiewicz Maja

Wójtowicz Adam

Wójtowicz Jarek

WR Telecom Sp. z o.o.

Wrażliwe serca z administracji osiedla Giszowiec

Wulkanizacja Bresinscy

Www Dziubakiewicz.pl

www.audioinsane.pl

www.bbi.wroc.pl

www.bezpiecznesieci.eu

www.cetrumdachowe.lublin.pl

www.chlodnice-samochodowe.pl

www.detepe.com.pl

www.ecopack.pl

www.flaki.eu

www.fsopomorze.pl

www.hotelarkas.pl

www.jagodex.com.pl

www.kobieta.rybnik.pl

www.mkgraphic.pl

www.osp4x4.pl

www.piwo-gorzow.pl

www.psauto.pl

www.vimexreklama.pl

www.wyscigigorskie.pl

Wydawnictwo Buk rower Grażyna Kozłowska

Wydawnictwo czarna owca Sp. z o.o.

Wydawnictwo oo karmelitanów bosych

Wyposażenie łazienek SC Tomasz Janiuk

Wyższa szkoła ekonom.turystyki i nauk społecznych

Z-ad naprawczy mechanizacji rolnic

Zaborski Marek

Zajdel Barbara

Zajdel Grzegorz

Zakład budowlany PHU Zwolber Grażyna Zwolanowska

Zakład budowlany Socha Krzysztof

Zakład fryzjerski Wojtek

Zakład ogólnobudowlany Mieczysław Jereczek

Zakład remontowo budowlany Tomasz Barani

Zakład usług budowlanych i sanitarnych Roman Budner

Zakład usług remontowo budowlanych Przywory

Zakład usługowy Elektro instal Paweł Domański

Zakład waty Anna Staskiewicz

Zakład zadrzewień zieleni i rekultywacji

Zakłady gastronomiczno-hotelarskie Adam Choroszy Bronisław Cichy

Zamora Michał

Zamowmeble.pl

Zaręba Paweł PHU zet

Zasada Daniel

Zasada Hanna

Zebra 2

Zebra max

Zeltverleih Lenz

Zeppelin Polska Sp. z o.o.

Zespół pieśni ludowych Lama

Zetap Kochankiewicz S.C.

ZHU Eko Roczek Dariusz

ZHUT cuby import export Marek Trusz

Ziętara Krzysztof

Znamirowska Lilia

Zocha i Stachu

ZU-H Zawada Roman

ZUH Com bud Porada Krzysztof

Zych-Kula Barbara

Zygfryd Żur PHU Import- export – transport

Żaliński agencja reklamy www.zalinski.pl

Żelazko Sebastian

Żenia Gregorienko

Żorski klub fotografii Kadr

Żuchowski Piotr

Żyła Renata

 

 

Lista obejmuje wpłaty do 31.12.2012

Przepraszamy za ewentualne błędy w nazwach firm czy nazwiskach. Czasem to wynika z pomyłki banku.

Copyright © 2017 Złombol. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl