Pytania ogólne, media, wszystko: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Martyna

Przed pytaniem, prosimy o zapoznanie się z działem informacji!

Pytania dotyczące rejestracja uczestników, zapytania o auta, forum i trasę: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marcin

Nim się zdecydujecie aby zostac uczestnikiem Zlombolu, prosimy o zapoznanie się z tym!

Potwierdzenia wpłaty darowizny wystawia wyłącznie Fundacja Nasz Śląsk im. gen. Jerzego ZiętkaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.naszslask.org

Fundacja nie udziela informacji dotyczących organizacji akcji Złombol!


Złombolowcy i interesanci...

Jak wiecie, Złombol jest naszym hobby (zapraszamy do lektury: Powstanie zlombolu), a czas który poświęcamy na jego organizację jest naszym czasem prywatnym. Nie jest to nasza praca. Nie mamy z tego nic, poza dobrą zabawą,  przyjemnością i satysfakcją z niesienia pomocy dzieciom.

W związku z tym, bardzo prosimy Was o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź na maile.

Jak wielu z Was wie, nasz rodzinny team się powiększa i pomału nie wiemy, gdzie wsadzić ręce. Możemy Wam jednak obiecać, że dołożymy WSZELKICH starań, aby uniknąć zaniedbań, niedopatrzeń i spowolnień.

Team Złombol

Copyright © 2017 Złombol. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wdrożenie: Dajnowiec.pl