KATOWICE - KRAJ BASKÓW

Zapraszamy na start największej zmotoryzowanej imprezy charytatywnej na świecie.
Kolorowe Żuki, Fiaty, Skody, Tarpany, Syreny, Warszawy, Polonezy, WSKi, Nyski i wiele innych pojazdów zamysłu komunistycznego.Pomachajcie im na starcie i dodajcie otuchy. Czeka ich trwająca 5 dni przeprawa przez Czechy, Niemcy, Francję i Hiszpanię - aż do Kraju Basków

Dołącz do imprezy startowej na naszym FB!

start złombol 2017

CZYM JEST ZŁOMBOL?

... Przede wszystkim przygodą w nieznane, którą przebywamy nadszarpniętymi zębem czasu pojazdem produkcji lub zamysłu komunistycznego. Nie straszne nam upały, długie podjazdy, wymiany części w warunkach survivalowych czy skrajne wyczerpanie.

Oprócz zajawki robimy coś wspaniałego!

Zbieramy pieniądze dla dzieci z domów dziecka, które w 100% przekazujemy właśnie im! Uszczęśliwiamy je kupując zabawki i sprzęt z najwyższej półki oraz inwestujemy w ich dobre samopoczucie wysyłając na wycieczki fakultatywne/rozrywkowe i 2 tygodniowe kolonie. Dbamy o ich lepszy start w przyszłość!

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ

Zbudujmy wspólnie lepszą i weselszą codzienność dzieci z domów dziecka.

Pomóż, inwestując w ich przyszłość!

Umieść swoją reklamę na złombolowym pojeździe, a my 100% przekazanej kwoty wydamy na prezenty, urządzenia, rozwój osobisty i wycieczki podopiecznych placówek.
Jesteśmy największą zmotoryzowaną imprezą charytatywną na świecie!

Robimy wszystko, żeby było o nas głośno działając na portalach społecznościowych, udzielając się w mediach i eksponując nasze pojazdy na ulicach Polski i Europy.

http://zlombol.pl/informacje/faq-darczycy

Współgospodarzem imprezy startowej jest Szanowny Pan Prezydent Miasta Katowice oraz Miasto Katowice.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008