BLOG

Grafika_Edycji_2023.jpg

The Big Wave Edition // 17. Edycja

Silesia (PL) - Nazaré (PT)


Złombol 2023
Start: 01.07.2023 Stadion Śląski, Chorzów, Polska
Meta: 05.07.2023 oraz 06.07.2023 Nazaré, Portugalia

17 lat dla dzieci z domów dziecka z wynikiem ponad 12,5 miliona złotych na spełnianie ich marzeń!


Po 16 latach/16 wspaniałych metach, zjechaliśmy de facto całą Europę i dotknęliśmy Afryki oraz Azji.
Uwierzcie, trudno nam było zdecydować w jakim kierunku poprowadzimy tegoroczną edycję.
W ostatnich latach mocno wybrzmiewały Bałkany i w drodze na Chalkidiki, do Turcji i Albanii udało nam się bardzo mocno zwiedzić ten piękny kawałek świata.
Okazuje się jednak, że jest jeszcze jeden, dotąd nie wybrany przez nas kierunek na mapie Złombolowej. Nigdy nas tam nie było, nawet przejazdem to… PORTUGALIA.
I to nie dlatego, że nam się nie podoba i że o niej zapomnieliśmy, po prostu czekaliśmy na właściwy moment, aby zmierzyć się z tym celem!
To dystans PONAD 3000km!! i to w jedną stronę prawdziwy wyczyn dla pojazdów i uczestników. Nawet Nordkapp w 2013 r. był bliżej. Wychodzi więc na to, że raz na 10 lat robimy Iron Złombol z bardzo długim dystansem.

Prawdziwy sprawdzian dla sprzętu, zaradności i psychiki uczestników!
Extrem!! jakiego pod kątem dystansu jeszcze nie było. 

Od początku Złombola w 2007 r. lubiliśmy wyzwania, przełamywanie rutyny i wychodzenie ze strefy komfortu - to jest moment, w którym musimy dwa razy przemyśleć sprawę, dopakować drugi worek trytytek, dodatkowe konserwy zflaczkami i fasolką po Bretońsku (choć zalecamy poznawanie kuchni lokalnej bo jak to mówią, przez żołądek do serca) i ruszyć w tą niesamowitą podróż! Nie każdy sprosta tej edycji, to bardziej kierunek dla podróżnika niż miłośnika
relaksujących momentów pod palemką.

Wracajmy do trasy lub bardziej tras, które prowadzą do Nazaré  i dają nieprawdopodobne możliwości. 

Trasa południowa

3344 kilometrów południowej trasy z wieloma pięknymi miastami, zatokami, górami i jeziorami. Różnorodność tej opcji zapiera dech, nie możemy się doczekać na powrót do Monaco, ale najbardziej kręci nas eksploracja nieznanych terenów jak Andorra czy gorący i niesamowity Interior Hiszpanii, któremu daleko do szlaków turystycznych. Nie mówiąc o Portugalskim wybrzeżu, gdzie trudno będzie zdecydować gdzie jechać po zaliczeniu mety. Czy na północ, czy może jednak na południe na Algarve. Żeby nie rozpisywać się zanadto na temat tej trasy, to wrzucimy tylko hasłowo parę perełek, które czekają na uczestników: Wiedeń, Alpy, Wörthersee, Wenecja, Garda, Mediolan, Lazurowe wybrzeże, Monaco, Nicea, Camargue, Pireneje, Andora, Biskaja, Biarritz, Kraj Basków, Interior Hiszpanii, Salamanca, Atlantyk, Porto, Lizbona (prawie na trasie )

 
Trasa południowa: LINK
Polska, Czechy, Austria, (Słowenia), Włochy, Francja, Hiszpania, (Andorra), Portugalia
 ?????????? ??????
 
Trasa północna
3137 kilometrów będzie miała trasa północna, która poszerzy horyzonty uczestników, którzy znają trasę przez Monaco i szukają nowych wrażeń. Po drodze czeka na nich Praga, Norymbergia oraz piękna trasa doliną Renu wzdłuż Niemiecko-Francuskiej granicy, mijając Strassburg, Freiburg z opcją zaliczenia Bazylei w Szwajcarii. Dalsza trasa przez środek Francji poprowadzi przez Burgundie oraz Owernie do Bordeaux, gdzie pojadą na południe wzdłuż Atlantyku przez Akwitanię, którą zaliczamy do jednych z najładniejszych rejonów Francji. Niejeden uczestnik edycji do kraju Basków wciąż wspomina wejście na wydmy Pyla :-) W okolicach Biarritz trasy łączą się, więc o dzikim przelocie przez Interior Hiszpanii już nie musimy wspominać
 
Trasa północna: LINK
Polska, Czechy, Niemcy, (Szwajcaria), Francja, Hiszpania, Portugalia
??????????????
 
Nim kliknięcie "zgłoś się" to jeszcze kilka ważnych punktów. Prosimy przeczytaj je i mimo wesołego wydźwięku potraktuj poważnie (zadbaj też, żeby każdy członek załogi to zrobił) bo na Złombolu jest inaczej niż na innych imprezach, na których byliście lub "kumpel Wam opowiadał".
 
Najważniejszy CEL to zbiórka pieniędzy dla dzieci z domów dziecka i od momentu decyzji o starcie powinien to być Wasz priorytet! Nie robimy wyścigu o największą ilość zgłoszeń, nikt nikogo nie zmusza do wzięcia udziału. Chcemy, żeby każdy był świadomy z czym wiąże się ta podróż, która jest przecież wielką niewiadomą, a uczestnicy są zdani w dużej mierze na siebie. Złombol nie jest biurem podróży, nie jest też imprezą organizowaną komercyjnie. Powstała w ramach dobrej zabawy, pomysłu na podróż, przygodę i przygotowania do niej samochodu z czasów PRL. Dopiero potem pojawiła się idea charytatywności i bardzo szybko stała się najważniejszym punktem!
 
Jeśli chcesz dołączyć do rajdu, który zobowiązuje Cię do zbiórki pieniędzy dla dzieci z domów dziecka, plus przyjazd na start regulaminowym pojazdem, jednak bez obowiązku meldowania się po drodze i dojechania do mety - ZAPRASZAMY! Jeśli szukasz rajdu w którym organizator powie Ci dokładnie co masz robić, zadzwoni po assistance, zrobi rezerwacje i zapewni Cię o sukcesie Twojej podróży - szukaj dalej, to nie to wydarzenie.
 
Możemy jednak zagwarantować, że od 17 lat tworzymy niesamowitą społeczność. To co dzieje się na trasie zasługuje na napisanie wspaniałej książki. Uczestnicy pomagają sobie na wiele sposobów, od części zapasowych z bagażnika, soli do jajecznicy, towarzystwa na postojach, dobrych rad, a nawet po zabranie do swojego pojazdu jeśli dla Twojego nie ma już nadziei. Chętnie powitamy Cię w #teamZłombol!
 
JEŚLI:
- uważasz, że spontaniczne zmiany planów nie wyprowadzą Cię z równowagi
- jesteś szybki/a w podejmowaniu nieoczywistych decyzji
- potrafisz zobaczyć dobre strony sytuacji nawet w tych najgorszych momentach
- znasz współpasażerów z teamu
- jesteś przygotowany/a na niespodziewane wydatki (holowanie, skorzystanie z warsztatu, dodatkowy nocleg)
 
TO TEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ:

- Że pomożesz dzieciom

- Że zrobisz coś niesamowitego i wyjątkowego

- Niezliczonej ilości interesujących miejsc na trasie

- Różnorodności kulinarnej po drodze

- Rozmaitych awarii, załamań nerwowych, napraw oraz nieudanych napraw, zatartych mostów...

- Problemów wszelkiej maści w różnych wersjach

- Bycia częścią #teamZłombol

- Oderwania się od rzeczywistości (z reguły mniej kolorowej niż na Złombolu)

TEGO NIE MOŻESZ OCZEKIWAĆ:

- Czerwonego dywanu

- Wypasionej wycieczki a la "Neckermann"

- Wygodnych noclegów i niekończących się miejsc noclegowych
- dobrej pogody!

- 5 gwiazdek (ani czterech, ani jednej!!!!!!!!!)

- Cienia

- Pomocy mechaników

- Pomocy Assistance

- Usług Lawety

- Pomocy psychologa

- Części zamiennych

- Wodzireja

- Niańczenia

- Rozpatrywania skarg i zażaleń

- Serwisu Concierge

- Fizycznego wypoczynku

- Ergonomicznych foteli/materacy/mebli

- Bezglutenowego jedzenia

ZMIANY WZGLĘDEM OSTATNICH LAT:

1. CHARYTATYWNOŚĆ

Za każdym razem zadając sobie pytanie "po co to robimy" i co jest naszym paliwem, jednoznacznie odpowiadamy sobie na to pytanie - CHARYTATYWNOŚĆ! Jedziemy dla dzieci z domów dziecka! Oczywiście mamy wkręta na pojazdy Złombolowe i na nasze niesamowite podróże i przygody, ale pod koniec dnia głównym napędem organizowania Złombolu jest chęć pomocy. Radość z pomagania i radość z działania z ludźmi którzy czują to samo co my - bo wielokrotnie podkreślacie, że "im Was więcej tym więcej pieniędzy i to jest najważniejsze". My wychodzimy z założenia, że nie ilość a jakość zaangażowania się liczy. Teamy potrafią zbierać 60% jak i 100% więcej niż wymaga minimum. Idąc tym tropem skupiamy się bardziej na charytatywności niż samym nakręcaniem wielkiej imprezy. Zrobiliśmy analizę jak w ostatnich latach kształtowały się zbiórki uczestników i ponad połowa miała uzbierane 900zł więcej niż ustalone minimum. Tym tropem podnosimy minimalną kwotę do uzbierania na poziom 3000zł (2800 od darczyńców + 200 zł wpisowego od teamu).


Cel zbiórki pozostaje bez zmian, natomiast sposób wydawania już tak. Planujemy całość zebranej kwoty przeznaczać na 

?pomoc psychologiczną ; terapie indywidualne, terapie grupowe, superwizje dla wychowawców (powstaną nowe kategorie)

? wyjazdy na: wycieczki, obozy, kolonie, ferie, wyjazdy klubowe (w ramach indywidualnych zainteresowań) 

? spełnianie marzeń "szyte na miarę"; kurs prawa jazdy, kurs językowy, sprzęt sportowy, prenumeraty ukochanej gazety, prezent z okazji ważnego wydarzenia.... wiele możliwości i wiele przyjemności zawiera się w tym punkcie, a już na pewno możliwość decydowania o sobie.

2. META/TRASA/ZAŁOŻENIA

Formuła Złombola pozostaje taka sama jaka była. Jedziemy starymi autami z byłego bloku wschodniego w świat, aby pomagać dzieciom z domów dziecka. Robimy to w formule bardzo luźnej, bez checkpointów, ustalonych zadań i konkursów po drodze. Złombol to bardziej wyprawa niż rajd. Sama trasa jest celem i zarówno zadaniem. Na trasie jest pełna wolność. Trasy są jedynie przykładem, każdy jedzie jak mu pasuje i śpi, gdzie mu pasuje.

Tu dochodzimy do pierwszej zmiany tegorocznej edycji. Wracamy do pierwotnej formy z początkowych edycji, gdzie nie było przez nas ustalonego ani zorganizowanego noclegu na finiszu. Meta w postaci baneru/bramek* i z możliwością pamiątkowego zdjęcia ma miejsce w turystycznej miejscowości, gdzie każdy jest w stanie wybrać nocleg w dogodnym dla siebie standardzie. My wraz z miaste organizujemy imprezę, gdzie wieczorem spotykamy się i będziemy świętować sukces jakim jest pokonanie tej trasy. Będzie to fajne miejsce z DJem, Food Truckami i może nawet piaskiem pod nogami.  Uwaga, nie mamy wpływ na pogodę i nie obiecamy dużych fal w dniu mety. Ze względu na dystans dajemy Wam opcję dojechania w 5 lub 6 dni więc będą dwa dni imprezy.


UWAGA! NIE BĘDZIE PODBIJANIA DYPLOMÓW PIECZĄTKĄ! NIE BĘDZIECIE MUSIELI PRZYNOSIĆ DYPLOMÓW NA IMPREZĘ, ale właśnie tam dostaniecie odznakę ukończenia 17 THE BIG WAVE EDITION!

1. Nocleg organizowany w własnym zakresie
2. Dużo opcji nocowania w pobliżu
3. Party z DJ oraz Food Truck
4. Impreza 05.07.2023 oraz 06.07.2023
5. NIE BĘDZIE OPCJI PODBICIA DYPLOMU PIECZĄTKĄ
6. *Będzie miejsce na zdjęcia z opcją dojazdu samochodem z banerem/flagą Złombol gdzie będzie można oficjalnie zakończyć 17 // THE BIG WAVE EDITION. SUPER PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA 

 

Będzie extremalnie!

Nigdy Złombol nie był tak daleko!!!

Będą zatarte silniki!

Będzie wielki wyczyn!

Nie będzie pomocy!

Będzie wielka przygoda!

Złombol – the real gamble!

 

Słowo od organizatorów:

Termin rajdu 2023 Ci nie pasuje? Nie podoba Ci się miejsce mety?

Nic straconego, możliwe, że za rok lub dwa wstrzelimy się w Twoje oczekiwania. 
#staypositive
#thinkpositive
 
Uważasz, że pojedzie mało osób bo miejsce mety jest "do bani", a tym samym dzieci dostaną mniejszą pomoc ?
Zły tok myślenia! Masz Złombolowóz, znasz (i mamy nadzieję masz) cel pomocy dzieciom. Skorzystaj z tego i ZBIERAJ! Nikt tego nie zabrania.
Reklama na Waszych pojazdach poruszających się po Waszej okolicy jest tak samo wartościowa dla darczyńców jak to + wyjazd na rajd.
POMAGAJCIE mimo tego, że nie dostaniecie "nagrody". Wasz wkład w zbiórkę na dzieci jest jeszcze więcej wart, jeśli nic nie oczekujecie w zamian. 
 
Martwi Cię wyższa kwota do uzbierania do darczyńców? 
Nie czekaj do ostatniej chwili. Ponad 70% wpłat od darczyńców pojawia się na naszym koncie w ostatnich dwóch tygodniach poprzedzających rajd.
Skorzystaj z:
1. ulotek
2. zbiórek na fcb (tyle ile Was jest w teamie + poproś też rodzinę i przyjaciół do organizacji zbiórki, a nam podeślij potwierdzenia w formie print screen (przez wpłatomat dostępny w aplikacji po rejestracji) 
3. sprzedaży fantów na allegro charytatywni (cel :Złombol, spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka)
4. prześlij znajomym info o Twoich planach wraz z zdjęciem/rolką/memem/filmem i linkiem do wpłatomatu twojego temu (dostępny w aplikacji po rejestracji)
5. przejdź się do okolicznych firm z ofertą, a właściwie podjedź Złombolowym pojazdem. Zaproponuj konkretną część na reklamę za konkretną kwotę (im szybciej tym lepiej bo wtedy reklama dłużej będzie widoczna w okolicy).
6. pokazuj się na zlotach i eventach. Włóż za wycieraczkę ulotki i uzupełnij w nich dane swojego temu.
7. aktywnie prowadź social media i wrzucaj szybki link  do wpłatomatu twojego temu (dostępny w aplikacji po rejestracji)

Powodzenia!

#jedziemyzpomocą

Pozdrawiamy,

Team Złombol

Martyna i Marcin

Witajcie, mamy dla Was ważne informacje organizacyjne odnośnie 02.09 oraz 03.09.2022 ?
Hello, we have some important information concerning 2.09 and 3.09.2022 ?<English below>
 
Jak wiecie, start rajdu będzie odbywał się pod Stadion Śląski w dniu 03.09, jednak dzień wcześniej w tym samym miejscu odbędzie się late night check-in, który usprawni start następnego dnia.
Na załączonej mapce widzicie jak będzie w tych dniach przebiegał ruch samochodów - wjazd od ulicy Chorzowskiej przy pomniku Karolinki(zdjęcie nr 3) to jedyny obowiązujący wjazd na imprezę dla zarejstrowanych uczestników ( https://goo.gl/maps/CNHLFttFw46Ao5YMA )
Podczas imprezy będzie obecne PsychoStudio, uśmiechnij się ? ?
Start oraz rajdu nakręci "Złombol Tv" @Bee Creative ?
Late night check-in od lat pomaga nam odciążyć dzień startu rajdu. Wam daje możliwość wcześniejszego startu w celu zwiedzania lub braku presji czasu etc, ale nie odbiera możliwości pojawienia się na starcie następnego dnia ?
Obojętne, który dzień będzie Waszym dniem startu/rejestracji zasady są takie same ? :
1. Zjeżdżasz z ul. Chorzowskiej w aleję Karolinki ( https://goo.gl/maps/CNHLFttFw46Ao5YMA )
2. Przejeżdżasz przez szlaban
3. Meldujesz się w bazie nr 1
a) KAPITANIE! Okazujesz aplikacje RallyGo jako zalogowany uczestnik (zdjęcie nr 1)
b) otrzymujesz NIEKAPEK
4. ZAPARKUJ na wskazanym miejscu przez Złombol SUPPORT
5. ROZŁÓŻ niekapka (którą otrzymałeś w bazie nr 1) pod silnikiem i skrzynią
6. CZEKAJ przy Twoim pojeździe na rejestratorów Złombol SUPPORT z aplikacją otwartą na Twojej zbiórce pieniędzy (zdjęcie nr 2)
7. Kiedy pojawi się ZŁOMBOL SUPPORT , PODAJ NAZWĘ TEAMU . Poznasz Twój numer startowy, i otrzymasz "przepustkę" do strefy odprawy/ numerów startowych (patrz mapa ORG)
8. KAPITANIE ZABIERZ DOWÓD OSOBISTY! Kieruj się do strefy odprawy/ numerów startowych (patrz mapa ORG). Przejdź wszystkie stacje.
9. OKLEJ auto zgodnie z instrukcją w kompendium (znajdziesz w plecaku)
10. SKORZYSTAJ z niesamowitej atmosfery, strefy FOOD TRUCK i napraw to, czego w domu lub po drodze jeszcze nie naprawiłeś ? (BEZ PLAM NA PLACU ?
11. POZBIERAJ Około 11:45 swoją ekipę i przygotuj się do Startu, który teoretycznie ? odbędzie się o godzinie 12:00
12. Wyciągnij PLANDEKE spod auta!! NIE ZAPOMNIJ JEJ PROSZĘ! PRZYDA SIĘ NA CAMPINGACH ❤
13. SZEROKOŚCI ! ❤
02.09.2022 LATE NIGHT CHECK-IN
17:45 możliwy wjazd na teren* (Baza nr1)
18:00 start rejestracji
21:50 zamknięcie wjazdu
22:00 zakończenie rejestracji**
03.09.2022 START ZŁOMBOL 2022 // 16 EDYCJA // THE ALBANIA EDITION
06:55 możliwy wjazd na teren* (Baza nr1)
07:00 start rejestracji
09:00 oficjalne rozpoczęcie imprezy
.
.
.
SUPER ZABAWA
.
.
.
12:00 START RAJDU
13:00 zakończenie rejestracji
13.30 zakończenie imprezy
*jedynie dla zarejestrowanych pojazdów startujących w edycji 2022
**nie możemy zaczekać do 22:01 lub 22:15. nawet jeśli zastaniecie nas na miejscu to będziemy przygotowywać stanowiska na następny dzień. dziękujemy za wyrozumiałość ?
 
 
System na wjeździe: KAŻDY pobiera bilecik. Wyjazd dla uczestników odprawionych z numerkami startowymi tej edycji będzie gratisowy. Przepustką są numery startowe edycji 2022. Można na nie wjeżdżać wielokrotnie.
 
 
 
###############################
As you know, the start of the Rally will take place at Stadion Śląski on 3.09.2022, however the day before at the same spot, we will organize Late night check-in, which will improve the Start next day.
Below there is a map which shows how the traffic will be organized: entrance from Chorzowska street near the Karolinka statue (pic. 3) – this is the ONLY entrance to the event for all registered participants ( https://goo.gl/maps/CNHLFttFw46Ao5YMA )
During the event PsychoStudio will be taking pictures so smile ? ?
The start and rally will be filmmed by „Złombol Tv” @Bee Creative ?
The Late Night Check in is a huge help for us to „unload” the day of the Start. For you it’s an opportunity to start the rally earlier so you can spend more time sightseeing and have less time pressure, but it doesn’t mean you can’t show up to Start on the next day 
It doesn’t matter if you start/check in on 2nd or 3rd, the rules are the same  :
1. You turn from Chorzowska street into „aleja Karolinki” (https://goo.gl/maps/CNHLFttFw46Ao5YMA )
2. You go through the gate.
3. You check– in at base 1:
a) CAPTAIN! You show the RallyGo app while being logged in (pic 1)
b) You receive NIEKAPEK (mat to put under the car)
4. PARK your car on the spot shown by Złombol SUPPORT
5. Place the mat you received at base 1 under your engine and gearbox
6. WAIT at your car for the Złombol SUPPORT registration team, with your RallyGo app open on your fundraise (pic. 2)
7. When the Złombol SUPPORT team comes, tell them the name of your team. You will receive information on your NUMBER, and get a „badge” to go to the check –in zone. (mapa ORG)
8. CAPTAIN take your ID! Go to the check-in zone. Go through all stations.
9. Place the stickers on your car according to the instructions in the compendium (you will find it in the backpack)
10. ENJOY the unique atmosphere, FOOD TRUCK zone and repair what you didn’t finish at home (without leaving stains on the ground ?
11. Gather your team at around 11:45 and prepare for the Start, which theoretically ? will take place at 12:00
12. Take the mat from under your car!! PLEASE DON’T FORGET IT! IT IS VERY USEFULL ON CAMPSITES ❤️
13. HAVE A GREAT TRIP ❤️
02.09.2022 LATE NIGHT CHECK-IN
17:45 entrance open * (Base nr1)
18:00 start of check-in
21:50 entrance closed
22:00 check-in closed**
03.09.2022 START ZŁOMBOL 2022 // 16TH EDITION // THE ALBANIA EDITION
06:55 entrance open* (Base no1)
07:00 check – in start
09:00 official event start
.
.
.
GREAT FUN
.
.
.
12:00 START OF THE RALLY
13:00 check-in closed
13.30 event finish
*only for vehicles registered for the 2022 Złombol Rally
**we can’t wait till 22:01 or 22:15. Even if you see us there, we will be preparing the place for the next day. Thank you for understanding 
 
Entrance system: EVERYONE collects a ticket. The exit for participants of Złombol Rally 2022 is free. The start number sticker is the proof. You can go in and out without limit if you have the sticker.
 
 
mapa_stadion.jpg
zdjęcie_1.jpg
zdjęcie_2.jpg
zdjęcie_3.jpg
 
 
 
 
 

Po długich ( i bolesnych) rozmowach o poważnym problemie jakim są "proszone" numery startowe zdecydowaliśmy się na następujące rozwiązanie.
Jeśli zależy Ci na konkretnym numerze i nie ma go na poniższej liście**, przekaż nam konkretną prośbę ( np. zależy mi na numerze 37- wystawimy go na licytację na portalu allegro (100% pieniędzy z licytacji zasili konto Złombol, czyli 100% dla dzieci ❤ ) na krótko przed startem rajdu, tak aby jak największa liczba zgłoszonych uczestników miała szanse wziąć udział w licytacji.

Zastrzegamy sobie nie wystawienie do licytacje numerów przekraczających liczbę zgłoszeń na rajd.*1 , 11, 13, 22, 33, 44, 55, 66, 69, 77, 88, 99, 100, 101, 111, 113, 125, 126, 200, 202, 222, 300, 303, 333, 400, 404, 444, 500, 505, 555, 600, 606, 666, 700, 707, 777, 800, 808, 888, 900, 909, 999, 1000**

https://2go.atlassian.net/servicedesk/customer/portal/5/create/51?src=977680951&fbclid=IwAR1DYuKEileAgvq66KCkRIPafQq79Nu6C1p10sCQUwaNji7n9AhLlttstOY

Złombol 2022 PA EMER
W tym roku było trudno znaleźć odpowiednie miejsce bo zapowiada się na prawdę duża impreza.
Bardzo się cieszymy że trafiliśmy na fantastycznego człowieka, Leonarda, z kempingu Pa Emer.
Leonard od razu poczuł klimat Złombola i po wielu ustaleniach i dyskusjach udało nam się dogadać datę i właściwe miejsce.
 
A to właściwe miejsce to jeden z kempingów Leonarda, który nam go udostępni ekskluzywnie tylko dla uczestników Złombola.
Jest to piękne dzikie miejsce z prywatną plażą! Nie możemy się doczekać aż dojedziemy do tego uroczego kawałku ziemi!
 
Miejsce wydarzenia: (EVENT wyłącznie dla zgłoszonych załóg Złombol 2022!)

Kamping Pa Emër Guri i Lëmuar

Adres: Domen, Kavaje 2504, Albania
 
Social Media:
 
 
 
Daty imprezy:
Przyjazd: 06.09.2022 od 12:00 
Wyjazd: 08.09.2022 do końca dnia
to są 3 dni oraz dwie noce!
 
 
Co kupujemy:
(EVENT wyłącznie dla zgłoszonych załóg Złombol 2022!)
2 Noclegi oraz pobyt  w warunkach biwakowo-freestylowych od 06.09.2022, godzina 12:00 do 08.09.2022 do końca dnia roboczego
Zorganizowana impreza z muzyką DJ przez 2 wieczory
Lokalne BBQ (dodatkowo płatne u lokalnych operatorów)
Możliwość z korzystania z tymczasowej infrastruktury sanitarnej (warunki biwakowe bez gwarancji ciepłej wody i wysokich lub średnich standardów)
Punkt do ładowania telefonów (ograniczona ilość miejsc)
Ile za to płacimy:
przy zakupie online 14,76 Euro (12 Euro plus VAT) za osobę 
(EVENT wyłącznie dla zgłoszonych załóg Złombol 2022!)
 
Można wybrać większą ilość osób i wykupić bilety dla całej załogi jednym kliknięciem.
Płatność kartą lub Przelewy24 realizowana za pomocą RallyGo
Mail potwierdzający zakup będzie Waszym biletem wstępu!
 
Awaryjny zakup biletów na miejscu tylko w gotówce w kwocie 20 Euro za osobę będzie możliwy. 
Prosimy jednak o zakup online. Środki są potrzebne już teraz do rezerwacji miejsca oraz budowy infrastruktury.
 
LINK do zakupu:
 
Złombol 2022 PA EMER II
zgłoś się 2022
3...
2...
1...
Rejestracja ruszyła! ?
 
Jesteś pewien? ZGŁOŚ SIĘ
 
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008