Cześć, Po wielkich trudach i długich rozmowach udało nam się (Team ZłomBolki) uzyskać dla wszystkich zainteresowanych zniżkę na promy do Irlandii z firmy Irish Ferries.

Poniżej postaramy się przedstawić wszelkie niezbędne informacje, jakie potrzebne są Wam do otrzymania specjalnej oferty.

1. Mail - każdy, kto chce mieć lepsza cenę musi napisać wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Należy napisać w tytule wiadomości lub w jej treści: code ZŁOMBOL - jest to unikalny kod, który pozwoli pracownikom Irish Ferries kierować nasze maile do odpowiednich osób

3. Poniżej znajduje się lista pytań, na które trzeba odpowiedzieć, aby uzyskać wycenę :

* Names of all travelling

* Date of birth and nationality for each person (French routes only)

* Are any of the passengers in a wheelchair

* Dates of travel (out and return)

* Route

* Times of sailings

* Cabins/Seats (if required)

* Car make and registration number

* A contact postal address

* A contact mobile phone number - dodajcie również wymiary waszego auta: wysokość i długość (zaznaczyć, że jest to też wysokość już razem z boxem lub czymkolwiek innym na dachu), dodajcie informacje, że macie np.przyczepe itp.

NIE bierzemy odpowiedzialności za to, jak szybko odpiszą Wam na maile. Na pewno mają na to 5-7 dni.

NIE bierzemy odpowiedzialności za jakość kontaktu.

NIE jest to oficjalna współpraca Złombol z Irish Ferries.

NIE znamy odpowiedzi na wszystkie pytania, ale jeśli takie się pojawią, postaramy się udzielić rzetelnych odpowiedzi, dlatego też piszcie tu:

Team ZłomBolki (facebook) lub na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008