Złombolowicze, Szanowni Darczyńcy oraz przyjaciele Złombolu.

Wydarzenia ostatnich dni, a nawet miesięcy są przez nas uważnie obserwowane. W tym roku zaplanowaną mamy prócz 14 edycji rajdu Złombol z metą w Turcji również edycję specjalną ULTIMATE do Astany. Dlatego od stycznia niepokoiliśmy się o rozwój epidemii Koronawirus SARS-CoV-2 .

Mimo, że do Złombolu zostały ponad 3 miesiące - już dziś, możemy Wam powiedzieć, że jeśli ważne instytucje jak WHO, GIS lub Rząd RP każą się wstrzymać w organizacja potencjalnie niebezpiecznych w walce z epidemią imprez będziemy zmuszeni odwołać tegoroczne wyjazdy.
W takiej sytuacji 14 edycja odbędzie się dopiero w 2021 roku. Taką podjęliśmy decyzję biorąc pod uwagę kilka czynników: dawno zgłoszone urlopy uczestników, rzeczy nie do przeskoczenia w związku z organizacją startu i mety w innym terminie, finansową sytuacje uczestników po epidemii, niemogących wywiązać się z sesji w terminie studentów, osłabioną gospodarkę Państwa-darczyńcy to nasz kapitał.

Jest wiele rzeczy, których nie przeskoczymy: zamknięte granice, kwarantanny na przejściach granicznych, ale przede wszystkim dla nas najważniejsza kwestia -Wasze zdrowie i szczęśliwy powrót do domu jest dla nas priorytetem!

Jeśli odgórnie nie zostanie narzucony sposób postępowania w przypadku imprez o naszym charakterze, dajemy sobie czas na ostateczne podjęcie decyzji do 01.06.2020r.

#zostanwdomu
Podczas stanu zagrożenia epidemicznego zostańcie w domu, może popracujcie w odosobnieniu w garażu nad Złombolowym autem?! Dbajcie o siebie i nie zapominajcie o tych w potrzebie. Może jesteście wstanie pomóc seniorom w okolicy robiąc dla nich zakupy spożywcze, odebrać leki z apteki czy wyprowadzić za nich psa, aby nie narażali się niepotrzebne opuszczenie domu? Pomaganie jest fajne i to w każdej formie!
#człowiekczłowiekowiczłowiekiem

Jednocześnie chcieliśmy poinformować o wstrzymaniu prac nad finałem 13 edycji ,do których powrócimy niezwłocznie po zakończeniu izolacji.
Chcieliśmy zapewnić również, że będziemy kontynuować pracę nad tegoroczną edycją jak tylko to możliwe w zaistniałej sytuacji, aż do ewentualnego odwoływania imprezy.

TEAM ZŁOMBOL
Martyna & Marcin

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008