STAY IN the CAR edition
Gdziekolwiek nas poniesie


Dowolna ilość kilometrów do przejechania!
Dowolne miejsce startu!
Dowolnym pojazdem Złombolowym!
Dowolność w wykonywaniu zadań!
Dowolność w wygrywaniu nagród!
DOWOLNA kwota na dzieci z domów dziecka - BO każdy grosz się liczy
100% uzbieranych pieniędzy trafi do dzieci z domów dziecka...

Start: 20.06.2020 punktualnie o godzinie 12:00

Nie myśleliśmy że w trakcie planowania ustalonej edycji dojdzie do takich zmian jak w tym roku. Jednak nie poddajemy się i zrobimy edycję jakiej jeszcze nie było.
Długo się zastanawialiśmy jak nie stracić atmosfery: przygotowań, pakowania, planowania trasy, dreszczyku emocji przy awariach. Wystarczy zapach naszych pojazdów żeby poczuć zapach przygody!
To wszystko musiało się odbyć unikając zebrania, imprezy i wspólnych noclegów . Trawiąc to wszystko pomyśleliśmy o pierwszej naszej edycji - o pierwszym Złombolu!

Złombol w którym nie było ustalonej trasy, nie było zaplanowanych noclegów, nie było uroczystego startu, nie było setek aut wokół nas. Byliśmy w czwórkę - my, Trabant i Fiat 125 P. Nic po za tym.
Ruszyliśmy w Świat i pokochaliśmy to! To coś, co dają nam nasze specyficzne auta, co daje nam trasa... wolność wyboru gdzie jedziemy i co robimy!
Pokochaliśmy awarie, smar, rozwiązywanie kłopotów, nieprzespane noce i drogę przed nami. Zimne i mokre kempingi, suche kanapki i dużo wspomnień. Pokochaliśmy uczucie że pomagamy i robimy coś dobrego. Jak sobie to wszystko uświadomiliśmy, to zrozumieliśmy że ta wyjątkowa i trochę inna edycja pozwoli nam na powrót do początków i poczucie ducha tej fantastycznej imprezy. Jedziemy z pomocą!
Pokażemy że radzimy sobie w każdych warunkach!

Tego dnia będzie nam towarzyszył hit Majka Jeżowska - Oficjalna Strona "Wszystkie dzieci nasze są", żeby chwilę później powstał z tego Złombolowy teledysk 

Złombol nigdy nie stoi w miejscu. Dopasowujemy się do panujących warunków w sekundzie. To jest nasza siła! Ten rok będzie równie intensywny, 3majcie kciuki i zgłaszajcie się!

Numery startowe już na Was czekają!
https://zlombol.pl/edycja-specjalna/zglos-sie

 

FB -> STAY IN the CAR edition

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008