Drodzy Organizatorzy czy istnieje szansa na podanie przybliżonego terminu startu X edycji Złombolu, ponieważ co niektórzy muszą planować urlop w tym miesiącu. Pozdrawiam angi
FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/
Drodzy Organizatorzy czy istnieje szansa na podanie przybliżonego terminu startu X edycji Złombolu, ponieważ co niektórzy muszą planować urlop w tym miesiącu. Pozdrawiam angi
Eee... Pobiłeś rekord. Tak wcześnie jeszcze nikt nigdy nie prosił o podanie terminu startu. :evil:
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Rekord nie rekord inicjatywa słuszna :)
Ja mam czas do połowy grudnia aby określić urlop ale popieram Marka.
Nieważna data ważny termin a im szybciej tym nas więcej :)
http://czarnyjastrzab.blogspot.com/
Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Mi to tam rybka. Ja urlop dostanę, tylko chodzi o moją Lepszą Połowę, a Ona pracuje w takiej instytucji co się zwie WOJSKO i muszą do końca października zdeklarować się kiedy biorą urlop. Wstępnie myślimy o połowie września i myślę, że się zbyt mocno nie pomylę. Tak więc w ekipie Czerwony Team jedzie białogłowa za rok :)
FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/
Mi to tam rybka. Ja urlop dostanę, tylko chodzi o moją Lepszą Połowę, a Ona pracuje w takiej instytucji co się zwie WOJSKO i muszą do końca października zdeklarować się kiedy biorą urlop. Wstępnie myślimy o połowie września i myślę, że się zbyt mocno nie pomylę. Tak więc w ekipie Czerwony Team jedzie białogłowa za rok :)
Ja pitolę. IDĄ ZMIANY!
PS. Współczuję Ci, że będziesz miał w załodze kobietę... To nie ułatwia życia na Złombolu... :S
Ale bywają wyjątki... ;)
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
To bardzo ułatwia życie na Złombolu tylko trzeba umieć się zorganizować (czyt. kobieta musi być kompatybilna i lubić dzikie warunki;-)
Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Z kobietą w Żuku jest większy porządek, nie wiem jak się sprawa ma do poloneza ;-)
http://czarnyjastrzab.blogspot.com/
Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Z kobietą w Żuku jest większy porządek, nie wiem jak się sprawa ma do poloneza ;-)
W polonezie- noł porządek, noł stress... :sick:
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Również ciekawi mnie termin czyt.urlop..
Mi to tam rybka. Ja urlop dostanę, tylko chodzi o moją Lepszą Połowę, a Ona pracuje w takiej instytucji co się zwie WOJSKO i muszą do końca października zdeklarować się kiedy biorą urlop. Wstępnie myślimy o połowie września i myślę, że się zbyt mocno nie pomylę. Tak więc w ekipie Czerwony Team jedzie białogłowa za rok :)
Ja pitolę. IDĄ ZMIANY!
PS. Współczuję Ci, że będziesz miał w załodze kobietę... To nie ułatwia życia na Złombolu... :S
Ale bywają wyjątki... ;)
Przesadzasz. Moja jechała w tym roku i problemów nie stwierdzono, nawet jak przez 6 godzin wracaliśmy przez DE do PL non stop 130-140 na blacie co przy nie wygłuszonej budzie i samych blachach dookoła nie sprzyja samopoczuciu ;)
"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Panowie ale termin i miejsce jest ustalane na imprezie sylwestrowej ,kto co wymysli to realizują :evil:
stasiu
bardzo dobry temat!!
z racji że wypada 'ciepły' kierunek to osobiście obstawiam 10.09.16
****
dla mnie to że termin jest podawany wtedy kiedy jest.
jest to główną przyczyną że nie dałem rady jak na razie wystartować w rajdzie.
urlop w firmie muszę ustalić w październiku, i nie ma odwołania.
już kiedyś wspominałem że ustalić coś takiego:
np
kierunek zimny, to Start 2ga sobota Sierpnia
kierunek ciepły, to Start 2ga sobota Września
Dla mnie wszystkie tylko nie 17.09!
Wesela siostry nie mogę opuścić :D :D
No cóż czekamy do nowego roku :)
www.Zuk-Kazik.pl
Faktycznie, to by ułatwiło ludziom życie. Choć ja nie mam tego problemu to wiem że z tego powodu rozpadają się załogi.
Dla mnie wszystkie tylko nie 17.09!
Wesela siostry nie mogę opuścić :D :DNo cóż czekamy do nowego roku :)
Jest jeszcze dużo czasu, żeby przesunąć termin... :woohoo:
Może się rozmyśli... :evil:
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO