Zaznacz stronę
Termin X edycji Zło...
 
Notifications
Clear all

Termin X edycji Złombolu.

38 Posty
15 Users
0 Likes
12.7 K Widok
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
Topic starter  

Drodzy Organizatorzy czy istnieje szansa na podanie przybliżonego terminu startu X edycji Złombolu, ponieważ co niektórzy muszą planować urlop w tym miesiącu. Pozdrawiam angi

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
Cytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Drodzy Organizatorzy czy istnieje szansa na podanie przybliżonego terminu startu X edycji Złombolu, ponieważ co niektórzy muszą planować urlop w tym miesiącu. Pozdrawiam angi

Eee... Pobiłeś rekord. Tak wcześnie jeszcze nikt nigdy nie prosił o podanie terminu startu. :evil:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@czarny-jastrzab)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 352
 

Rekord nie rekord inicjatywa słuszna :)

Ja mam czas do połowy grudnia aby określić urlop ale popieram Marka.
Nieważna data ważny termin a im szybciej tym nas więcej :)

http://czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
Topic starter  

Mi to tam rybka. Ja urlop dostanę, tylko chodzi o moją Lepszą Połowę, a Ona pracuje w takiej instytucji co się zwie WOJSKO i muszą do końca października zdeklarować się kiedy biorą urlop. Wstępnie myślimy o połowie września i myślę, że się zbyt mocno nie pomylę. Tak więc w ekipie Czerwony Team jedzie białogłowa za rok :)

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Mi to tam rybka. Ja urlop dostanę, tylko chodzi o moją Lepszą Połowę, a Ona pracuje w takiej instytucji co się zwie WOJSKO i muszą do końca października zdeklarować się kiedy biorą urlop. Wstępnie myślimy o połowie września i myślę, że się zbyt mocno nie pomylę. Tak więc w ekipie Czerwony Team jedzie białogłowa za rok :)

Ja pitolę. IDĄ ZMIANY!
PS. Współczuję Ci, że będziesz miał w załodze kobietę... To nie ułatwia życia na Złombolu... :S
Ale bywają wyjątki... ;)

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

To bardzo ułatwia życie na Złombolu tylko trzeba umieć się zorganizować (czyt. kobieta musi być kompatybilna i lubić dzikie warunki;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@czarny-jastrzab)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 352
 

Z kobietą w Żuku jest większy porządek, nie wiem jak się sprawa ma do poloneza ;-)

http://czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Z kobietą w Żuku jest większy porządek, nie wiem jak się sprawa ma do poloneza ;-)

W polonezie- noł porządek, noł stress... :sick:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@the-howsers)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 12
 

Również ciekawi mnie termin czyt.urlop..


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Mi to tam rybka. Ja urlop dostanę, tylko chodzi o moją Lepszą Połowę, a Ona pracuje w takiej instytucji co się zwie WOJSKO i muszą do końca października zdeklarować się kiedy biorą urlop. Wstępnie myślimy o połowie września i myślę, że się zbyt mocno nie pomylę. Tak więc w ekipie Czerwony Team jedzie białogłowa za rok :)

Ja pitolę. IDĄ ZMIANY!
PS. Współczuję Ci, że będziesz miał w załodze kobietę... To nie ułatwia życia na Złombolu... :S
Ale bywają wyjątki... ;)

Przesadzasz. Moja jechała w tym roku i problemów nie stwierdzono, nawet jak przez 6 godzin wracaliśmy przez DE do PL non stop 130-140 na blacie co przy nie wygłuszonej budzie i samych blachach dookoła nie sprzyja samopoczuciu ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@stasiu)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 248
 

Panowie ale termin i miejsce jest ustalane na imprezie sylwestrowej ,kto co wymysli to realizują :evil:

stasiu


   
OdpowiedzCytat
(@czeska-strzala)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 165
 

bardzo dobry temat!!
z racji że wypada 'ciepły' kierunek to osobiście obstawiam 10.09.16
****
dla mnie to że termin jest podawany wtedy kiedy jest.
jest to główną przyczyną że nie dałem rady jak na razie wystartować w rajdzie.
urlop w firmie muszę ustalić w październiku, i nie ma odwołania.
już kiedyś wspominałem że ustalić coś takiego:
np
kierunek zimny, to Start 2ga sobota Sierpnia
kierunek ciepły, to Start 2ga sobota Września


   
OdpowiedzCytat
(@zuk-kazik)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 407
 

Dla mnie wszystkie tylko nie 17.09!
Wesela siostry nie mogę opuścić :D :D

No cóż czekamy do nowego roku :)

www.Zuk-Kazik.pl


   
OdpowiedzCytat
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
 

Faktycznie, to by ułatwiło ludziom życie. Choć ja nie mam tego problemu to wiem że z tego powodu rozpadają się załogi.


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Dla mnie wszystkie tylko nie 17.09!
Wesela siostry nie mogę opuścić :D :D

No cóż czekamy do nowego roku :)

Jest jeszcze dużo czasu, żeby przesunąć termin... :woohoo:
Może się rozmyśli... :evil:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3
Share: