jak nadal szukasz tych zacisków to tutaj gość sprzedaje bo wygląda na to że zrezygnował z odbudowy Rapida
http://olx.pl/oferta/czesci-skoda-105-120-130-136-rapid-CID5-IDanlEp.html
Hej
Poszukuje bazy bagażnika do Skody Favorit
Najlepiej odbiór własny - Katowice i okolice.
Pozdro
502-817-378
Bartosz
Cześć.
Polonez '97 r. zwykły "nie plus" drzwi przednie lewe, tylna lampa lewa ATU.
Polonez '97 r. PLUS drzwi przenie prawe i lewe.
Najchętniej drzwi kompletne, ale może być sama blacha. Jestem ze Stolicy :(
Mój nr: 501121927
Kupię PEWNY silnik 1,6 do poloneza
tel. koń. 501 857 946
Kupię AMORTYZATORY przednie do Trabanta 1.1 (prod.'91)
najlepiej dwie sztuki
kontakt michalbolek92@gmail.com
tel. 51zero zero19 300 - najlepiej SMS gdyż zazwyczaj nie mogę rozmawiać
Mogę odebrać osobiście w woj.: Mazowieckim, Świętokrzyskim i Małopolskim
kantYna potrzebuję skrzynie biegów "czwórkę" z prostym drążkiem ;)
Ktoś coś?
Oczywiście do 125p - z 1981 r np.
tel.: 509 373 003 lub www.zlombol.eu (fb)
kantYna
Sprawny niepotrzebny alternator do skody Favorit komuś nie zalega?
PW, gg:198909 lub venioo@poczta.fm
www.facebook.com/skodzitsu
www.venioo.blogspot.com
Skoda Favorit
Witam. Kupię silnik do Skody Favorit, może być także od Felicji. Oczywiście 1.3. Wystarczy sam słupek, osprzęt mam.
Kupię szybę tylną do żuka wymiary ok 98x44 (bez uszczelek), najlepiej w okolicach Warszawy lub Lublina. Tel 664-877-024 lub atomizer3@gmail.com
Chętnie nabędę drogą kupna korbowód szt.1 do żuka silnik S-21 :)
Szare Wilki Team
potrzebuję szybę do 125P lewy przód czyli od kierowcy, kierunkowskaz z postojem prawy przód
Kupię odpowietrznik dyfra polonez ktoś coś ?
tel 501 857 946
pilnie poszukuję skody fav na części w woj. śląskim albo następujących klamotów:
lampy tylne, zderzaki przód i tył, lusterka, szyby kierowcy i pasażera włączniki świateł razem z plastikową oprawą
604 612 123
sam mam do oddania/zamiany skody różne klamoty :
altenator
rozdzielacze
półosie
chłodnicę
wiatrak chłodnicy
moduły
i coś tam jeszcze :P
Mam felicie 1.3 MPI do sprzedania, a raczej do zezłomowania. Silnik ma 240 000 km ale jest w dobrym stanie (to chyba najlepsza część w tym samochodzie :) ) nie bierze oleju i jest na chodzie. Jak jesteś zainteresowany do pisz.
P.S. miałem ten silnik przekładać do mojej Skody 120 ale za duzo zabawy i odpuściłem sobie

