Zaznacz stronę
przygotuję dowolny ...
 
Notifications
Clear all

przygotuję dowolny wóz na zlombol

27 Posty
17 Users
0 Likes
13.3 K Widok
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
 

W Mysłowicach mam warsztat i właśnie przygotowuję Poldka do tegorocznego Złombola, ale dla ciebie chyba to za daleko ??? :(


   
OdpowiedzCytat
(@defekt-motyla)
Reputable Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 270
 

W Mysłowicach mam warsztat i właśnie przygotowuję Poldka do tegorocznego Złombola, ale dla ciebie chyba to za daleko ??? :(

z ciekawości, który warsztat ?

yourij & krusza, nas nic nie rusza!


   
OdpowiedzCytat
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
 

http://www.tlumiki-perfekt.pl


   
OdpowiedzCytat
(@literaci)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 31
 

W Mysłowicach mam warsztat i właśnie przygotowuję Poldka do tegorocznego Złombola, ale dla ciebie chyba to za daleko ??? :(

Jestem z Ligoty, pytanie czy propozycja pomocy aktualna?
Jeśli tak to daj znać na PW, coraz mniej czasu a problemów coraz więcej :dry:


   
OdpowiedzCytat
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
 

Piszcie lub dzwońcie 601-426-851 albo przyjedźcie do Mysłowic na warsztat.


   
OdpowiedzCytat
(@inzynierskie-caro)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 4
 

Odświeżam temat :)

Poszukuję jakiegoś dobrego i w miarę przystępnego cenowo warsztatu w Warszawie lub okolicach? Dla Poldka po i przed Złombolem ;)

Macie coś do polecenia?

Pozdrawiam


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

skontaktuj się z zoltanem (Michał) z fsoptk - robi większość samochodów z forum


   
OdpowiedzCytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

Poszukuję ... warsztatu w Warszawie lub okolicach?...

Dwa Fiaciory o numerach bocznych 33 i 156 wyszły z warsztatu Car-Doctor z Wyszkowa i przejechały z powodzeniem edycje hiszpańską oraz alpejską.
Zadzwoń jak chcesz.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
(@maupole)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 260
 

skontaktuj się z zoltanem (Michał) z fsoptk - robi większość samochodów z forum

To chyba jednak stwierdzenie na wyrost, to byłoby kilkadziesiąt (?) samochodów. ;)

Edit:
Chyba, że chodzi o forum FSO, to nie wiem ilu tam jest użytkowników.


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

hehehe kilkadziesiąt to ja już u niego widziałem :P
Ale fakt, że robi solidnie i cieszy się renową w srodowisko fsoptk


   
OdpowiedzCytat
(@inzynierskie-caro)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 4
 

Dzięki za info Panowie! :)


   
OdpowiedzCytat
(@wielkieksiestwozagozdzonki)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 10
 

W samej Warszawie niestety nie znam nikogo ale 80 km na południe- za Kozienicami ma warsztat Marek Deszczka. Facet jest bardzo ogarniętym mechanikiem i nie jakimś bardzo drogim. Jak masz trochę czasu i chcesz mieć pewność, że będzie dobrze zrobione to wygoogluj go.


   
OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2
Share: