Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Dojechaliśmy - Jesteśmy na Nordkapp!!!!

24 Posty
18 Users
0 Likes
13.6 K Widok
(@hobet)
New Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 1
Topic starter  

Nasz żuk dojechał.


   
Cytat
 Nika
(@nika)
New Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 1
 

Gratulacje!

I uściski dla Tadzia - to mój Tata. ;)


   
OdpowiedzCytat
(@prudenter-team)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 423
 

http://nordkapp.livecam360.com/cam3/flash/main.php

.. widać żuka i nysę na mecie : ) ..
.. nie widać jeszcze żadnego osobowego ..


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

No gratulacje dla tych co już dotarli i powodzenia tym co jeszcze w drodze.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@abuela)
Eminent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 40
 

O 14.00 Abuela zdobyła Nordkapp !


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Zukato gdzieś po drodze widzieliście ? Żuk pomalowany na niebiesko-zielono z myszą i jakimś miśkiem czy bobrem ( takie grafitti) ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@rafcio19)
Eminent Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 25
 

Bardzo się ciesze że pierwsze dojechały Żuki. GRATULUJĘ. Do zobaczenia w przyszłym roku


   
OdpowiedzCytat
(@apolloxiii)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 222
 

Hejka Gratulacje i Glückwünsche widzialem tam ekipe na Niemieckich blachach, Autosan, maluszki Zuczki Nyski Skody Lady syrenki i tak dalej zycze dojechania i bezawaryjnego powrotu :) Pozdrowienia dla organizatorow :)


   
OdpowiedzCytat
(@lada-2107)
New Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 3
 

Fajnie! Gratulacje kochani! Ale zapytam, widzieliście może białą ładę 2107 z kapitanem Andrzejem i jego załogą z Rudy Sląskiej? Tam jedzie mój syn Szymon z Oleńką i resztą zalogi. Śledzę ich poczynania, a od 4-ch dni nie mam kontatu! Może mi pomożecie, proszę, martwię się! A Cel widziałam! Przepięknie!!!!! :(


   
OdpowiedzCytat
(@arendi)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 173
 

My też dojechaliśmy !!! Huurrraaa :)

Zukato gdzieś po drodze widzieliście ? Żuk pomalowany na niebiesko-zielono z myszą i jakimś miśkiem czy bobrem ( takie grafitti) ?

Tak oni też dojechali, darliśmy ostatnie kilometry razem :P

Żuk das AUTO


   
OdpowiedzCytat
(@chlopcy-z-prl)
Honorable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 631
 

Gratulacje dla wszystkich. A jak autobusy?

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Zukato gdzieś po drodze widzieliście ? Żuk pomalowany na niebiesko-zielono z myszą i jakimś miśkiem czy bobrem ( takie grafitti) ?

Tak oni też dojechali, darliśmy ostatnie kilometry razem :P

Dzięki za info, cieszę się niezmiernie :cheer:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@maupole)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 260
 

Autosan dotarl ikarusa nie widzialem i nikt nic pewnego nie mogl powiedziec


   
OdpowiedzCytat
(@maupole)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 260
 

Autosan dotarl ikarusa nie widzialem i nikt nic pewnego nie mogl powiedziec co do lady to jesli chodzi o pojazd z napisem tata i syn to wczoraj wszyscy troje wygladali na zadowolonych z dotsrcia do celu


   
OdpowiedzCytat
(@lada-2107)
New Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 3
 

Gratulacje! Widziałam widoki....przepiękne, warte wyprawy! Ale teraz jest tam mgła! Może wiecie coś o białej Ładzie 2107, z kapitanem Andrzejem, Anią, Olką i Szymkiem! Ciekawi mnie, czy osiągneli swój cel, na który pracowali 1,5 roku!Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję i podziwiam! Grażyna


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2
Share: