Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Części zamienne - spis

45 Posty
33 Users
0 Likes
24.2 K Widok
(@druzyna-b)
New Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 1
 

My póki co wpisaliśmy dane kontaktowe - części jeszcze zbieramy, w przyszłym tygodniu uzupełnimy wpis :)


   
OdpowiedzCytat
(@zuk-blazeja)
Active Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 16
 

Dopisany :)


   
OdpowiedzCytat
(@thebloodybillteam)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 14
 

Spis części zapasowych Fiat 126p. Dopisany :)


   
OdpowiedzCytat
(@szybcy-i-wsciekli)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 57
 

Też się dopisałem z polonezem Atu


   
OdpowiedzCytat
(@lumpekssquad-pieszczochy)
Estimable Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 188
Topic starter  

Super! dobrze, że się rozrasta. Przed wyjazdem (12.09) podeślę listę w kilku formatach na każdy e-mail z arkusza.

Moje przemyślenia, na podstawie spisu można poznać kto jedzie pierwszy raz, drugi lub więcej... :)

to jak w tym kawale, jak rodzi się pierwsze dziecko i połknie monetę rodzice dzwonią na pogotowie, jak drugie dziecko połknie, rodzice czekają aż wyjdzie drugą stroną, jak trzecie dziecko połknie, równowartość odejmują z kieszonkowego ;-)


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Ja jadę pierwszy raz, ale zabieram minimalną ilość zapasowych cudeniek, bo właściwie wszystko wymieniłem podczas przygotowań;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@gniotsa-nie-lamiotsa)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1692
 

Jak jest miejsce, to nawet jak wszystko jest powymieniane, to parę gratów jednak warto wziąć - może komuś uratujesz dupę :)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka


   
OdpowiedzCytat
(@tapas-squad)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 6
 

My też się dopisaliśmy. Nie bierzemy dużo części zamiennych żeby nie kusić losu ;), ale coś tam się znajdzie.


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Ależ biorę, właśnie głównie dla innych...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@zuczek-morski)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 78
 

dopisani i powodzenia


   
OdpowiedzCytat
(@gynsi-pympek)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 62
 

Trochę zaszalałem. Szerokości!


   
OdpowiedzCytat
(@bombowoz)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 133
 

Bombowóz dopisał zestaw niezbędnych części :) oby nie były potrzebne :P

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)


   
OdpowiedzCytat
(@kipersi-travel)
Estimable Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 107
 

No to dopisani :)


   
OdpowiedzCytat
(@smerfy)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 13
 

Smerfy dopisały mniej więcej co biorą, może coś jeszczse doskrobiemy przed startem.

Szerokości i powodzenia:)


   
OdpowiedzCytat
(@camp4x4-adventure-team)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 167
 

dopisani - bierzemy standardowe rzeczy. nie mamy alternatora (widzę, że mają wszyscy - nie wiem czemu). Mamy dwa zapasowe sprzęgła wału.


   
OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3
Share: