Większość z nas zaraża się i jeździ już co rok.
Twoi pasażerowie nie?
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Pewnie jeszcze miejsc zabraknie ;)
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)
Info na facebooku przysporzyło już 10ciu uczestników :D 80 % stałych bywalców :D
Temat nie zawiera w treści znamiona zachęty a tylko wątek informacyjno dreszczykowy ;)
Cieszymy się nie tylko zainteresowaniem uczestników ale na szczęście i darczyńców :D
Teraz mogę powiedzieć, że jeszcze kilka miejsc jest i jeśli są chętni to zapraszamy do wstępnych zgłoszeń :)
Jedziemy Autosanem H-9 do NordKapp!!
Jedzcie!
I wezcie katowke i agregat jak w zeszlym roku :-P
I migomata :P
"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

