Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Czy Autosan pojedzie w tym roku na Złombol?

7 Posty
6 Users
0 Likes
1,395 Widok
(@autozlombolsan)
Estimable Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 135
Topic starter  

... no właśnie a czy będą chętni pojechać na Złombol na pokładzie Autozlombolsana?

Jedziemy Autosanem H-9 do NordKapp!!


   
Cytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Większość z nas zaraża się i jeździ już co rok.
Twoi pasażerowie nie?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@bombowoz)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 133
 

Pewnie jeszcze miejsc zabraknie ;)

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)


   
OdpowiedzCytat
(@autozlombolsan)
Estimable Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 135
Topic starter  

Info na facebooku przysporzyło już 10ciu uczestników :D 80 % stałych bywalców :D
Temat nie zawiera w treści znamiona zachęty a tylko wątek informacyjno dreszczykowy ;)

Cieszymy się nie tylko zainteresowaniem uczestników ale na szczęście i darczyńców :D

Teraz mogę powiedzieć, że jeszcze kilka miejsc jest i jeśli są chętni to zapraszamy do wstępnych zgłoszeń :)

Jedziemy Autosanem H-9 do NordKapp!!


   
OdpowiedzCytat
(@apolloxiii)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 222
 

Witam, ja jak wzeszlym roku chetnie ale za kierownica nietety Panstwo Polskie mi na to nie zezwala (z durnych Polskich przepisow) wiec chyba swojego bolida odpale :)


   
OdpowiedzCytat
(@chopy-z-borewicza)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 152
 

Jedzcie!
I wezcie katowke i agregat jak w zeszlym roku :-P


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

I migomata :P

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
Share: