Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Czy jadą jakieś Załogi z Wielkopolski????

16 Posty
13 Users
0 Likes
8,965 Widok
(@dywizjon-303)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 42
Topic starter  

Proszę o kontakt Załóg z Wielkopolski:)


   
Cytat
(@pocisk-2)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 6
 

Pocisk Team - (2 samochody) leci z POZNANIA :)
Ruszamy standardowo jak co roku w nocy, żeby w sobotę rano być w Katowicach
Fiat 125 + łada 2107


   
OdpowiedzCytat
(@carocopter-team)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 8
 

CaroCopter Team -Kępno Polonez Caro

Wyjezdzamy w w nocy a pewnie będziecie przejezdzać przez Kępno to mozemy razem smignac do Katowic na start


   
OdpowiedzCytat
(@favorit-team-pila_1683801111)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 45
 

My jestesmy z Piły. Jedziemy 12 zeby na spokojnie dojechac i sie ogarnac na miejscu.


   
OdpowiedzCytat
(@5biegpoznan)
Eminent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 20
 

5 bieg z poznania startujemy ale jeszcze nie wiemy kiedy, czy piątek dzień czy noc ;)


   
OdpowiedzCytat
(@szybcy-i-wsciekli)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 57
 

Szybcy i Wściekli lecimy z Obornik...


   
OdpowiedzCytat
(@dywizjon-303)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 42
Topic starter  

My Startujemy ze Zbąszynia. Planujemy dojechać do Wrocławia 12 stego września i do Katowic podążąć razem, ale jeszcze dużo w miarę czasu. Możliwy też wyjazd w nocy, by rano pojawić się w Katowicach. Dzięki za odpowiedź. Zachęcam Załogi z Wielkopolski do ujawnienia się:):) Razem Zdobędziemy Hiszpanię.


   
OdpowiedzCytat
(@pomozemy_1683801113)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 101
 

Czy ktoś z Waszych stron wybiera się na Before w najbliższą sobotę? mam kartonik z częściami dla załogi z Poznania a szkoda kosztów wysyłki bo pewnie przerosną wartość części

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?


   
OdpowiedzCytat
(@czeski-film)
Active Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 15
 

Dziękuję że napisałeś, bo po naszej rozmowie miałem urwanie głowy i oczywiście zapomniałem zapytać czy ktoś od nas jedzie
Dzięki

Co do tematu przewodniego to jedziemy z Poznania w dwie skody 105


   
OdpowiedzCytat
(@skodzitsu)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 180
 

DonPoldon z Międzychodu, lecimy przez Poznań, żeby jakoś się spotkać z "Szybcy i Wściekli", startujemy 12-go po pracy (wieczorem), żeby jakoś zdążyć.

www.facebook.com/skodzitsu
www.venioo.blogspot.com
Skoda Favorit


   
OdpowiedzCytat
(@mer-styk)
New Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 1
 

Witamy serdecznie startujemy do Katowic z Chodzieży Skodą Favorit. Obecnie silnik w remoncie ale mamy nadzieje że zdążymy z remontem na czas i wspólnie polecimy do Lloret de Mar. Z pozdrowieniami Paweł i Paweł :)


   
OdpowiedzCytat
(@szybcy-i-wsciekli)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 57
 

Witam.Dajcie namiary...


   
OdpowiedzCytat
(@skodazeniegarbem)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 19
 

Startujemy z Leszna Skoda 120 wieczorem ok. 20:00-21:00


   
OdpowiedzCytat
(@dywizjon-303)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 42
Topic starter  

Oto kontakt do Nas, do Kapitana DYWIZJONU 303 Krisa: 609325744. Musimy się przyznać,że jesteśmy teraz lekko zdołowani.Ekipa się wykruszyła,auto zaczyna szwankować, jesteśmy w trakcie poszukiwania Darczyńców...Mamy jednak resztki Nadziei i będziemy walczyli w Dwójkę do końca...Jak na Złombolowca przystało:):)


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Macie 1,5 tygodnia. Sporo czasu na znalezienie darczyńców (zakładając, że mieszkacie w kraju). Ja w dwa dni uzbierałem 500zł czy jakieś 600zł 2 lata temu (już dokładnie nie pamiętam). Resztę wspomogły ekipy z tutejszego forum :blush:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2
Share: