Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Naklejki zamienię

3 Posty
3 Users
0 Likes
2,795 Widok
(@stop-and-fix)
New Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2
Topic starter  

Hej jest ktoś chętny na zamianę bądź przyjęcie naklejek na swoje auto mam pięć naklejek firmy taksówkarskiej chętnie zamienię się z czterema ekipami na inne. Firma zdecydowała się zostać darczyńcą Złombola ale jako warunek dostałem znalezienie jeszcze kilku ekip które przyjmą naklejki. Zamiana jest mile widziana mamy jeszcze dużo miejsca na aucie :).


   
Cytat
(@chlopcy-z-prl)
Honorable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 631
 

Ale to tak coś nie bardzo bo w tytule wpłaty jest która załoga pozyskała darczyńcę. Musieliby robić mniejsze wpłaty na więcej załóg. Inaczej to chyba organizator może mieć do tego jakieś ale.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.


   
OdpowiedzCytat
(@zukoskoczki)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 50
 

Prosimy również o wyrozumiałość, iż przy tak dużej grupie nie możemy uwzględniać wyjątków i wniosków indywidualnych :-) Do tego należy: Podmiana numerów startowych, "użyczanie" darczyńców między załogami,

Takie cos jest po prostu zabronione.


   
OdpowiedzCytat
Share: