Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

t-matic

14 Posty
7 Users
0 Likes
7,245 Widok
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

Jak pojawić się na mapce w zakladce zlombol 2014 ?


   
Cytat
(@pomozemy_1683801113)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 101
 

Wydaje mi się że tu było odpowiednie miejsce dla Twojego tematu:..
https://zlombol.pl/pl/forum-124/zlombol-2014/12709-szpiegowanie-pozycji-pojazdow-na-mapie.html

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

wątek podany przez ciebie zostawiłem autoFoxusowi na temat jego apki, ale widzę, że t-matic został tak jakby oficjalnym trackerem skoro wylądował na zakładce "złombol 2014"


   
OdpowiedzCytat
(@moto-bee)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 248
 

t-matic robił jakiś czas temu akcje "pierwsze 3 ekipy otrzymają darmowy monitoring"
No i to są te 3 ekipy.
Organizatorzy coś mówili na temat tego żeby połączyć t-matic razem z apką autofocusa ale na razie pozostaje chyba czekać


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

no dobra a ile by kosztowało zakupienie śledzenie w t-matic? oto jest pytanie? czy jakas promocja dla uczestników ?


   
OdpowiedzCytat
(@moto-bee)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 248
 

nie wiem, pisz maila do nich
http://www.t-matic.com.pl


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

próbowałem otrzymałem następujące info trochę sprzeczne ale luz :evil: :

Wysyłanie wiadomości e-mail nie powiodło się. W przypadku powtarzania się problemu prosimy skontaktować się z administratorem serwisu.
Komunikat

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Nasza centrala skontaktuje się z Państwem już wkrótce.


   
OdpowiedzCytat
(@pomozemy_1683801113)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 101
 

Nie chodziło mi o to czy ma to być od autoFocusa czy t-matic , generalnie chodzi o wątek. Zauważ że przedstawiciel t-matic zarejestrował się na forum i jedynego do tej pory posta wkleił w wątku który Ci właśnie podałem- nie tworzył swojego własnego, mniejsza już o to.
Jeśli wiadomość nie poszła ze stronki to może nie masz skonfigurowanego na kompie konta poczty, zatem napisz do nich PW, w końcu są zarejestrowanymi użytkownikami złombola

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?


   
OdpowiedzCytat
Pegazy
(@pegazy)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 617
 

A ja właśnie tak sobie pomyślałem, że jak by się kilku złombolowiczów zebrało, to może t-matic jakąś zniżkę by dał?? ;) Też jestem ciekawy jakie by były koszty założenia na okres złombola? czy to jest w ogóle możliwe?

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
 

Tu masz maila do Pana Jacka. On się zajmował lokalizatorami GPS w naszych trzech autach :)

jacek.kuczborski@t-matic.com.pl
Pozdrawiam Marek

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
(@chopy-z-borewicza)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 152
 

dzisiaj napisałem do Pana Jacka zobaczymy co mi odpisze . jakie sa koszty i czy wogóle jest taka mozliwość


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Możliwość jest na pewno bo tym się zajmują. Kwestia kasy to zupełnie inna sprawa;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

czerwony dzieki


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

Calosciowy koszt monitoringu pojazdu wynosi 250,00 zl netto.

W sklad tej ceny wchodzi koszt urzadzenia, montaz i abonament uwzgledniajacy roaming.

Z racji faktu, ze do startu pozostalo bardzo malo czasu montaz musialby sie odbyc maksymalnie do konca przyszlego tygodnia.

Koszt jest do końca października....


   
OdpowiedzCytat
Share: