Jak pojawić się na mapce w zakladce zlombol 2014 ?
Wydaje mi się że tu było odpowiednie miejsce dla Twojego tematu:..
https://zlombol.pl/pl/forum-124/zlombol-2014/12709-szpiegowanie-pozycji-pojazdow-na-mapie.html
Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?
wątek podany przez ciebie zostawiłem autoFoxusowi na temat jego apki, ale widzę, że t-matic został tak jakby oficjalnym trackerem skoro wylądował na zakładce "złombol 2014"
t-matic robił jakiś czas temu akcje "pierwsze 3 ekipy otrzymają darmowy monitoring"
No i to są te 3 ekipy.
Organizatorzy coś mówili na temat tego żeby połączyć t-matic razem z apką autofocusa ale na razie pozostaje chyba czekać
no dobra a ile by kosztowało zakupienie śledzenie w t-matic? oto jest pytanie? czy jakas promocja dla uczestników ?
próbowałem otrzymałem następujące info trochę sprzeczne ale luz :evil: :
Wysyłanie wiadomości e-mail nie powiodło się. W przypadku powtarzania się problemu prosimy skontaktować się z administratorem serwisu.
Komunikat
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Nasza centrala skontaktuje się z Państwem już wkrótce.
Nie chodziło mi o to czy ma to być od autoFocusa czy t-matic , generalnie chodzi o wątek. Zauważ że przedstawiciel t-matic zarejestrował się na forum i jedynego do tej pory posta wkleił w wątku który Ci właśnie podałem- nie tworzył swojego własnego, mniejsza już o to.
Jeśli wiadomość nie poszła ze stronki to może nie masz skonfigurowanego na kompie konta poczty, zatem napisz do nich PW, w końcu są zarejestrowanymi użytkownikami złombola
Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?
A ja właśnie tak sobie pomyślałem, że jak by się kilku złombolowiczów zebrało, to może t-matic jakąś zniżkę by dał?? ;) Też jestem ciekawy jakie by były koszty założenia na okres złombola? czy to jest w ogóle możliwe?
`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)
Tu masz maila do Pana Jacka. On się zajmował lokalizatorami GPS w naszych trzech autach :)
jacek.kuczborski@t-matic.com.pl
Pozdrawiam Marek
FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/
dzisiaj napisałem do Pana Jacka zobaczymy co mi odpisze . jakie sa koszty i czy wogóle jest taka mozliwość
Możliwość jest na pewno bo tym się zajmują. Kwestia kasy to zupełnie inna sprawa;-)
Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
czerwony dzieki
Calosciowy koszt monitoringu pojazdu wynosi 250,00 zl netto.
W sklad tej ceny wchodzi koszt urzadzenia, montaz i abonament uwzgledniajacy roaming.
Z racji faktu, ze do startu pozostalo bardzo malo czasu montaz musialby sie odbyc maksymalnie do konca przyszlego tygodnia.
Koszt jest do końca października....