Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Tańsze paliwo w dniu startu - diesel

14 Posty
11 Users
0 Likes
9,258 Widok
(@zukato)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 234
Topic starter  

Znajomy który pracuje w firmie zajmującej się hurtową sprzedażą paliw zapytał czy uczestnicy tegorocznej edycji byliby zainteresowani tańszym paliwem w dniu startu.
Zaproponował podstawienie cysterny z olejem napędowym w cenie ok 4,85 zł brutto za litr. Oczywiście istnieje możliwość otrzymania faktury za kupione paliwo - na pewno nie w dzień startu ale po zostawieniu danych faktura zostanie wysłana mailem lub pocztą w zależności od ustaleń.

Jeśli jesteście zainteresowani to bardzo proszę o wpisywanie się z dopiskiem ile litrów ON chcielibyście zakupić. To pozwoli ustalić czy i jakie jest zainteresowanie tematem.

Jest to paliwo legalnego pochodzenia, czyste, bez żadnych kombinacji.

4 Złombole, 4 bezpieczne powroty

www.facebook.com/zukieta


   
Cytat
(@szybcy-i-wsciekli)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 57
 

A może macie dostęp do taniego LPG...????


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Fajnie, ale lepiej niech wyślą taką cysternę razem z nami... :woohoo:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@zukoskoczki)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 50
 

Opłaca się tak dla 20 groszy na litrze kombinować? Przy baku 100l 20zł ledwo...


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

Wczoraj na Auchan w Żorach ON był po 4,96
ale w Gdyni przed wyjazdem na Orlenie 5,39

ale ....

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
 

Sorry za off topic.... Limbowa byłeś w Żorach i nie podjechałeś do mnie....???? :? żółta kartka!!!

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
(@zukato)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 234
Topic starter  

odświeżam :P

czy jest ktoś zainteresowany takim tematem?

4 Złombole, 4 bezpieczne powroty

www.facebook.com/zukieta


   
OdpowiedzCytat
(@uaz-team)
Trusted Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 42
 

Startujemy z Katowic wiec po drodze mamy lukoil-a tam są co weekend obniżki cenowe koło Mikołowa będzie po drodze, ale Auchana to chyba nic nie przebije tam zawsze najtaniej i na Markro też dosyć tanio było nie wiem jak teraz bo dawno nie przejeżdżałem obok.


   
OdpowiedzCytat
(@pomozemy_1683801113)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 101
 

Wczoraj na Auchan w Żorach ON był po 4,96
ale w Gdyni przed wyjazdem na Orlenie 5,39

Prócz kanta mam też T-4 w dieslu i za 4,85 to nie pamiętam kiedy tankowałem... a w okolicach Rybnika to paliwo raczej jedno z tańszych jest.

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

odświeżam :P

czy jest ktoś zainteresowany takim tematem?

LPG też mają ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

tak zajrzałem na stare posty
kupowaliśmy strasznie drogie paliwo
dzis w Gdyni ON 4,66 Pb95 4,66 LPG 2,44...
aby do Świąt :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Nic nie mów - na autostradzie we Włoszech płaciliśmy 1,7 Eur za litr diesla...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

To i tak mniej, niż w Norwegii...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

Najtaniej to widziałem w sobotę w Rybniku na ul. Wodzisławskiej ON i Pb95 po 4.55 zł


   
OdpowiedzCytat
Share: