Znajomy który pracuje w firmie zajmującej się hurtową sprzedażą paliw zapytał czy uczestnicy tegorocznej edycji byliby zainteresowani tańszym paliwem w dniu startu.
Zaproponował podstawienie cysterny z olejem napędowym w cenie ok 4,85 zł brutto za litr. Oczywiście istnieje możliwość otrzymania faktury za kupione paliwo - na pewno nie w dzień startu ale po zostawieniu danych faktura zostanie wysłana mailem lub pocztą w zależności od ustaleń.
Jeśli jesteście zainteresowani to bardzo proszę o wpisywanie się z dopiskiem ile litrów ON chcielibyście zakupić. To pozwoli ustalić czy i jakie jest zainteresowanie tematem.
Jest to paliwo legalnego pochodzenia, czyste, bez żadnych kombinacji.
4 Złombole, 4 bezpieczne powroty
www.facebook.com/zukieta
A może macie dostęp do taniego LPG...????
Fajnie, ale lepiej niech wyślą taką cysternę razem z nami... :woohoo:
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Opłaca się tak dla 20 groszy na litrze kombinować? Przy baku 100l 20zł ledwo...
Wczoraj na Auchan w Żorach ON był po 4,96
ale w Gdyni przed wyjazdem na Orlenie 5,39
ale ....
Podstawą elektryki są dobre styki !
Sorry za off topic.... Limbowa byłeś w Żorach i nie podjechałeś do mnie....???? :? żółta kartka!!!
FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/
odświeżam :P
czy jest ktoś zainteresowany takim tematem?
4 Złombole, 4 bezpieczne powroty
www.facebook.com/zukieta
Startujemy z Katowic wiec po drodze mamy lukoil-a tam są co weekend obniżki cenowe koło Mikołowa będzie po drodze, ale Auchana to chyba nic nie przebije tam zawsze najtaniej i na Markro też dosyć tanio było nie wiem jak teraz bo dawno nie przejeżdżałem obok.
Wczoraj na Auchan w Żorach ON był po 4,96
ale w Gdyni przed wyjazdem na Orlenie 5,39
Prócz kanta mam też T-4 w dieslu i za 4,85 to nie pamiętam kiedy tankowałem... a w okolicach Rybnika to paliwo raczej jedno z tańszych jest.
Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?
odświeżam :P
czy jest ktoś zainteresowany takim tematem?
LPG też mają ?
"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
tak zajrzałem na stare posty
kupowaliśmy strasznie drogie paliwo
dzis w Gdyni ON 4,66 Pb95 4,66 LPG 2,44...
aby do Świąt :lol:
Podstawą elektryki są dobre styki !
Nic nie mów - na autostradzie we Włoszech płaciliśmy 1,7 Eur za litr diesla...
Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
To i tak mniej, niż w Norwegii...
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Najtaniej to widziałem w sobotę w Rybniku na ul. Wodzisławskiej ON i Pb95 po 4.55 zł