Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Fajne auta na Złombol 2015

640 Posty
115 Users
0 Likes
232.7 K Widok
(@babcia-wladzia)
Estimable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 195
 

Urządzonko samo w sobie to viaAUTO. Tak tylko mowie, dla ścisłości

http://babcia-wladzia.blogspot.com/
https://www.facebook.com/BabciawLadzia


   
OdpowiedzCytat
(@boys-in-green-team)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 117
 

Urządzonko samo w sobie to viaAUTO. Tak tylko mowie, dla ścisłości

spoko. bo w sumie nawet nie wiedzialem jak sie ta zawieszka nazywa... ale ulatwia zycie, szczegolnie jak kiera nie z tej strony co powinna


   
OdpowiedzCytat
(@yourij)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 330
 

Coś mi się wydaje że nie kierownica jest pretekstem ...tylko KIEROWNICZKA ...!!

w sensie moja żona ? owszem, pewnie by poparła ideę zakupu za jakiś rozsądny pieniądz :P

+48 505 230 876
dEfekt Motyla


   
OdpowiedzCytat
(@apolloxiii)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 222
 

taka chcesz jechac ;) w 2011 jechalem ale ...... nie dojechalem ;)


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

taka chcesz jechac ;) w 2011 jechalem ale ...... nie dojechalem ;)

słyszałem o takiej rakiecie, też podobno nie doleciała .. :lol:

a co Ci wtedy padło bo już nie pamietam ?

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
 

Silnik zatarli.... na jednym kanale olejowym nie dochodził olej.

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
(@immortale-team)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 95
 

http://otomoto.pl/ikarus-z56-1986-fabrycznie-nowy-turystyczny-T4472681.html

fajny busior, tylko trochę drogi :)

"jak nie urok, to sraczka" :woohoo:


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

http://otomoto.pl/ikarus-z56-1986-fabrycznie-nowy-turystyczny-T4472681.html

fajny busior, tylko trochę drogi :)

no, 59tys i fabrycznie nowy, poezja ogłoszeń ...

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
(@borewicz-team)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 166
 

Może te kilometry zrobił w garażu (oszczędności)do swojego dieselka


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

No Słoneczka moje ... takie cóś mam
http://auto.bazos.sk/inzerat/47427612/Barkas-B-1000.php
jeśli chodzi silnik, skrzynię itp to wożę komplet w aucie, myślę więc , że to nie jest problemem :evil:
Od Smerfów odkupiłem i nie mam czasu wyładować


   
OdpowiedzCytat
(@furrarif50)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 155
 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-CID5-ID9kJaR.html#ec3a3ddea2 cena bardzo złombolowa


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-CID5-ID9kJaR.html#ec3a3ddea2 cena bardzo złombolowa

I stan też... :silly:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@furrarif50)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 155
 

kolejny w złombolowej ...benzyna :) cenie http://olx.pl/oferta/sprzedam-fiat-126p-799-zl-CID5-ID99ClJ.html#5302ce7ead


   
OdpowiedzCytat
(@chopy-z-borewicza)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 152

   
OdpowiedzCytat
(@caronezzz)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 187
 

http://olx.pl/oferta/fiat-125p-CID5-ID9mxUH.html#52b6b7a7ef

Co to ma być ??? Skandal jakiś !!!

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz


   
OdpowiedzCytat
Strona 26 / 43
Share: