Urządzonko samo w sobie to viaAUTO. Tak tylko mowie, dla ścisłości
http://babcia-wladzia.blogspot.com/
https://www.facebook.com/BabciawLadzia
Urządzonko samo w sobie to viaAUTO. Tak tylko mowie, dla ścisłości
spoko. bo w sumie nawet nie wiedzialem jak sie ta zawieszka nazywa... ale ulatwia zycie, szczegolnie jak kiera nie z tej strony co powinna
Coś mi się wydaje że nie kierownica jest pretekstem ...tylko KIEROWNICZKA ...!!
w sensie moja żona ? owszem, pewnie by poparła ideę zakupu za jakiś rozsądny pieniądz :P
+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Silnik zatarli.... na jednym kanale olejowym nie dochodził olej.
FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/
http://otomoto.pl/ikarus-z56-1986-fabrycznie-nowy-turystyczny-T4472681.html
fajny busior, tylko trochę drogi :)
"jak nie urok, to sraczka" :woohoo:
http://otomoto.pl/ikarus-z56-1986-fabrycznie-nowy-turystyczny-T4472681.html
fajny busior, tylko trochę drogi :)
no, 59tys i fabrycznie nowy, poezja ogłoszeń ...
Podstawą elektryki są dobre styki !
Może te kilometry zrobił w garażu (oszczędności)do swojego dieselka
No Słoneczka moje ... takie cóś mam
http://auto.bazos.sk/inzerat/47427612/Barkas-B-1000.php
jeśli chodzi silnik, skrzynię itp to wożę komplet w aucie, myślę więc , że to nie jest problemem :evil:
Od Smerfów odkupiłem i nie mam czasu wyładować
http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-CID5-ID9kJaR.html#ec3a3ddea2 cena bardzo złombolowa
http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-CID5-ID9kJaR.html#ec3a3ddea2 cena bardzo złombolowa
I stan też... :silly:
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
kolejny w złombolowej ...benzyna :) cenie http://olx.pl/oferta/sprzedam-fiat-126p-799-zl-CID5-ID99ClJ.html#5302ce7ead
Co to ma być ??? Skandal jakiś !!!
Zapraszam na mojego bloga -
