Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

kontakt z organizatorami

21 Posty
10 Users
0 Likes
8,297 Widok
 DBB
(@rtw)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 57
Topic starter  

Witam
czy ktos ma pomysl jak skontaktowac sie z organizatorami?
Napisalem w zeszlym tygodniu na oba maile i glucha cisza.
jest to o tyle wazne, ze zakup samochodu zalezy od odpowiedzi na zadane pytanie.
Czas plynie i zaraz ktos podkupi auto znajac zycie

Serdecznie pozdrawiamy


   
Cytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

Lepiej pytaj tu, bo Oni na maile odpowiadają dość dłuuugo, ale odpowiadają.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
 

Spróbuj może poprzez facebooka.

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
 DBB
(@rtw)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 57
Topic starter  

Nieglupie juz pisze

Serdecznie pozdrawiamy


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Biorąc pod uwagę że dostałem odpowiedź dziś na maila z chyba 5.01 to jeszcze sobie poczekasz;-))

To nie jest żaden zarzut do orgów, ja rozumiem że praca, dom itp. Luzik.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
 

I jak udało Ci się?


   
OdpowiedzCytat
 DBB
(@rtw)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 57
Topic starter  

Nie ma opcji kontaktu poprzez fejsa

Serdecznie pozdrawiamy


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

To napisz na wallu wiadomość

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
 DBB
(@rtw)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 57
Topic starter  

Pogadamy jutro na spotkaniu

Serdecznie pozdrawiamy


   
OdpowiedzCytat
 DBB
(@rtw)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 57
Topic starter  

Wyglada na to, ze orgi czytaja forum. O 2:36 nadeszla upragniona odpowiedz. I to odpowiedz pozytywna :)

Serdecznie pozdrawiamy


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
 

To co będzie Oka na Złombolu? :)

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
 DBB
(@rtw)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 57
Topic starter  

Jest na to baaaardzo duza szansa :)

Serdecznie pozdrawiamy


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Org nigdy nie śpi. Czuwa i regeneruje siły;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
 

I jak udało Ci się skontaktować. ja niestety czekam na info i nie ma odpowiedzi.


   
OdpowiedzCytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

Czekaj cierpliwie w kolejce. Tam mają całą listę (bardzo długą) maili do odpowiedzi. Im więcej do nich piszemy tym później odpowiadają i trzeba to zrozumieć albo po prostu mniej pisać a więcej czytać.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2
Share: