Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

SZCZĘŚLIWE POWROTY

79 Posty
59 Users
0 Likes
34.5 K Widok
(@zaloga-sputnika)
Estimable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 210
 

Załoga Sputnika melduje się w domu, hamulce blokowały się średnio 2x dziennie i te kończące się przeguby.. dojechaliśmy jakoś:)


   
OdpowiedzCytat
(@larum-team)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 71
 

LaRum Team melduje szczęśliwy powrót do domu, zero awarii i problemów, nawet oleju nie trzeba było dolewać :) Dzięki "Kołami Do Góry" i "Rosomak" za wspólne biwakowanie. Suchy mam nadzieje że dotarłeś jakoś z granicy do domu i przywlekłeś motor do Polski ? :)

Ps. Rosomak odezwijcie się gdzie wysłać zdjęcia ;)

www.facebook.com/larumteam


   
OdpowiedzCytat
(@gniotsa-nie-lamiotsa)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1692
 

Po przejechaniu 3834 km reaktor zgaszony w garażu dziś ok 19:30.

Przygotowania czas zacząć :evil:

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka


   
OdpowiedzCytat
(@grzechotnik)
Eminent Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 27
 

LaRum Team melduje szczęśliwy powrót do domu,
Suchy mam nadzieje że dotarłeś jakoś z granicy do domu i przywlekłeś motor do Polski ? :)

Dotarłem ok. 5 rano, bardzo dziękuję za podwózkę. Motór jaszcze w Austri.


   
OdpowiedzCytat
(@czeslaw-i-my)
Trusted Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 49
 

Żolty Barkas po objechaniu jeziora Garda własnie zameldowal sie w domu, bez awarii.


   
OdpowiedzCytat
(@ladacznica)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 10
 

PoldiGoldi po 4200 km jest w domu. Maszyna spisała się super, praktycznie bez awarii. Pozdrawiamy Zlombol 2015 i czekamy na Zlombol 2016. Do zobaczenia.


   
OdpowiedzCytat
(@the-howsers)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 12
 

No dojechali 1:58 Katowice spodek, a 2:15 już w domu. W drodze do domu, Sda parę razy nam się dlawiła, ale dojechalismy, po drodze wizyta u mechanika i zakup nowego akumulatora..." no cóż ważne, że dojechaliśmy do Passo.
Do następnego ! ;)


   
OdpowiedzCytat
(@czarny-jastrzab)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 352
 

Ekipa Czarnego jastrzębia w domu. Trasa bezawaryjna poza jednym wyjątkiem - urwał się uchwyt w drzwiach B)

http://czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab


   
OdpowiedzCytat
(@aq-garage)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 79
 

Aq Garage również dotarli do domu z noclegiem pod Berlinem i wymianą wału(krzyżak stanął) poza tym bez większych przygód. Na miejscu- pólnoc 20.08.2015- do zobaczenia za rok!!!


   
OdpowiedzCytat
(@nie-widze-przeszkod)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 4
 

Drużyna Nie widzę przeszkód po wymianie uszczelki pod głowicą również dojechała do domu. Wszystkim ekipą które nam pomogły z całego serca dziękujemy.


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
 

Załoga MKZIBI

No a jednak ..... Nigdy nie mòw hop..... 136 km przed Gdańskiem tuż przed wjazdem na A1 o godz ok.23.00 urwał nam się tłumik środkowy...

Szybki serwis na MOP pod Toruniem (klej, szmata drut i opaski zaciskowe) opòźnił dojazd do Gdańska o ok. 2 godz.

Złombol 2015 zakończony Sukcesem....

Poza tym była awaria rury paliwowej i paliwo przy tankowaniu leciało na ziemię. Poza tym nasz poldek spisał się wzorowo. Na powrocie lecieliśmy 130 po autostradach do kraju...


   
OdpowiedzCytat
NO NAME TEAM
(@no-name-team)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 394
 

Ekipa No Name Team i Team Prezesi meldują powrót do domu. 12 h z Bibione do Nowej Rudy ok. 890 km jak na Żuka i poldka chyba dobry czas;-)) ( co chwile na CB pytali co mamy pod maską w Rzóku). Wybierak wytrzymał, wielkie dzięki dla kolegi spawacza z ostatniego kampingu....

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
’20 stay In Home
'21 Burhaniye nr boczny 79
’22 Albania nr boczny 74
'23 Nazare nr boczny 323
’24 Atlantic Road - Norwegia nr boczny 372


   
OdpowiedzCytat
(@marlon)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 1
 

team Marlon również dotarł do domu po 3567 km bez większych problemów. Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Pozdrawiamy ekipy z White Truck-a, Faworitki, Roberta który sam jechał cały dystans (Szacun) oraz wszystkie napotkane maluszki :))


   
OdpowiedzCytat
(@skodamocy)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 96
 

Ekipa SkodaMocy melduje się w domu. Pokonaliśmy 3064km i przejechaliśmy przez 6 państw. Nie obyło się bez przygód, od niedziałających wycieraczek, poprzez ulewne, zimne deszcze, aż po odmowę przez samochód współpracy w tunelu na Stelvio. :silly:
Mimo tego wszystkiego dotarliśmy na metę i w jednym kawałku wróciliśmy do domu. Odkryliśmy kilka ciekawych miejsc i poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Dziękujemy wszystkim za pomoc i miłą atmosferę. Szczególne podziękowania dla Lajkoników i Gwiazdy Autostrad.

P.S. Jeśli ktoś widział rozkraczonego Formana na 2200 m.n.p.m., to właśnie byliśmy my. :P


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
 

PREVENT wczoraj wieczorem wróciliśmy do domu. Trasa krótka ale tresciwa.
Dzięki dla orgow i wspoluczestnikow za świetną zabawę.

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
Strona 2 / 6
Share: