Kurczę bardziej interesuje mnie termin bo nie wiem jak z urlopem.
Jeszcze troszkę i będzie wiadomo :)
Ja w sumie tez nie mogę się doczekać jaka nam Orgowie zrobią niespodziankę :)
Tak czy siak trzeba się już brać za szykowanie auta :)
Pozdrowionka dla wszystkich :)
Najprawdopodobniej, data Złombol 2016 to połowa września. Może 17-ty ?
Najprawdopodobniej, data Złombol 2016 to połowa września. Może 17-ty ?
Zgadywanka czy masz jakieś przecieki?
http://czarnyjastrzab.blogspot.com/
Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
(...)
Mi coś takiego wpadło do głowy:
https://www.google.pl/maps/dir/Katowice/Odessa,+Obw%C3%B3d+odeski,+Ukraina/ @47.2237305,20.6481843,6z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4716ce2336a1ccd1:0xb9af2a350559fabb!2m2!1d19.0237815!2d50.2648919!3m4!1m2!1d26.0973582!2d44.4540806!3s0x40b1f8abf30a1b2d:0xb0e3e70cf98bbad1!1m5!1m1!1s0x40c6318a0b864c43:0x129f8fe28cf2176c!2m2!1d30.7233095!2d46.482526!3e0Wiem, wiem, wizy, wojna i te inne sprawy. Ale kierunek też ciekawy.
... a potem to już blisko do Syrii :unsure:
___________________________
Wtedy to faktycznie palec by mi zadrżał przy wciskaniu entera do rejestracji.
No i te 14 stron ostrzeżeń: "... NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ !!!..."
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
(...)
Mi coś takiego wpadło do głowy:
https://www.google.pl/maps/dir/Katowice/Odessa,+Obw%C3%B3d+odeski,+Ukraina/ @47.2237305,20.6481843,6z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4716ce2336a1ccd1:0xb9af2a350559fabb!2m2!1d19.0237815!2d50.2648919!3m4!1m2!1d26.0973582!2d44.4540806!3s0x40b1f8abf30a1b2d:0xb0e3e70cf98bbad1!1m5!1m1!1s0x40c6318a0b864c43:0x129f8fe28cf2176c!2m2!1d30.7233095!2d46.482526!3e0Wiem, wiem, wizy, wojna i te inne sprawy. Ale kierunek też ciekawy.
... a potem to już blisko do Syrii :unsure:
___________________________
Wtedy to faktycznie palec by mi zadrżał przy wciskaniu entera do rejestracji.
No i te 14 stron ostrzeżeń: "... NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ !!!..."
byliśmy w tym roku w Burgas, Warnie, Konstancy i Mamaia...
jakoś za zbytnio to morze Czarne nie powala...
a swoją droga fajna legenda urosła z tym " drżącym palcem "... :lol:
Podstawą elektryki są dobre styki !
swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko. Do tego dochodzi dość lekkie podejście Bułgarów do przepisów
swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko.
No i oto właśnie chodzi. Ma być ciężko B) Wolę Bałkany i wschodnie kierunki bo są tańsze i chyba ciekawsze.
Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko.
No i oto właśnie chodzi. Ma być ciężko B) Wolę Bałkany i wschodnie kierunki bo są tańsze i chyba ciekawsze.
Mariusz, SARANDA Ci sie marzy ....
Podstawą elektryki są dobre styki !
jeszcze 62 dni, jeszcze 62 dni, wytrzymam, mam nadzieję wytrzymam :D
Semtox, zrób proszę ładny banerek z odliczaniem.
Acha i mam nadzieję, że orgowie lada moment odtajnią dane dotyczące tegorocznej edycji i będziemy mogli się rozkoszować statystykami
`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)
swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko.
No i oto właśnie chodzi. Ma być ciężko B) Wolę Bałkany i wschodnie kierunki bo są tańsze i chyba ciekawsze.
Mariusz, SARANDA Ci sie marzy ....
Oj, Albanii wciąż mi mało. Najgorsze, że się "europeizuje" w zastraszającym tempie.
Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
My proponujemy Wulkan Teide, przez Pireneje francuskie i hiszpańskie. zdobyliśmy w tym roku górę pora zdobyć wulkan.
http://www.augustyna.pl/10/1105/
Wulkan Wezywiusz.
Wulkan Wezywiusz.
To możę od razu Etna :D (jako Italofil w mniejszości jestem na tak)
https://www.facebook.com/szczawteam
