Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Złombol 2016

286 Posty
72 Users
0 Likes
95.7 K Widok
(@the-howsers)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 12
 

Kurczę bardziej interesuje mnie termin bo nie wiem jak z urlopem.


   
OdpowiedzCytat
(@the-howsers)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 12
 

Kurczę bardziej interesuje mnie termin bo nie wiem jak z urlopem.


   
OdpowiedzCytat
(@leopold-team)
Active Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 16
 

Jeszcze troszkę i będzie wiadomo :)
Ja w sumie tez nie mogę się doczekać jaka nam Orgowie zrobią niespodziankę :)
Tak czy siak trzeba się już brać za szykowanie auta :)

Pozdrowionka dla wszystkich :)


   
OdpowiedzCytat
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
 

Najprawdopodobniej, data Złombol 2016 to połowa września. Może 17-ty ?


   
OdpowiedzCytat
(@czarny-jastrzab)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 352
 

Najprawdopodobniej, data Złombol 2016 to połowa września. Może 17-ty ?

Zgadywanka czy masz jakieś przecieki?

http://czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab


   
OdpowiedzCytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

(...)
Mi coś takiego wpadło do głowy:
https://www.google.pl/maps/dir/Katowice/Odessa,+Obw%C3%B3d+odeski,+Ukraina/ @47.2237305,20.6481843,6z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4716ce2336a1ccd1:0xb9af2a350559fabb!2m2!1d19.0237815!2d50.2648919!3m4!1m2!1d26.0973582!2d44.4540806!3s0x40b1f8abf30a1b2d:0xb0e3e70cf98bbad1!1m5!1m1!1s0x40c6318a0b864c43:0x129f8fe28cf2176c!2m2!1d30.7233095!2d46.482526!3e0

Wiem, wiem, wizy, wojna i te inne sprawy. Ale kierunek też ciekawy.

... a potem to już blisko do Syrii :unsure:
___________________________
Wtedy to faktycznie palec by mi zadrżał przy wciskaniu entera do rejestracji.
No i te 14 stron ostrzeżeń: "... NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ !!!..."

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

(...)
Mi coś takiego wpadło do głowy:
https://www.google.pl/maps/dir/Katowice/Odessa,+Obw%C3%B3d+odeski,+Ukraina/ @47.2237305,20.6481843,6z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4716ce2336a1ccd1:0xb9af2a350559fabb!2m2!1d19.0237815!2d50.2648919!3m4!1m2!1d26.0973582!2d44.4540806!3s0x40b1f8abf30a1b2d:0xb0e3e70cf98bbad1!1m5!1m1!1s0x40c6318a0b864c43:0x129f8fe28cf2176c!2m2!1d30.7233095!2d46.482526!3e0

Wiem, wiem, wizy, wojna i te inne sprawy. Ale kierunek też ciekawy.

... a potem to już blisko do Syrii :unsure:
___________________________
Wtedy to faktycznie palec by mi zadrżał przy wciskaniu entera do rejestracji.
No i te 14 stron ostrzeżeń: "... NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ, NIE JEDŹ !!!..."

byliśmy w tym roku w Burgas, Warnie, Konstancy i Mamaia...
jakoś za zbytnio to morze Czarne nie powala...

a swoją droga fajna legenda urosła z tym " drżącym palcem "... :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko. Do tego dochodzi dość lekkie podejście Bułgarów do przepisów


   
OdpowiedzCytat
(@chlopcy-z-prl)
Honorable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 631
 

swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko.

No i oto właśnie chodzi. Ma być ciężko B) Wolę Bałkany i wschodnie kierunki bo są tańsze i chyba ciekawsze.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko.

No i oto właśnie chodzi. Ma być ciężko B) Wolę Bałkany i wschodnie kierunki bo są tańsze i chyba ciekawsze.

Mariusz, SARANDA Ci sie marzy ....

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
Pegazy
(@pegazy)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 617
 

jeszcze 62 dni, jeszcze 62 dni, wytrzymam, mam nadzieję wytrzymam :D

Semtox, zrób proszę ładny banerek z odliczaniem.
Acha i mam nadzieję, że orgowie lada moment odtajnią dane dotyczące tegorocznej edycji i będziemy mogli się rozkoszować statystykami

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)


   
OdpowiedzCytat
(@chlopcy-z-prl)
Honorable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 631
 

swoją drogą przejazd przez Rodopy w drodze nad morze.... byłby ciężki - w tym roku jeździłem tam wypożyczonym autem i nie było lekko.

No i oto właśnie chodzi. Ma być ciężko B) Wolę Bałkany i wschodnie kierunki bo są tańsze i chyba ciekawsze.

Mariusz, SARANDA Ci sie marzy ....

Oj, Albanii wciąż mi mało. Najgorsze, że się "europeizuje" w zastraszającym tempie.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.


   
OdpowiedzCytat
(@nie-widze-przeszkod)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 4
 

My proponujemy Wulkan Teide, przez Pireneje francuskie i hiszpańskie. zdobyliśmy w tym roku górę pora zdobyć wulkan.
http://www.augustyna.pl/10/1105/


   
OdpowiedzCytat
(@nie-widze-przeszkod)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 4
 

Wulkan Wezywiusz.


   
OdpowiedzCytat
(@szczaw-team)
Eminent Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 42
 

Wulkan Wezywiusz.

To możę od razu Etna :D (jako Italofil w mniejszości jestem na tak)

https://www.facebook.com/szczawteam


   
OdpowiedzCytat
Strona 12 / 20
Share: