Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Assistance w 2016 roku

24 Posty
14 Users
0 Likes
7,774 Widok
(@my-z-lasu)
Eminent Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 19
Topic starter  

W 2014 roku PZU miał dość dobrą ofertę w pakiecie z 1000 km holowania . w tym roku jednak jest praktycznie 100% drożej. Czy ktoś już ma zawarte takie ubezpieczenie w tym roku w sensownej cenie ? U jakiego ubezpieczyciela ?


   
Cytat
Pegazy
(@pegazy)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 617
 

Tam wiele opcji jest dyskutowanych.
https://zlombol.pl/index.php/pl/forum-124/zlombol-2015/13694-assistance-na-ostatnia-chwile.html
Ogólnie jak ktoś ma OC w PZU - to chyba jest najlepszy assisatnce

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)


   
OdpowiedzCytat
NO NAME TEAM
(@no-name-team)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 394
 

Pegazy warto zapytać w tym pakiecie o AC. U mnie bez AC wyszło drożej niż z AC na 3000zł ( i to pełne AC nie Mini Casco). Poldek nigdy AC nie miał płacone i bez problemu przeszło.

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
’20 stay In Home
'21 Burhaniye nr boczny 79
’22 Albania nr boczny 74
'23 Nazare nr boczny 323
’24 Atlantic Road - Norwegia nr boczny 372


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

ja chyba wezmę starter24


   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

Ja właśnie też nad starterem myśle

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

starter ma dwie opje holowania 100km za 199 PLN lub 200km za 349PLN

Dzońcie na infolinie - z ubezpieczeniem podroznym wychodzi drogo lepiej kupic oddzielnie assistance i np podrozne w mbanku wykupic.


   
OdpowiedzCytat
Pegazy
(@pegazy)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 617
 

Ja dwa lata pod rząd miałem w starterze wykupione, szczęśliwie nie musiałem korzystać, tak więc nie potrafię się wypowiedzieć jak wygląda dochodzenie swoich praw. Prawdopodobnie w tym roku ponownie wykupię w starterze, ale umówiłem się jeszcze z doradcą ubezpieczeniowym i zobaczę co zaproponuje.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)


   
OdpowiedzCytat
(@przybysze-z-matplanety)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 18
 

W Warcie i HDI jest krótkoterminowe ubezpieczenie assistance o nazwie "Podróżnik 15". Koszt chyba poniżej 100 pln na 15 dni a zakresem przewyższa wiele droższych ofert innych ubezpieczycieli, co ciekawe obowiązuje też na terenie Tunezji. Nie ma limitu wiekowego auta, ale trzeba mieć u nich minimum OC.

A co do ubezpieczeń ososbowych - zdrowotnych to macie jakieś ciekawe propozycje? W zeszłym roku całkiem nieźle wyglądało PZU i produkt "Wojażer"


   
OdpowiedzCytat
(@zukolaki)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 256
 

Ja korzystam z isic na caly rok za 59 zl bo jeszcze nie mam 31 lat, kumpel z załogi który jest po 31 wziął w warcie dwa tygodnie za 44zl chyba

www.facebook.com/zukolak/


   
OdpowiedzCytat
 swbr
(@swbr)
Honorable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 608

   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

Starter24 nie ma już od 1 września oferty assistance na auto starsze niż 15 lat.

Niezłe warunki są w PZMOT - na 30 dni zagranica 80 zł a później przez rok można sobie dokupić każdy dzień za 2.50
Chyba wezmę to

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
 

Ja tam mam własny assistance ;)
Nie życzę nikomu ale jakby co bedzie do dyspozycji. Numer na drzwiach.

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Ja tam mam własny assistance ;)

Gówno, a nie assistance... :sick:
Gdybyś znał przepisy, wiedziałbyś, że pomoc drogowa może poruszać się w obrębie 100 km od swej bazy... :P

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

a jak jedziesz "prywatnie" :evil:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Odpowiedz sobie, czy jak jedziesz prywatnie, są wymagane uprawnienia na pojazdy specjalne? Tak? To dlaczego inne przepisy miały by nie obowiązywać! Ani ustwa, ani dyrektywa unijna w tym przypadku nie uwzględnia wyjątków...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2
Share: