Witam. Wybieramy się pierwszy raz na Złombol. Pytanie, więc do starych wyjadaczy - z jakimi kosztami liczyć się na trasie, tak plus/minus? :)
Wszystko tu już było napisane i to ze 4 razy;-) Poszukaj, nawet gdzieś całkiem niedawno było. Bo zaraz się zacznie gewałt na świeżaku;-)
Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Nie mogę znaleźć tego...
Co złego to nie ja :)
Edit: Znalazłem, sory za zamieszanie :)
Witam. Wybieramy się pierwszy raz na Złombol. Pytanie, więc do starych wyjadaczy - z jakimi kosztami liczyć się na trasie, tak plus/minus? :)
1 500 - 3 000 :)jest odpowiedni temat
Witam. Wybieramy się pierwszy raz na Złombol. Pytanie, więc do starych wyjadaczy - z jakimi kosztami liczyć się na trasie, tak plus/minus? :)
Zaglądnij do zeszłych edycji. Jak mnie pamięć nie myli to były w zeszłorocznej edycji podane koszta podróży w kolejnych latach przez kilka załóg, w tym i przeze mnie. Podane są samochody jakimi się jechało, ile osób jechało, ile km przejechane było, jakie średnie spalanie wyszło itd.
Ten temat póki co zamykam, za jakiś czas poleci do kosza.
"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."