Hej,
Kto jedzie pierwszego dnia do Wenecji.
Camping : http://www.camping-miramare.it/en/prezzi/
położony najbliżej promów pływających do Wenecji na plac świętego Marka.
dystans : 990 km spod spodka na camping :)
My jedziemy na strzała do Wenecji, i sporo osób chyba z tego co kojarzę posty.Nam to trochę zajmie :D
www.facebook.com/zukolak/
Temat był już poruszany no ale jedziemy z Wami i również trochę dłużej będziemy w drodze ;P
TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P
My jedziemy też raczej na strzała pod Wenecję. Będziemy na pewno w ekipie z nysą która nie bedzie z wiadomych powodów demonem prędkości. Prawie 1000km to sporo zwłaszcza, że wyruszymy pewnie ok 13:00.
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
www.Zuk-Kazik.pl
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)podpunkt a) Lubliny:D
- TLW Team
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :lol:
- TLW Team
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P
TO jeszcze my :)
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny:D
- TLW Team
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
http://zulpanter.blogspot.com -> zapraszamy
TO jeszcze my :)
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :D
- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
WGR- Wiejska Grupa Rozpoznawcza!
Największy Sad Europy!
My jedziemy na strzała do Santa Severy pod Rzymem, tak więc z ochota zabierzemy się z Wami. :)
W zeszłym roku wróciliśmy z Wenecji na strzała Żukiem :) a dwa lata temu z Barcelony - też na strzała - 38 godzin jazdy :)
TO jeszcze my :)
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :D
- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
- BONDAR TeamPolonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
To wyścig na czas ? :)
taaa... o 23 zamykają camping :P
To wyścig na czas ? :)