Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

pierwszy dzień do Wenecji

283 Posty
70 Users
0 Likes
75.1 K Widok
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

Hej,

Kto jedzie pierwszego dnia do Wenecji.
Camping : http://www.camping-miramare.it/en/prezzi/
położony najbliżej promów pływających do Wenecji na plac świętego Marka.

dystans : 990 km spod spodka na camping :)


   
Cytat
(@zukolaki)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 256
 

My jedziemy na strzała do Wenecji, i sporo osób chyba z tego co kojarzę posty.Nam to trochę zajmie :D

www.facebook.com/zukolak/


   
OdpowiedzCytat
(@tlw-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 267
 

Temat był już poruszany no ale jedziemy z Wami i również trochę dłużej będziemy w drodze ;P

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P


   
OdpowiedzCytat
(@duch-tamtych-czasow)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 315
 

My jedziemy też raczej na strzała pod Wenecję. Będziemy na pewno w ekipie z nysą która nie bedzie z wiadomych powodów demonem prędkości. Prawie 1000km to sporo zwłaszcza, że wyruszymy pewnie ok 13:00.


   
OdpowiedzCytat
(@zuk-kazik)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 407
 

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

www.Zuk-Kazik.pl


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
 

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
Pegazy
(@pegazy)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 617
 

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)


   
OdpowiedzCytat
(@tlw-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 267
 

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

podpunkt a) Lubliny:D

- TLW Team

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P


   
OdpowiedzCytat
(@tlw-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 267
 

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

podpunkt a) Lubliny :lol:

- TLW Team

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P


   
OdpowiedzCytat
(@zulpanter-team)
Trusted Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 89
 

TO jeszcze my :)

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM

- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

podpunkt a) Lubliny:D

- TLW Team

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy

http://zulpanter.blogspot.com -> zapraszamy
FEEEEJSBUKKKK


   
OdpowiedzCytat
(@zielony-ogryzek)
Trusted Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 92
 

TO jeszcze my :)

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM

- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

podpunkt a) Lubliny :D

- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy

WGR- Wiejska Grupa Rozpoznawcza!
Największy Sad Europy!


   
OdpowiedzCytat
(@bondar-team)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 214
 

My jedziemy na strzała do Santa Severy pod Rzymem, tak więc z ochota zabierzemy się z Wami. :)
W zeszłym roku wróciliśmy z Wenecji na strzała Żukiem :) a dwa lata temu z Barcelony - też na strzała - 38 godzin jazdy :)


   
OdpowiedzCytat
(@bondar-team)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 214
 

TO jeszcze my :)

Temat był już...

Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:

- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM

- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)

podpunkt a) Lubliny :D

- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
- BONDAR Team

Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy


   
OdpowiedzCytat
 swbr
(@swbr)
Honorable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 608
 

To wyścig na czas ? :)


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
Topic starter  

taaa... o 23 zamykają camping :P

To wyścig na czas ? :)


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 19
Share: