A, tak dla ekip, których nie było w 2014 napiszę: Nie nocujcie w komarowie :D Nazwa wioski jest adekwatna do flory i fauny występującej na kampingach :)
członek teamu ŻulPanter
http://www.zulpanter.blogspot.com
W Bielsku pod Decathlonem - tanio.
My planujemy dojechać do jeziora Garda koło Werony, bo Wenecje odpuszczamy
Tak tankowanie przed granicą to ostatnio godzinna przerwa była :), ja zamierzam w sobotę podjechać kupić winietę na Czechy, później na strzała jak się uda to do okolic Rimini żeby tam nocleg poniedziałek/wtorek ustawić.
A można gdzies w Katowicach kupić winiete czy trzeba na granice podjechac ?
Tak tankowanie przed granicą to ostatnio godzinna przerwa była :), ja zamierzam w sobotę podjechać kupić winietę na Czechy, później na strzała jak się uda to do okolic Rimini żeby tam nocleg poniedziałek/wtorek ustawić.
A można gdzies w Katowicach kupić winiete czy trzeba na granice podjechac ?
Można w PZMOT jeśli dobrze pamiętam ul. Mariacka 12
Ale można na granicy lub stacji paliw kupić. Jeszcze nigdy nie miałem z tym problemów. nawet o 24:00 trzeba było poczekać ok 10 minut.
Już byłem w Wenecji 3x i wystarczy. Wycieczki mógłbym oprowadzać.
Mnie się podoba: wymarłe miasto i ogólnie południowe Włochy.
Generalnie Włochy prawdziwe zaczynają się poniżej Rzymu.
Moim zdaniem z Włoch kontynentalnych najpiękniejsza jest Kalabria.
Oczywiście - Sycylia jest klasą samą dla siebie.
Czerwona Strzała - Polski Fiat 125p 1600 OHV
Więc gaz do dechy...
TO jeszcze my :)
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :D
- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
- BONDAR Team
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
- Bandziory Team - też lecimy tam na 99%
Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM
- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :D
- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
- BONDAR Team
Polonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
- Bandziory Team - też lecimy tam na 99%
- Rubinowy Team
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :D
- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
- BONDAR TeamPolonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
SWBR- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
- Bandziory Team - też lecimy tam na 99%
- Rubinowy Team
Grubasy bez Kasy też wstępnie atakują taki strzał. Dodam że jakby ktoś nie chciał promem do wenecji to parking tuż obok jest stosunkowo tani wiec nie ma tragedii.
Do polonezów - panowie może po starcie ustalimy jakąś stację na której się spotkamy i ruszymy dalej razem - moja przelotowa to około 110-120
Temat był już...
Jak nic się nie zwali po drodze to walimy na strzał w 4 ŻUKi:
- Żuk Kazik
- Ministranci
- SuŻuki
- ŻuLPanter TEAM- Krzysiek (nazwy jeszcze brak) :)
podpunkt a) Lubliny :D
- TLW Team
- Zielony Ogryzek :)
- BONDAR TeamPolonezy i inne szybkie wozy..... :evil:
SWBR- Pinky i Mózg
- Czerwony Team
- Pegazy
- Bandziory Team - też lecimy tam na 99%
- Rubinowy Team
Do polonezów - panowie może po starcie ustalimy jakąś stację na której się spotkamy i ruszymy dalej razem - moja przelotowa to około 110-120
1.Bielsko Biała Decathlon
2. Znojmo ShellVídeňská 16/5963.
3. Graz BP Puntigamer Str. 130, 8055 Graz,
4. Turmöl Triglavstraße 1, 9500 Villach,
Do polonezów - panowie może po starcie ustalimy jakąś stację na której się spotkamy i ruszymy dalej razem - moja przelotowa to około 110-120
1.Bielsko Biała Decathlon
2. Znojmo ShellVídeňská 16/5963.
3. Graz BP Puntigamer Str. 130, 8055 Graz,
4. Turmöl Triglavstraße 1, 9500 Villach,
Łooo Panie. Ja tam muszę średni co 250-300 km "podtlenek" ładować :), przelotową z racji obciążenia 3-ma słusznej postury i 1-go trochę bardziej szczawiowatego osobnika mam 90-100. Tak więc ja to raczej - coś przed granica, coś przed Brnem, coś w okolicy Wiednia, coś za Grazem itp :D
`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
`17 Noja + (nr. boczny 5)
`18 Chalkidiki + (nr. boczny 02)
`19 Dublin + (nr. boczny 444)
`20 Stay in home + (nr. boczny 312)
`21 Turcja + (nr. boczny 218)
`22 Albania + (nr. boczny 25)
`23 Nazzare + (nr. boczny 02)
`24 AtlanticRoad + (nr. boczny 58)
Do polonezów - panowie może po starcie ustalimy jakąś stację na której się spotkamy i ruszymy dalej razem - moja przelotowa to około 110-120
1.Bielsko Biała Decathlon
2. Znojmo ShellVídeňská 16/5963.
3. Graz BP Puntigamer Str. 130, 8055 Graz,
4. Turmöl Triglavstraße 1, 9500 Villach,
Ogólnie spoko tylko pytanie dlaczego Znojmo a nie Mikulov:
K Vápence 69, 692 01 Mikulov, Czechy
lub wcześniej E461, 692 01 Bavory, Czechy
Przez Znojmo nadkładasz ok 25km
Do polonezów - panowie może po starcie ustalimy jakąś stację na której się spotkamy i ruszymy dalej razem - moja przelotowa to około 110-120
1.Bielsko Biała Decathlon
2. Znojmo ShellVídeňská 16/5963.
3. Graz BP Puntigamer Str. 130, 8055 Graz,
4. Turmöl Triglavstraße 1, 9500 Villach,Ogólnie spoko tylko pytanie dlaczego Znojmo a nie Mikulov:
K Vápence 69, 692 01 Mikulov, Czechy
lub wcześniej E461, 692 01 Bavory, Czechy
Przez Znojmo nadkładasz ok 25km
Znajomi polecali Shella ale to do uzgodnienia.Ja wybrałem ze względu na strefę wolnocłową (alkohol) i wielki bazar chiński :)