1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)
1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)
Witajcie Koledzy. Jestem z Trójmiasta i również stąd będę ruszał na złombol . Pomyślałem że może można by jakoś grupą ruszyć z jednego miejsca co hy sprawiło wiele frajdy. Co wy na to?
Właśnie po to tworzona jest ta lista
Czekaj cierpliwie na info napewno bedzie wspólny wyjazd na start.
Co roku ruszamy dzień wcześniej do Katowic na start razem. W tym roku również są takie plany.
1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)
15. Żukatti_Team - FSC Żuk A07 2,4D '96 (Gdańsk)
Faster, Harder, ŻUKIEM!!!
1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)
15. Żukatti_Team - FSC Żuk A07 2,4D '96 (Gdańsk)
16. FSO Malbork - Polonez Caro Plus 97' Gli (żeby nie było wątpliwości, Malbork :P )
Cześć, Moja ekipa rozsiana jest po całej Polsce więc umówiliśmy się w Katowicach dzień wcześniej. Może któraś z ekip ma ochotę zabrać autostopowiacza? :) Chętnie dorzucę się do paliwa, nauczę się wiersza lub podziękuję %% ;) Jestem z Gdyni ale oczywiście dojadę gdzie trzeba w sensie Trójmiasto lub okolice :)
Jeśli znajdzie się tak dobra dusza to proszę o info tutaj lub na maila kjasiewicz@interia.pl
Czas ucieka powoli
Panowie i Panie oczywiscie o ktorej planujecie wyjazd z 3 miasta i o ktorej planujecie postoj na macu za Nowymi Marzami. Dobilibysmy tam w kilka ekip:-(
Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia
Słuchaj, myślę że około 10-tej najpóźniej wyjedziemy z trójmiasta.
W takiej sytuacji jesteśmy tam około 12.30 - 13.00
Tak myślałem, że koło południa tam się umówimy :-)
Będziemy na pewno. Prawdopodobnie nie sami.
Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia
Możecie nas śledzić i być na bieżąco:
Witam wszystkich z Pomorza :)
Czy kujawsko-pomorskie może dołączyć się do Was ?
Nasza ekipa jest z Torunia i z okolic też na pewno jakieś się znajdą B)
W razie czego jesteśmy gotowi (przynajmniej my) aby dołączyć w dogodnym dla Was miejscu postojowym :)
Myślę że tak :-)
Ok. 12-13 będziemy na Nowych Marzach na Macu.
A wy musielibyście dołączyć kawałek dalej. Napisz mi smsa 509 37 55 66 a dam znać jak będziemy dojeżdząc :-)
Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia
Innych większych miejsc oprócz MOPów to w naszym kierunku raczej nie będzie :) Możemy czekać na jakimś MOPie np przed zjazdem "Turzno" lub też na Maca dojechać.
W razie czego będziemy się kontaktować :)
My też kujawsko-pomorskie! A dokładnie Żnin. Wy skąd jesteście?
Innych większych miejsc oprócz MOPów to w naszym kierunku raczej nie będzie :) Możemy czekać na jakimś MOPie np przed zjazdem "Turzno" lub też na Maca dojechać.
W razie czego będziemy się kontaktować :)