Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Pomorze na Złombolu 2016

67 Posty
23 Users
0 Likes
21.9 K Widok
 Nana
(@ale-o-fso-poldzi)
Active Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 6
 

1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
 

1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)

Witajcie Koledzy. Jestem z Trójmiasta i również stąd będę ruszał na złombol . Pomyślałem że może można by jakoś grupą ruszyć z jednego miejsca co hy sprawiło wiele frajdy. Co wy na to?


   
OdpowiedzCytat
(@zuczek-morski)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 78
 

Właśnie po to tworzona jest ta lista
Czekaj cierpliwie na info napewno bedzie wspólny wyjazd na start.


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

Co roku ruszamy dzień wcześniej do Katowic na start razem. W tym roku również są takie plany.

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@zukatti_team)
Eminent Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 31
 

1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)
15. Żukatti_Team - FSC Żuk A07 2,4D '96 (Gdańsk)

Faster, Harder, ŻUKIEM!!!


   
OdpowiedzCytat
(@fso-malbork)
New Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 4
 

1. Prevent - FSO Polonez 1,6 SLE - 1990 rok
2. Żuczek Morski
3. MyNysanie
4. BartCom Team - FSO 125p 1,6 LE - 1990 rok
5. Limbowa
6. Piraci
7. Mkzibi
8. BandzioryTeam - Człuchów - Skoda Favorit
9. Dziki tim Polonez kombi 2000r 1.6 MPI.
10. SkodaCałkowita - Skoda Favorit
11. ZłomBorki- Fiat 125p
12. 40procent mocy - Dacia 1310 (załoga Człuchów, Wejherowo, Szczecinek)
13. Lómper Team - Fiat 126p FL 1990 rok
14. ale o fso poldzi? - Polonez Caro Plus '98 (Tczew)
15. Żukatti_Team - FSC Żuk A07 2,4D '96 (Gdańsk)
16. FSO Malbork - Polonez Caro Plus 97' Gli (żeby nie było wątpliwości, Malbork :P )


   
OdpowiedzCytat
(@jasiu508)
New Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 2
 

Cześć, Moja ekipa rozsiana jest po całej Polsce więc umówiliśmy się w Katowicach dzień wcześniej. Może któraś z ekip ma ochotę zabrać autostopowiacza? :) Chętnie dorzucę się do paliwa, nauczę się wiersza lub podziękuję %% ;) Jestem z Gdyni ale oczywiście dojadę gdzie trzeba w sensie Trójmiasto lub okolice :)
Jeśli znajdzie się tak dobra dusza to proszę o info tutaj lub na maila kjasiewicz@interia.pl


   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

Czas ucieka powoli
Panowie i Panie oczywiscie o ktorej planujecie wyjazd z 3 miasta i o ktorej planujecie postoj na macu za Nowymi Marzami. Dobilibysmy tam w kilka ekip:-(

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

Słuchaj, myślę że około 10-tej najpóźniej wyjedziemy z trójmiasta.
W takiej sytuacji jesteśmy tam około 12.30 - 13.00

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

Tak myślałem, że koło południa tam się umówimy :-)
Będziemy na pewno. Prawdopodobnie nie sami.

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

Możecie nas śledzić i być na bieżąco:

https://www.polarsteps.com/PREVENT/40522-zlombol-2016

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@polska-kombinacja)
Active Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 13
 

Witam wszystkich z Pomorza :)

Czy kujawsko-pomorskie może dołączyć się do Was ?
Nasza ekipa jest z Torunia i z okolic też na pewno jakieś się znajdą B)
W razie czego jesteśmy gotowi (przynajmniej my) aby dołączyć w dogodnym dla Was miejscu postojowym :)


   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

Myślę że tak :-)
Ok. 12-13 będziemy na Nowych Marzach na Macu.
A wy musielibyście dołączyć kawałek dalej. Napisz mi smsa 509 37 55 66 a dam znać jak będziemy dojeżdząc :-)

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
(@polska-kombinacja)
Active Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 13
 

Innych większych miejsc oprócz MOPów to w naszym kierunku raczej nie będzie :) Możemy czekać na jakimś MOPie np przed zjazdem "Turzno" lub też na Maca dojechać.
W razie czego będziemy się kontaktować :)


   
OdpowiedzCytat
(@paluki-team_1683801162)
Eminent Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 23
 

My też kujawsko-pomorskie! A dokładnie Żnin. Wy skąd jesteście?

Innych większych miejsc oprócz MOPów to w naszym kierunku raczej nie będzie :) Możemy czekać na jakimś MOPie np przed zjazdem "Turzno" lub też na Maca dojechać.
W razie czego będziemy się kontaktować :)


   
OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5
Share: