Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Pomorze na Złombolu 2016

67 Posty
23 Users
0 Likes
21.9 K Widok
(@polska-kombinacja)
Active Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 13
 

Jesteśmy z Torunia, do Żnina niedaleko. Można się spotkać i obgadać wyjazd.
Pozdro :)


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

Dobra, do Startu coraz mniej czasu. Wszyscy już chyba gotowi.

Po konsultacjach z kilkoma załogami, proponujemy wspólny wyjazd około godz. 9-10 spod McDonalda przy stacji Lotos na obwodnicy przy Castoramie Osowa

ZBIÓRKA O 9.00
https://goo.gl/maps/bvnCigSWP7x

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@zuczek-morski)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 78
 

Będziemy Do zobaczenia !!!


   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

A ok. 12 widzimy się tutaj
https://www.google.pl/maps/ @53.3416428,18.7080836,18.54z?hl=pl

My tam będziemy czekali :-)

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

OK, czekajcie. Będziemy

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@fso-malbork)
New Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 4
 

Jedziecie autostradami z tego co widziałem..? Jest ktoś z Trójmiasta kto jednak wybrał drogę bez autostrady?


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

A dlaczego nie chcesz jechać autostradą?

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@fso-malbork)
New Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 4
 

Jako że jestem studentem liczy się dla mnie każda złotówka.. A przejechanie tej autostrady to będzie już prawie cały bak gazu.. :(


   
OdpowiedzCytat
(@fso-malbork)
New Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 4
 

Moja ekipa składa się z dwóch osób, dwóch studentów.. Zapasy kasy mamy, ale szaleć nie chcemy


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
Topic starter  

Moja ekipa składa się z dwóch osób, dwóch studentów.. Zapasy kasy mamy, ale szaleć nie chcemy

30zł z Pruszcza do Torunia! Reszta jest bezpłatna!

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@semtox)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 637
 

FSO Malbork - ja też jestem zwolennikiem oszczędności, ale sądząc po nazwie to jesteście z Malborka więc nawet wpadając w Tczewie na A1 zapłacicie - strzelam 20 PLN. Jak pojedziecie bokiem na proponowany MOP za Grudziądzem to pewnie do Torunia zapłacicie - znowu strzelam 10 PLN.

PS. To ile litrów macie zbiornik? 20L/30L?


Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018


   
OdpowiedzCytat
(@bandzioryteam)
Estimable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 134
 

Jak bodajze cos kolo dychy place wpadajac w Nowych Marzach. Tyle to spokojnie wydam wiecej na paliwo zwalniajac w miejscowosciach stajac i ruszajac.
Zwlaszcza ze do 1.10.2016 od Torunia autostrada jest free.
Nie chcemy zapierdzielac bo my chcemy utrzymywac orefkosc ok 90-100 ale po prosty jedziemy stale i rownym tempem.

Skoda Favorit - na chodzie
Fiat 126 p - rozebrany :-)
WSK 125 - na chodzie - też do remontu
Jawa Kaczka - do skończenia


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

Też polecam A1, jedź przez Kwidzyn wjedź k Grudziadza... a potem od Torunia jest darmowa, co najważniejsze omija juz ta koszmarna ŁÓDŹ

ale to kilkanascie zł to jeszcze nic , w porównaniu z cenami za Czeską Viniete, (a jazda w Czechach niepłatnymi to 6h , autostrada 2h20') ale najbardziej bolą Włoskie autostrady, a po kilku dniach jeżdżenia przez małe miasteczka pełne skuterów, nie wytrzymasz ...

najwięcej można zaoszczędzić na spaniu na dziko i umiarkowaniu w ... piciu % :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
(@bartcom-team)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 168
 

Też polecam A1, jedź przez Kwidzyn wjedź k Grudziadza... a potem od Torunia jest darmowa, co najważniejsze omija juz ta koszmarna ŁÓDŹ

ale to kilkanascie zł to jeszcze nic , w porównaniu z cenami za Czeską Viniete, (a jazda w Czechach niepłatnymi to 6h , autostrada 2h20') ale najbardziej bolą Włoskie autostrady, a po kilku dniach jeżdżenia przez małe miasteczka pełne skuterów, nie wytrzymasz ...

najwięcej można zaoszczędzić na spaniu na dziko i umiarkowaniu w ... piciu % :lol:

Brawo, Krzysztof. Jak zwykle 100% racji.
Ponadto na autostradzie spalisz sporo mniej paliwa jadąc równo i jednostajnie.
Szarpanina bocznymi drogami - piękne w teorii, beznadziejne w praktyce.
Takie czasy.

Zresztą, jak wspomniał Andrzej "Prevent" - koszt jest 30zł. Doprawdy, jeśli to jest dla Ciebie "koszt" to we Włoszech dostaniesz zawału serca...

Czerwona Strzała - Polski Fiat 125p 1600 OHV
Więc gaz do dechy...


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Jako że jestem studentem liczy się dla mnie każda złotówka.. A przejechanie tej autostrady to będzie już prawie cały bak gazu.. :(

Możecie jechać przez Starogard, Chojnice, Świecie, Toruń.
Ja tak będę jechał z Chojnic, jeśli tradycyjnie się nie wyrobię i będę jechał na noc...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5
Share: