Notifications
Clear all
Złombol 2016
49 Posty
26 Users
0 Likes
14.4 K Widok
23/09/2016 11:59 am
dokładnie
gdyby nie ta strefa jechał bym na Czechy. Ale próbując omijać, robić jakieś uniki, wolę rzez Słowację.
No dobra, ale potem co z Bratysławy na Eisenstadt? czy Węgry i Słowenia?
Czechy mają ten plus że w 3h masz 300km z bani

Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018
Topic starter 23/09/2016 1:53 pm
Ponieważ Austria jest eko-terrorystyczna i nie bardzo lubi stare ciężarowe wozy postanowiłem zmienić trasę.
Mam do odsprzedania winietę miesięczną na CZECHY.
Oddam na starcie po cenie zakupu. NA stacji w Czechach oszczędzicie godzinę stania w kolejce. Tel 664-702-804
Tez mam wimietkę jeśli ktoś by był chętny.
23/09/2016 2:10 pm
Na ile dni ile kasy
23/09/2016 10:21 pm
Na 30 dni za 80zł
Na ile dni ile kasy
Strona 4 / 4 Wstecz