Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Problem ze startem - odstąpię nocleg i winietę...

49 Posty
26 Users
0 Likes
14.4 K Widok
(@semtox)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 637
 

dokładnie

gdyby nie ta strefa jechał bym na Czechy. Ale próbując omijać, robić jakieś uniki, wolę rzez Słowację.

No dobra, ale potem co z Bratysławy na Eisenstadt? czy Węgry i Słowenia?
Czechy mają ten plus że w 3h masz 300km z bani


Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Ponieważ Austria jest eko-terrorystyczna i nie bardzo lubi stare ciężarowe wozy postanowiłem zmienić trasę.

Mam do odsprzedania winietę miesięczną na CZECHY.

Oddam na starcie po cenie zakupu. NA stacji w Czechach oszczędzicie godzinę stania w kolejce. Tel 664-702-804

Tez mam wimietkę jeśli ktoś by był chętny.


   
OdpowiedzCytat
(@zuczek-morski)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 78
 

Na ile dni ile kasy


   
OdpowiedzCytat
(@osk-olaf)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 445
 

Na 30 dni za 80zł

Na ile dni ile kasy


   
OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4
Share: