Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Przygotowania ZŁOMBOL 2016

582 Posty
90 Users
0 Likes
148.2 K Widok
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
 

No a u mnie nic nowego. Chciałem sprzedać swojego poloneza i kupić coś większego ale chętnych nie ma. Wychodzi na to że pojadę znowu polonezem.

Póki co czeka w garażu. Dużo do zrobienia nie będzie.


   
OdpowiedzCytat
(@apolloxiii)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 222
 

hejka ,a wie ktos gdzie 2016 ? jakies propozycje juz byly ?


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Oj Apoll, aleś wyrwał jak Filip z konopi, datę znamy, cel pewnie początkiem stycznia jak co roku zostanie podany, ale temat odnośnie naszych typów gdzie w 2016 Złombol pojedzie, toczy się od dawna tutaj :

https://zlombol.pl/index.php/pl/forum-124/5-off-topic/13772-meta-2016-obstawiamy.html :P

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
Topic starter  

Chyba kolega ApolloXIII nie zbyt często zagląda na nasze forum :) czas nadrobić zaległości ;)


   
OdpowiedzCytat
(@forever-young)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 220
 

propozycja Apollo kosmos ???


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

mi na razie rośnie lista rzeczy do zrobienia przed wyjazdem :/
ostatnio wtryski gazowe doszły do wymiany - poprzednie zrobiły już 60k km.


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

Ja muszę Barkowoza od podstaw zrobić :( .


   
OdpowiedzCytat
(@katofuriaty)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 601
Topic starter  

Dobrze że start we wrześniu, ja póki co mam tylko ramę pomalowaną podkładem więc do roboty w ŻUKu jest jeszcze wszystko.


   
OdpowiedzCytat
(@duch-tamtych-czasow)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 315
 

Podobnie jak u nas w Nysie. Rama już pomalowana, zawieszenia oraz most zrobione i zamontowane. Karoserię za to będziemy zakładali zapewne dopiero na wiosnę. Jeszcze ogrom pracy przed nami.
W Skodzie sporo lepiej, z grubszych tematów jest do remontu skrzynia biegów ale mam już taką wprawę, że wyciągam ją niemalże w prarę minut :-)


   
OdpowiedzCytat
(@whiskey-team)
Active Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 8
 

My jedziemy polonezami :) X edycja będzie naszą pierwszą, już się przygotowujemy ;)

Polonez to nie samochód, to styl życia i charakterystyka osobowości ;)


   
OdpowiedzCytat
(@zukolaki)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 256
 

A ja się zastanawiam co zrobić z pompą wody w andorii, wymieniać na nową i starą zabrać czy tylko uszczelki powymieniać?

www.facebook.com/zukolak/


   
OdpowiedzCytat
(@duch-tamtych-czasow)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 315
 

Jeśli Cię stać to wymień a starą zabierz ze sobą. Ja w skodzie miałem zapasową, do Nysy też zabierzemy jedną.


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

A masz pompę wody do andorii? Bo jest inna niż w Lublinie. Aktualnie trudno ją kupić... Znaczy praktycznie się już nie da...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@poldogrzmotti)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 89
 

No to teraz sie pochwalę...
w przyszłym roku będe miał wybór czym to jechać:)
starym Poldogrzmottem czy ..
..starszym DUŻYM


   
OdpowiedzCytat
(@lunatycy)
New Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 4
 

O widze df-ów w kolorze czerwonym będzie więcej, to dobrze :D My po nowym roku zaczynamy od skrzyni biegów, bo przy powrocie ze Stelvio w Austri pekla nam obudowa skrzyni biegow, i momentalnie gubilismy olej :) ale dobry sylikon i do dzisiaj jezdzi.


   
OdpowiedzCytat
Strona 7 / 39
Share: