Cześć,
Tradycyjnie mamy dla Was konkurs i nagrody ;)
Aby wziąć udział wystarczy skomentować ten post, zaznaczając w jakiej kategorii ubiegacie się o nagrodę.
1. Przyspieszenie od 0-60 w kategoriach :
- samochody bez przeróbek, silniki produkcji socjalistycznej:
a) do 1199 ccm;
b) do 1599 ccm;
c) żuk/nysa/uaz/barkas
- diesele
- open, w tym swap'y
- motocykle
W każdej z 6-ciu kategorii nagroda to powerbank + głośnik bluetooth a filmik na YT będzie doskonałym dowodem na potwierdzenie osiągów Waszych aut”
2. Najliczniejsza załoga - nagroda: głośnik bluetooth
3. Najwyższy kierowca fiata 126p - nagroda: powerbank
4. Najstarszy pojazd wyprodukowany w :
- Polsce
- Czechosłowacji
- Jugosławii
- NRD,
- Rumunii,
- ZSRR,
- oraz najstarszy motocykl
Każdy staruszek w nagrodę otrzyma powerbank'a
Więcej info o nagrodach znajdziecie tutaj :
Głosnik Bluetooth: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-5332_BS1001.html
Powerbank : http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4735_TL-PB10400.html
Dodatkowo, jak co roku, oczywiście duzo koszulek, kubków ( w tym termiczych ) oraz innych gadżetów od darczyńcy. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 września.
Zyczymy powodzenia !
www.facebook.com/tplinkteam
najliczniejsza załoga 6 osób
Ja w tym roku nie biorę udziału, ale zdobyty w roku ubiegłym plecak towarzyszy mi na codzień, okazał się solidnym produktem i idealnie trafił w moje potrzeby, bo stary się kończył;-)
Dzięki chłopaki.
Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Ja to bym mógł wystartować na najbardziej załadowany samochód... ale takiej kategorii nie ma :lol:
"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Mnie też żadna kategoria nie obejmuje.
Ale zeszłoroczny powerbank działa jak należy.
Polecam startować w konkursie, warto.
Michały się sprawdzają ;)
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Barkas 1966 r. :evil:
Ala montana a kategoria od 0-60?
www.facebook.com/tplinkteam
:) Nie żartuj. Na kombi załapałem się w zeszłym roku. Ale kombi jeździ dostojnie (czytaj wolno). Tu na 100% będą szybsi, więc nawet nie ma sensu myśleć o starcie.
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Załoga od 7 do 8 osób?;p ale okaze sie dopiero na starcie ;d
TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P
No wasz zeszłoroczny plecak to rewelacja :) TP-LINK - wg. mnie druga najlepsza ekipa na zlombolu B)
W tym roku nie wiedzę dla mnie żadnych kategorii* ale polecam pozostałym dobrą zabawę :)
*no chyba że Żuk z przyspieszeniem liczonym w minutach się załapie :lol:
http://czarnyjastrzab.blogspot.com/
Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Do 60 zmierzę przy najbliższej okazji, ale do 100 mam 20 sekund B)
https://www.youtube.com/watch?v=kgMQIT3rhfk
Silnik zdrowa seria 1300.
Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Czarny Jastrząb,nikt nie twierdzi ze przyspieszenie musi być w sekundach :) a nagród badzie sporo - dopasujemy coś do Twojego plecaka :)
Grzmiący Rydwan i Ala montana - dla Was również przewidujemy pozakonkursowe gadżety ;)
Gniotsa Nie Łamiotsa - 20 sekund do 100 :) pięknie, zawstydziłeś naszego Fiata :P
www.facebook.com/tplinkteam
Ja to bym mógł wystartować na najbardziej załadowany samochód... ale takiej kategorii nie ma :lol:
dobre, ale ludźmi czy sprzętem ? :cheer: możemy przemyśleć dodatkową kategorię na " najwięcej części zapasowych " :D
www.facebook.com/tplinkteam
wasza koszulka służy mi prawie codziennie jako... piżama :D
poprosimy o kategorie dla Coupe to może coś powalczymy z innymi :D
TP-Link - niestety w tym roku Grzmiący Rydwan zostaje w bazie. Zastąpi nas Grzmocący Rydwanik na Skodzie Favorit. Nieco się to i owo pokomplikowało, plany mamy bardzo szerokie, tylko z dukatami na ich realizację ciut gorzej. Poza tym jestem w toku wydawania książki, zarabiania na Mongolię i jeszcze parę innych spraw mam na głowie...
Zatem jeśli coś dla nas pozakonkursowo przygotowaliście - to zróbcie kategorię dodatkową do konkursu i rozdysponujcie śmiało;-)
Moja propozycja - Żuk w najbardziej oryginalnym stanie (tak trochę z przekory;-)
Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)