Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Uwaga, konkurs ! Mamy dla Was nagrody :)

122 Posty
43 Users
0 Likes
34.9 K Widok
(@tplinki)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 38
Topic starter  

Cześć,

Tradycyjnie mamy dla Was konkurs i nagrody ;)
Aby wziąć udział wystarczy skomentować ten post, zaznaczając w jakiej kategorii ubiegacie się o nagrodę.

1. Przyspieszenie od 0-60 w kategoriach :

- samochody bez przeróbek, silniki produkcji socjalistycznej:
a) do 1199 ccm;
b) do 1599 ccm;
c) żuk/nysa/uaz/barkas

- diesele
- open, w tym swap'y
- motocykle

W każdej z 6-ciu kategorii nagroda to powerbank + głośnik bluetooth a filmik na YT będzie doskonałym dowodem na potwierdzenie osiągów Waszych aut”

2. Najliczniejsza załoga - nagroda: głośnik bluetooth

3. Najwyższy kierowca fiata 126p - nagroda: powerbank

4. Najstarszy pojazd wyprodukowany w :
- Polsce
- Czechosłowacji
- Jugosławii
- NRD,
- Rumunii,
- ZSRR,
- oraz najstarszy motocykl

Każdy staruszek w nagrodę otrzyma powerbank'a

Więcej info o nagrodach znajdziecie tutaj :

Głosnik Bluetooth: http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-5332_BS1001.html
Powerbank : http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-4735_TL-PB10400.html

Dodatkowo, jak co roku, oczywiście duzo koszulek, kubków ( w tym termiczych ) oraz innych gadżetów od darczyńcy. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 września.
Zyczymy powodzenia !

www.facebook.com/tplinkteam


   
Cytat
(@zuczek-morski)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 78
 

najliczniejsza załoga 6 osób


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

Ja w tym roku nie biorę udziału, ale zdobyty w roku ubiegłym plecak towarzyszy mi na codzień, okazał się solidnym produktem i idealnie trafił w moje potrzeby, bo stary się kończył;-)

Dzięki chłopaki.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Ja to bym mógł wystartować na najbardziej załadowany samochód... ale takiej kategorii nie ma :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

Mnie też żadna kategoria nie obejmuje.
Ale zeszłoroczny powerbank działa jak należy.
Polecam startować w konkursie, warto.
Michały się sprawdzają ;)

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

Barkas 1966 r. :evil:


   
OdpowiedzCytat
(@tplinki)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 38
Topic starter  

Ala montana a kategoria od 0-60?

www.facebook.com/tplinkteam


   
OdpowiedzCytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

:) Nie żartuj. Na kombi załapałem się w zeszłym roku. Ale kombi jeździ dostojnie (czytaj wolno). Tu na 100% będą szybsi, więc nawet nie ma sensu myśleć o starcie.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
(@tlw-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 267
 

Załoga od 7 do 8 osób?;p ale okaze sie dopiero na starcie ;d

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P


   
OdpowiedzCytat
(@czarny-jastrzab)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 352
 

No wasz zeszłoroczny plecak to rewelacja :) TP-LINK - wg. mnie druga najlepsza ekipa na zlombolu B)

W tym roku nie wiedzę dla mnie żadnych kategorii* ale polecam pozostałym dobrą zabawę :)

*no chyba że Żuk z przyspieszeniem liczonym w minutach się załapie :lol:

http://czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab


   
OdpowiedzCytat
(@gniotsa-nie-lamiotsa)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1692
 

Do 60 zmierzę przy najbliższej okazji, ale do 100 mam 20 sekund B)

https://www.youtube.com/watch?v=kgMQIT3rhfk

Silnik zdrowa seria 1300.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka


   
OdpowiedzCytat
(@tplinki)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 38
Topic starter  

Czarny Jastrząb,nikt nie twierdzi ze przyspieszenie musi być w sekundach :) a nagród badzie sporo - dopasujemy coś do Twojego plecaka :)

Grzmiący Rydwan i Ala montana - dla Was również przewidujemy pozakonkursowe gadżety ;)

Gniotsa Nie Łamiotsa - 20 sekund do 100 :) pięknie, zawstydziłeś naszego Fiata :P

www.facebook.com/tplinkteam


   
OdpowiedzCytat
(@tplinki)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 38
Topic starter  

Ja to bym mógł wystartować na najbardziej załadowany samochód... ale takiej kategorii nie ma :lol:

dobre, ale ludźmi czy sprzętem ? :cheer: możemy przemyśleć dodatkową kategorię na " najwięcej części zapasowych " :D

www.facebook.com/tplinkteam


   
OdpowiedzCytat
(@moto-bee)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 248
 

wasza koszulka służy mi prawie codziennie jako... piżama :D

poprosimy o kategorie dla Coupe to może coś powalczymy z innymi :D


   
OdpowiedzCytat
(@grzmiacy-rydwan)
Noble Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 2043
 

TP-Link - niestety w tym roku Grzmiący Rydwan zostaje w bazie. Zastąpi nas Grzmocący Rydwanik na Skodzie Favorit. Nieco się to i owo pokomplikowało, plany mamy bardzo szerokie, tylko z dukatami na ich realizację ciut gorzej. Poza tym jestem w toku wydawania książki, zarabiania na Mongolię i jeszcze parę innych spraw mam na głowie...

Zatem jeśli coś dla nas pozakonkursowo przygotowaliście - to zróbcie kategorię dodatkową do konkursu i rozdysponujcie śmiało;-)

Moja propozycja - Żuk w najbardziej oryginalnym stanie (tak trochę z przekory;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

http://husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)


   
OdpowiedzCytat
Strona 1 / 9
Share: