Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Przerwa Techniczna

9 Posty
6 Users
0 Likes
2,484 Widok
 2F4U
(@2f4u)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 371
Topic starter  

Niebawem będziemy musieli nasze ukochane formum na kilka dni uśpić. Również rejestracje na stronie.

Bedziemy robili kilka technicznych zabiegów :-) :)

Damy znać kiedy to będize dokładnie!

Team Złombol

Złombol, the real gamble :-)


   
Cytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

jak już to prosze 29 lutego :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
 2F4U
(@2f4u)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 371
Topic starter  

:S DO NIEDZIELI PRZEPRASZAMY ALE FORMUM BĘDZIE NIEDOSTEPNE!!! :dry: :ohmy:

Złombol, the real gamble :-)


   
OdpowiedzCytat
(@gniotsa-nie-lamiotsa)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1692
 

Ale zrobicie najpierw backup? ;-)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka


   
OdpowiedzCytat
Ala montana
(@13-zlomboli)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 633
 

To forum jest jak encyklopedia Złombola, skarbnica wiedzy.
Szkoda by było, żeby poszła do kosza.
A Blogi to pamiętniki elektroniczne ze wszystkich edycji.

P.S.
Piotrek, ale miałeś długie pióra w erze Atari ;)

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{


   
OdpowiedzCytat
 2F4U
(@2f4u)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 371
Topic starter  

Backup jest automatyczny. Ale zrobimy jeszcze dodatkowo manualny. Dla spokoju. Forum będzie widoczne ale nie będzie opcji rejestracji i logowania...

Złombol, the real gamble :-)


   
OdpowiedzCytat
(@gniotsa-nie-lamiotsa)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1692
 

W 21 wieku jestem tylko chwilowo, wpadłem pojeździć w Złombolu.
Potem wracam do lat 80tych ;-)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka


   
OdpowiedzCytat
(@semtox)
Honorable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 637
 

:S DO NIEDZIELI PRZEPRASZAMY ALE FORMUM BĘDZIE NIEDOSTEPNE!!! :dry: :ohmy:

Oj to będzie długi tydzień....


Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

To forum jest jak encyklopedia Złombola, skarbnica wiedzy.
Szkoda by było, żeby poszła do kosza.
A Blogi to pamiętniki elektroniczne ze wszystkich edycji.

P.S.
Piotrek, ale miałeś długie pióra w erze Atari ;)

BTW to nie wygląda jak atari, na pewno na zdjęciu jest zx spectrum


   
OdpowiedzCytat
Share: