Niebawem będziemy musieli nasze ukochane formum na kilka dni uśpić. Również rejestracje na stronie.
Bedziemy robili kilka technicznych zabiegów :-) :)
Damy znać kiedy to będize dokładnie!
Team Złombol
Złombol, the real gamble :-)
jak już to prosze 29 lutego :lol:
Podstawą elektryki są dobre styki !
:S DO NIEDZIELI PRZEPRASZAMY ALE FORMUM BĘDZIE NIEDOSTEPNE!!! :dry: :ohmy:
Złombol, the real gamble :-)
Ale zrobicie najpierw backup? ;-)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
To forum jest jak encyklopedia Złombola, skarbnica wiedzy.
Szkoda by było, żeby poszła do kosza.
A Blogi to pamiętniki elektroniczne ze wszystkich edycji.
P.S.
Piotrek, ale miałeś długie pióra w erze Atari ;)
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Backup jest automatyczny. Ale zrobimy jeszcze dodatkowo manualny. Dla spokoju. Forum będzie widoczne ale nie będzie opcji rejestracji i logowania...
Złombol, the real gamble :-)
W 21 wieku jestem tylko chwilowo, wpadłem pojeździć w Złombolu.
Potem wracam do lat 80tych ;-)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
:S DO NIEDZIELI PRZEPRASZAMY ALE FORMUM BĘDZIE NIEDOSTEPNE!!! :dry: :ohmy:
Oj to będzie długi tydzień....

Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018
To forum jest jak encyklopedia Złombola, skarbnica wiedzy.
Szkoda by było, żeby poszła do kosza.
A Blogi to pamiętniki elektroniczne ze wszystkich edycji.P.S.
Piotrek, ale miałeś długie pióra w erze Atari ;)
BTW to nie wygląda jak atari, na pewno na zdjęciu jest zx spectrum