Notifications
Clear all
Złombol 2017
43 Posty
25 Users
0 Likes
11 K Widok
19/01/2017 2:07 pm
19/01/2017 8:47 pm
Zapewne dzięki błędnej pisowni proszków z Niemiec Żuczek robi furorę.
Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
21/01/2017 1:56 pm
A myśmy złożyli pierwszą część filmu:
23/01/2017 11:00 pm
A myśmy złożyli pierwszą część filmu:
Nie działa... :(
02/02/2017 11:13 pm
Nasza skoda jakieś 10min po zakupie :) w chwili obecnej bez naklejek (oprócz reklamowej zlombol na tylniej szybie) ponieważ będzie to nasz pierwszy złombol... skoda już swoje przejechała i przejedzie więcej :)
Pozdrawiam
Marcin
03/02/2017 8:07 pm

www.Zuk-Kazik.pl
Strona 3 / 3 Wstecz


