Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

W oczekiwaniu na 2 września ;)

43 Posty
25 Users
0 Likes
11 K Widok
(@suzuki)
Eminent Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 35

   
OdpowiedzCytat
(@zukolaki)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 256
 

My też oczekujemy :)

www.facebook.com/zukolak/


   
OdpowiedzCytat
(@chlopcy-z-prl)
Honorable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 631
 

Zapewne dzięki błędnej pisowni proszków z Niemiec Żuczek robi furorę.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.


   
OdpowiedzCytat
(@suzuki)
Eminent Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 35
 

My też oczekujemy :)

z tej strony nie widać tego co najbardziej istotne :D


   
OdpowiedzCytat
(@zukolaki)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 256
 

My też oczekujemy :)

z tej strony nie widać tego co najbardziej istotne :D

Już się poprawiam :)

www.facebook.com/zukolak/


   
OdpowiedzCytat
(@osk-olaf)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 445
 

My też oczekujemy :)

z tej strony nie widać tego co najbardziej istotne :D

Już się poprawiam :)

cZY TO TURBINKA?


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

A myśmy złożyli pierwszą część filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=nM21AKzlO2Q


   
OdpowiedzCytat
(@zukolaki)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 256
 

My też oczekujemy :)

z tej strony nie widać tego co najbardziej istotne :D

Już się poprawiam :)

cZY TO TURBINKA?

Tak, to 4CT90

www.facebook.com/zukolak/


   
OdpowiedzCytat
(@suzuki)
Eminent Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 35
 

A myśmy złożyli pierwszą część filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=nM21AKzlO2Q

Nie działa... :(


   
OdpowiedzCytat
(@pedziszkoda-team)
Trusted Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 66
 

Nasza skoda jakieś 10min po zakupie :) w chwili obecnej bez naklejek (oprócz reklamowej zlombol na tylniej szybie) ponieważ będzie to nasz pierwszy złombol... skoda już swoje przejechała i przejedzie więcej :)

Pozdrawiam
Marcin


   
OdpowiedzCytat
(@pedziszkoda-team)
Trusted Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 66
 

Pozdrawiam
Marcin


   
OdpowiedzCytat
(@polderari)
Noble Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 910
 

OK,

Film dostępny tu: https://youtu.be/3-Mc8LIxs0o


   
OdpowiedzCytat
(@zuk-kazik)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 407
 

www.Zuk-Kazik.pl


   
OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3
Share: