633
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ja obstawiam pełny parking pod spodkiem czyli 700 załóg
ja obstawiam 735szt odbierze numery startowe
666 :)
2015 - OSP Teresin - Żuk A07 - Passo dello Stelvio, Włochy
2016 - BONDAR Team - Lublin II - Hammamet, Tunezja
2017 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - Noja, Hiszpania
2018 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - Sithonia, Grecja
2019 - C.H. Robinson Teresin Team - Lublin III - ?
Pewnie najwięcej nie stawi się pierwszorocznych :)


Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018
Czy Orgowie uchylą rąbka tajemnicy ile załóg odebrało numery, czyli fizycznie wystartowało z mety?
Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Jedyne co wiemy na ten moment:
Info z recepcji kampingu: o godz. 20.00 dn. 5 września na mecie zameldowało się 650 załóg i 2690 uczestników. Serdeczne gratulacje dla Organizatorów!!!!
Źrudło: https://rallygo.eu/team/5b203953291c7f595adace92/posts

Złombol'18 - Statystyki stan na 01.09.2018
W tym roku rekordu raczej nie będzie :blush: :blush: . Jestem ciekaw jak obstawiacie. Ja myślę że około 500 ZŁOMBOLI max niestety.
No pewnie rekordu nie będzie , zimny kierunek no i te promy ,ale za to dobrze to wróży w przyszłej 14 edycji jak będzie ciepły kierunek :) frekfencja napewno będzie większa, a do tych 500 dobiją Złombole
myślę że niestety będzie poniżej 400 :(
Też obstawiam 400 z minimalnym plus minus w dwie strony. W tym roku na niższą frekwencję nakłada się kilka czynników.
Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.