Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

Złombol 2018 - szukam ekipy

116 Posty
59 Users
0 Likes
25.9 K Widok
(@litwa)
New Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1
 

Witam i pozdrawiam.

Chętnie przyłącze się do ekipy Złombol2018 z okolic Bolesławca Śl.
Być może nie masz ekipy- lub ktoś się wysypał?

W skórcie o mojej osobie: 27lat, prawko A,B,C,C+E, 7lat pracy w serwisie aut ciężarowych, bez nałogów.

W prawdzie auta PRL to nie moje doświadczenia, ale mogę okazać się pomocny na drodze.
Proszę o kontakt PW !!


   
OdpowiedzCytat
(@kalyckiteam)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 7
 

Zapraszamy do ekipy ze Śląska byliśmy na zlombolu 3 razy Nysą .Tym razem wybieramy się strażą pożarną marki Star (ciężarówką)


   
OdpowiedzCytat
(@agrodex-rally-team)
Active Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 15
 

Którym Starem jedziecie? 244?


   
OdpowiedzCytat
(@kalyckiteam)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 7
 

Star 244


   
OdpowiedzCytat
(@tomeks2424)
New Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 1
 

Witam. Mam pytanko. Skąd jesteś?Można się jakoś spotkać i pogadać?. Jestem z Będzina 34 lata . Kierowca duzego.


   
OdpowiedzCytat
(@brakteamu1)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 8
 

Z góry przepraszam, wiadomość powielam w kolejnym temacie dla większego zainteresowania swoim postem.
Witam. Para z okolic Malborka i Gdańska pragnąca uczestniczyć w tegorocznym rajdzie poszukuje dwóch miejsc w aucie. Oboje pracujemy mamy 24, 25 lat. Dziewczyna potrafi wyprać ugotować oraz zadbać o porządek i organizację gratis prawo jazdy kat. B. Chłopak zapalony mechanik ma trochę sprzętu, umiejętności i wiedzy. Zawodowy kierowca kat. B, C. Oczywiście oferujemy pełną pomóc w przygotowaniu auta wyjazdu oraz znalezienia darczyńców, kilku już nawet mamy ugadanych. Jeśli znajdą się jakieś chętne osoby aby nas przygarnąć proszę o kontakt priv lub e-mail pawciok11@interia.pl
Jeśli są tu osoby chętne z naszej okolicy jesteśmy nastawieni także na możliwość zorganizowania nowej ekipy zakup i przygotowanie auta i wyjazd własnym autem. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kontakt.


   
OdpowiedzCytat
(@blackgate98)
New Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 2
 

Witam mam 19 lat i chciałbym przeżyć przygodę życia dlatego z chęcią dołączę do załogi. Poszukuję 1 miejsca. Jestem osobą kulturalną, posiadającą prawo jazdy oczywiście jeżeli jakaś załoga była by skłonna zabrać mnie ze sobą nie odmówię wcześniejszej integracji a nawet zachęcę do niej. Mieszkam w Tomaszowie Lubelskim ale mam możliwość dojechać do ewentualnej załogi.


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
 

Swiola Cześć jesteście jeszcze chętni na wyjazd. Jestem z Gdańska nie mam załogi.


   
OdpowiedzCytat
(@lukkos89)
New Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 2
 

Łukasz z Hrubieszowa, poszukuję ekipy która mogłaby mnie przygarnąć (im bliżej wschodu tym lepiej) lub ludzi do stworzenia własnej ekipy.
W przypadku dołączenia do kogoś już mniej lub bardziej ogarniętego w przygotowaniach, oferuję oczywiście pomoc w uzyskaniu sponsorów, wsparcie finansowe teamu na przygotowanie bolidu i paliwo, podstawy mechaniki oraz oczywiście czynnie używaną plastikową plakietkę z kategorią B oraz A.
W przypadku znalezienia pozytywnie zakręconej ekipy do zbudowania na wariackich papierach, bo czasu nie ma bardzo dużo, własnego teamu oczekuje od załogantów pomocy w znalezienie odpowiedniego auta, które mogę kupić sam, jednak przydała by się drobna pomoc w przygotowaniu i paliwie. Fajnie by było żeby przynajmniej 1 osoba miała prawko i jakieś doświadczenie w prowadzeniu auta.
Wszystko do dogadania, jestem elastyczny.


   
OdpowiedzCytat
(@gniotsa-nie-lamiotsa)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1692
 

oferuję oczywiście pomoc w uzyskaniu sponsorów

Chodziło Ci o Darczyńców :)

4. SPONSORING
NIE DOZWOLONY! NIE DOZWOLONY! NIE DOZWOLONY! Naszą żelazną regułą jest 100% dla dzieci!

Przyjęcie sponsoringu prowadzi do natychmiastowej dyskwalifikacji lub do niedopuszczenia do rajdu.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka


   
OdpowiedzCytat
(@lukkos89)
New Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 2
 

O to dokładnie mi chodziło.
Źle się wyraziłem.

dziięki za poprawę


   
OdpowiedzCytat
 swbr
(@swbr)
Honorable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 608
 

Łukasz z Hrubieszowa, poszukuję ekipy która mogłaby mnie przygarnąć (im bliżej wschodu tym lepiej) lub ludzi do stworzenia własnej ekipy.
W przypadku dołączenia do kogoś już mniej lub bardziej ogarniętego w przygotowaniach, oferuję oczywiście pomoc w uzyskaniu sponsorów, wsparcie finansowe teamu na przygotowanie bolidu i paliwo, podstawy mechaniki oraz oczywiście czynnie używaną plastikową plakietkę z kategorią B oraz A.
W przypadku znalezienia pozytywnie zakręconej ekipy do zbudowania na wariackich papierach, bo czasu nie ma bardzo dużo, własnego teamu oczekuje od załogantów pomocy w znalezienie odpowiedniego auta, które mogę kupić sam, jednak przydała by się drobna pomoc w przygotowaniu i paliwie. Fajnie by było żeby przynajmniej 1 osoba miała prawko i jakieś doświadczenie w prowadzeniu auta.
Wszystko do dogadania, jestem elastyczny.

priv


   
OdpowiedzCytat
(@apolloxiii)
Estimable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 222
 

Starem hm swietna mysl jak jeszcze kogos szukacie chetnie sie zabiore ;-)


   
OdpowiedzCytat
(@agrodex-rally-team)
Active Member
Dołączył: 8 lat temu
Posty: 15
 

nie wiem Kolego @ApolloXIII do kogo skierowałes pytanie odnosnie miejsca w Starze. U nas wygląda na komplet, póki co, jednak załoga @KALYCKITEAM się ogłaszała na poprzedniej stronie, że szukaja obsady do Stara 244 ze straży pożarnej. https://zlombol.pl/forum/profil/1811-kalyckiteam


   
OdpowiedzCytat
(@czerwony-team)
Prominent Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 870
 

Starem hm swietna mysl jak jeszcze kogos szukacie chetnie sie zabiore ;-)

O ApolloXIII żyje :D Pozdrowienia!

FSO Sekcja Śląsk
http://www.forum.sekcja-slask.pl/index.php
Blog załogi:
http://www.czerwonyteam.blogspot.com/


   
OdpowiedzCytat
Strona 2 / 8
Share: