Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

FAJNE AUTA 2022!

846 Posty
177 Users
0 Likes
27.5 K Widok
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Agencja mienia wojskowego sprzedaje regulaminowego Lublina 2 wersja sanitarka rocznik 98 cena wywoławcza 1500zł

http://www.amw.com.pl/uploads/rsm/products/10/58/p/42644.pdf

Mają jeszcze mikrobusa na Lublinie też z tego samego roku z uszkodzonym blokiem silnika

http://www.amw.com.pl/uploads/rsm/products/10/58/p/42651.pdf

I jeszcze jednego Lublina

http://www.amw.com.pl/uploads/rsm/products/10/58/p/42662.pdf

A może coś takiego......


   
OdpowiedzCytat
(@zukolot-spolka-zlo-m)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 211
 

A może coś takiego......

O ile włochy to jeszcze moze i by dalo rade - to nie wiem czy tamtejszy prom da rade obsłużyc to cudenko :)


   
OdpowiedzCytat
(@wielkieksiestwozagozdzonki)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 10
 

Witam.

Ja niestety z powodów rodzinnych muszę sprzedać furę, która w tym roku miała jechać ze mną na złombol.
Nie wystawiałem jej nigdzie indziej gdyż w sercu mnie ściska gdy myślę o sprzedaży tak unikalnego egzemplarza. Tu jednak wiem, że pójdzie w dobre ręce.

Mam skodę favorit 1.3 z gazem. Auto jest unikalne gdyż ma najprawdopodobniej oryginalny przebieg 63 tyś km. Wszystko jest sprawne, większość części oryginalna. Rdza jest tylko delikatnie na prawych, tylnych drzwiach. Oprócz tego stan bardzo dobry.

Przebieg potwierdził mi gość, który wymieniał rozrząd- stwierdził, że wg jego wiedzy to oryginał(łańcuch z rolkami zostawiłem na pamiątkę). Druga osoba, która go potwierdziła to taki stary fachman z Góry Kalwarii, który regenerował mi gaźnik. Stwierdził, że raczej nikt przed nim tam nie grzebał i gaźnik nie wymagał wielu ingerencji. Skończyło się na wymianie kilku uszczelek, czegoś od ssania i regulacji.

Poza tym wymieniłem jedną gumę w zawieszeniu, parę uszczelek silnika, olej, czujnik temperatury (zworkę od wentylatora chłodnicy - stara była dobra ale na takich rzeczach nie ma co oszczędzać) i pewnie parę innych pierdół.

Cena 3900 może wygórowana ale wiem, że auto jest jej warte.

Zdjęcia też dodam w wolnej chwili.

Jak ktoś z Was będzie zainteresowany to proszę dzwonić 790-226-090


   
OdpowiedzCytat
(@wielkieksiestwozagozdzonki)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 10
 

Dzwoń do mnie. Dogadamy się z Favoritką


   
OdpowiedzCytat
(@gwiezdny-patol)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 255
 

Za tyle to można kupić cztery dobre Favoritki, ja w zeszłym roku za dokładnie 1050zł kupiłem Formana z całkiem realnym przebiegiem 108 000 km i nie uważam tego za jakąś mega okazję. Za połowę tej ceny może uda Ci się sprzedać jeśli rzeczywiście jest w tak dobrym stanie, prawie 4k to IMO przesada.

Poldek w malowaniu w sam raz na Tunezję ;)
http://olx.pl/oferta/polonez-truck-afrika-korps-CID5-IDdLqcN.html#941c5a021f


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

Osobiście wrzuciłem dzisiaj 3 Faworitki


   
OdpowiedzCytat
(@wielkieksiestwozagozdzonki)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 10
 

Wszystkich was rozumiem i oczywiście nie zmuszam. Auto nie potrzebuje kosztownej renowacji gdyż wszystko jest w najlepszej kondycji. Wiele razy podczas przygotowań słyszałem czytałem jakie pieniądze wkłada się w auta na zlombol. Oferuje perelke, która przy niewielkim wykładzie może być idealnym egzemplarzem. Jeżeli chodzi o wyjazd myślę że mechanicznie nic nie trzeba robić. Nie ma najmniejszych wyciekow,hamulce takie, że 4 koła w miejscu stają jak się depnie, zawieszenie nie stuka itp, itd. To że chce więcej niż za zwykła sztukę to chyba nic dziwnego. Mogę puścić w chwili słabości taniej bo zależy mi na sprzedaży ale nie mogę oddać jak ktoś wspominał w okolicach tysiaka.


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

Przepraszam , 4 faworitki. Pewnie, że nikt nie musi tego od Ciebie kupować, tym bardziej, że Znalazłem za 700, 950, 1200 i 2200 z lpg. Różnica jest więc ogromna. Czasami na forum pojawiają się osoby próbujące zbyć swoje cudo licząc na większe zainteresowanie niż na platformach sprzedażowych.


   
OdpowiedzCytat
(@borewicz-team)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 166
 

Wielkie Księstwo nie wróże niczego dobrego przyszłemu nabywcy skoro blokuje 4 koła przy hamowaniu ......


   
OdpowiedzCytat
(@wielkieksiestwozagozdzonki)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 10
 

A to dlaczego? Auta wychodzące z fabryki maja niewielka różnice w skuteczności hamowania kół pomiędzy przodem a tyłem. Na stacji diagnostycznej w centrum sporego miasta powiedziano mi, że tak dobrych hamulców w tak starym aucie nie widział już bardzo dawno. Przy normalnym hamowaniu działają jak w każdym innym aucie.
Jeżeli mówicie, że sporo chce to macie rację. Nie kłóce się. Dałem tylko anons licząc na to, że wy docenione jej wartość i rzeczywiście zdaje sobie sprawę, że w ogólnopolskich portalach będzie ja bardzo ciężko sprzedać.
Proszę tylko żebyście nie szukali sztucznych wad bez oglądania.
Od kiedy do dobre hamulce są przyczyną do narzekań?


   
OdpowiedzCytat
(@wielkieksiestwozagozdzonki)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 10
 

Ps. http://www.anonse.com/rejon/1/kategoria/850/podkategoria/853/oferta/10504139
Ogłoszenie tuż obok mojej miejscowości. Może się ktoś wybierze obejrzeć obie?


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Poldek w malowaniu w sam raz na Tunezję ;)
http://olx.pl/oferta/polonez-truck-afrika-korps-CID5-IDdLqcN.html#941c5a021f

Przy pierwszej okazji utrata dowodu rej.

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@zukolot-spolka-zlo-m)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 211
 

Poldek w malowaniu w sam raz na Tunezję ;)
http://olx.pl/oferta/polonez-truck-afrika-korps-CID5-IDdLqcN.html#941c5a021f

Przy pierwszej okazji utrata dowodu rej.

Ja mialem napisac, ze jezdzac z tymi oznaczeniami to prawie jak z krzyzem wehrmachtu - ale kto co lubi ...


   
OdpowiedzCytat
PREVENT
(@prevent)
Prominent Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 918
 

Do Poloneza to wyjątkowo nie pasuje, może na garbusa albo innego kubelwagena...

Na pewno z takimi oznaczeniami nie na Złombol!!!

Prevent-Złombol Stowarzyszenie FSO Pomorze


   
OdpowiedzCytat
(@limbowa-najlepsza-ulica-w-gdyni)
Noble Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 1443
 

Poldek w malowaniu w sam raz na Tunezję ;)
http://olx.pl/oferta/polonez-truck-afrika-korps-CID5-IDdLqcN.html#941c5a021f

Przy pierwszej okazji utrata dowodu rej.

wg mnie za szyby !

Podstawą elektryki są dobre styki !


   
OdpowiedzCytat
Strona 10 / 57
Share: