Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

FAJNE AUTA 2022!

846 Posty
177 Users
0 Likes
27.5 K Widok
(@zuczek-morski)
Trusted Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 78

   
OdpowiedzCytat
(@skazaninalade)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 260

   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Zanim kupiłem Honkera szukałem czegoś takiego:

http://www.pawelmatysiak.com/ikm/lada/ladaniva2131.php

lub takiego:

http://bestsuv.info/reviews/operating-experience-niva-pickup.html

Jeszcze można czasami je dostać w dobrej cenie na wschodzie. Często widzę je na Litwie.


   
OdpowiedzCytat
(@babcia-wladzia)
Estimable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 195
 

Czy ktoś posiada wiedzę o tej Ładzie?
http://otomoto.pl/oferta/lada-2107-benzyna-gaz-ID6yhZ7r.html

W niedziele jadę oglądać i pewnie kupić no chyba że ktoś już był i odradza ;)

idź na całość, bierz ładę na wtrysku
http://allegro.pl/lada-2107-1-7-wtrysk-w-pelnym-oryginale-i5981765674.html
chyba że za nowa :evil:

http://babcia-wladzia.blogspot.com/
https://www.facebook.com/BabciawLadzia


   
OdpowiedzCytat
(@czarny-jastrzab)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 352
 

Tyż ładna ale troche daleko :) Narazie zobacze niebieską :)

http://czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Nysa. Moze ktoś potrzebuje.


   
OdpowiedzCytat
 odol
(@tba)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 49
 

Prawie "regulaminowy" poldek:

http://olx.pl/oferta/polonez-1-6-1-6-gsi-kombi-lpg-van-CID5-IDe9PjF.html#f453a167e4

Złombol 2015 - OSP Teresin - Żuk Towos - Passo dello Stelvio, Włochy
Złombol 2016 - BONDAR Team - Lublin II - Hammamet, Tunezja
Złombol 2017 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - ...


   
OdpowiedzCytat
(@prudenter-team)
Reputable Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 423
 

Dostałem info, że drugi urząd skarbowy w Katowicach ma do licytacji poloneza trucka i żuka. Każdy z nich w super promocyjnej cenie wywoławczej 75 zł.


   
OdpowiedzCytat
(@tlw-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 267
 

Pojazdy alternatywne gdyby Lublin nam zdechł :P

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P


   
OdpowiedzCytat
(@duch-tamtych-czasow)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 315
 

Jaki masz silnik w Maluchu???


   
OdpowiedzCytat
(@tlw-team)
Reputable Member
Dołączył: 10 lat temu
Posty: 267
 

Jaki masz silnik w Maluchu???

1.2 16v teraz około 90KM też fiatowski:P

TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P


   
OdpowiedzCytat
(@krokodyl-team)
Reputable Member
Dołączył: 14 lat temu
Posty: 285
 

Dostałem info, że drugi urząd skarbowy w Katowicach ma do licytacji poloneza trucka i żuka. Każdy z nich w super promocyjnej cenie wywoławczej 75 zł.

A wiesz coś więcej? Jaki truck na ten przykład?

www.krokodylteam.blogspot.com


   
OdpowiedzCytat
(@skazaninalade)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 260

   
OdpowiedzCytat
(@brunatni)
Estimable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 169
 

http://allegro.pl/wartburg-1-3-lux-i6014951869.html

www.facebook.com/BrunatniTeam/


   
OdpowiedzCytat
(@camp4x4-adventure-team)
Estimable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 167
 

W regulaminie nie umieszczony, ale pewnie się łapie

http://olx.pl/oferta/aro-10-4-terenowy-patrol-niva-uaz-CID5-IDe17NL.html#1c4ab486af


   
OdpowiedzCytat
Strona 23 / 57
Share: