Zanim kupiłem Honkera szukałem czegoś takiego:
http://www.pawelmatysiak.com/ikm/lada/ladaniva2131.php
lub takiego:
http://bestsuv.info/reviews/operating-experience-niva-pickup.html
Jeszcze można czasami je dostać w dobrej cenie na wschodzie. Często widzę je na Litwie.
Czy ktoś posiada wiedzę o tej Ładzie?
http://otomoto.pl/oferta/lada-2107-benzyna-gaz-ID6yhZ7r.htmlW niedziele jadę oglądać i pewnie kupić no chyba że ktoś już był i odradza ;)
idź na całość, bierz ładę na wtrysku
http://allegro.pl/lada-2107-1-7-wtrysk-w-pelnym-oryginale-i5981765674.html
chyba że za nowa :evil:
http://babcia-wladzia.blogspot.com/
https://www.facebook.com/BabciawLadzia
Tyż ładna ale troche daleko :) Narazie zobacze niebieską :)
http://czarnyjastrzab.blogspot.com/
Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab
Prawie "regulaminowy" poldek:
http://olx.pl/oferta/polonez-1-6-1-6-gsi-kombi-lpg-van-CID5-IDe9PjF.html#f453a167e4
Złombol 2015 - OSP Teresin - Żuk Towos - Passo dello Stelvio, Włochy
Złombol 2016 - BONDAR Team - Lublin II - Hammamet, Tunezja
Złombol 2017 - C.H. Robinson Teresin Team - Skoda Favorit - ...
Dostałem info, że drugi urząd skarbowy w Katowicach ma do licytacji poloneza trucka i żuka. Każdy z nich w super promocyjnej cenie wywoławczej 75 zł.
Jaki masz silnik w Maluchu???
Jaki masz silnik w Maluchu???
1.2 16v teraz około 90KM też fiatowski:P
TLW - Tylko Lublinem Wrócę :P
Dostałem info, że drugi urząd skarbowy w Katowicach ma do licytacji poloneza trucka i żuka. Każdy z nich w super promocyjnej cenie wywoławczej 75 zł.
A wiesz coś więcej? Jaki truck na ten przykład?
www.krokodylteam.blogspot.com
www.facebook.com/BrunatniTeam/
W regulaminie nie umieszczony, ale pewnie się łapie
http://olx.pl/oferta/aro-10-4-terenowy-patrol-niva-uaz-CID5-IDe17NL.html#1c4ab486af


