Może ktoś to uratuje.....
http://olx.pl/oferta/nysa-towos-CID5-IDgYALl.html#354a4be46b
Kurczę, kusi...
Ale, jak na auto do uratowania, to cena zaporowa...
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Wsiadać i jechać.
Cena ZŁOMBOLOWA - 3200
http://olx.pl/oferta/skoda-forman-1993-rok-CID5-IDgMDht.html
Ta raczej dla Pasjonata, bo na Złombol trochę szkoda:
http://olx.pl/oferta/skoda-forman-1994-r-CID5-IDh5N21.html
Pewnie do negocjacji bo długo stoi.
Może ktoś to uratuje.....
http://olx.pl/oferta/nysa-towos-CID5-IDgYALl.html#354a4be46b
Apel nie pozostał bez odzewu... chciałem przekazać, iż Nysa została uratowana :)
Andoria 150KM?
...:::KanciastoPoldy:::...
Andoria 150KM?
Tak model silnika ADCR ;-)
www.Zuk-Kazik.pl
Andoria 150KM?
Tak model silnika ADCR ;-)
Andoria-Mot wprowadziła do seryjnej produkcji silnik typu ADCR. Silnik wyposażony jest w wysokociśnieniowy system wtrysku paliwa typu common rail firmy Bosch i spełnia wymagania emisji spalin EURO 4 zgodnie z dyrektywą 70/220 EEC. Silnik osiąga moc 115 KM przy 3700 obr./min, a maksymalny moment obrotowy wynosi 250 NM przy 1800-2400 obr./min. Z kąd się pojawiło dodatkowe 35 kucyków?
Ale chyba nie wyczytałeś,że ten silnik został podkręcony do 150KM i 390Nm momentu obrotowego.Andoria zmieniła parametry wtrysku i ciśnienie doładowania,żeby uzyskać tę moc.Przygotowali to specjalnie dla FS Honker w Lublinie,ale jak tak dalej pójdzie,to Andoria sama od siebie te silniki będzie kupować,bo lublin w końcu padnie.Starsza generacja ADCR miała właśnie 115KM i 250Nm momentu.A z wkładaniem tego silnika,to żartowałem,bo to nie tanie by było zapewne.Ewentualnie na złomie poszukać takiej Gazeli z tym silnikiem,to by taniej było.
Te 102 KM z 4CTi90 w pełni wystarczą Żukowi,bo wolnossący 4C90 ma tylko 70KM,a jak jest zdrowy,to i tak jest czym jechać.
www.Zuk-Kazik.pl
Hej
Jeśli Ktoś z Szanownego grona szuka gotowego Auta to Zapraszam do zakupu Naszej Złombolowej Skody Favorit 135L:
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947
https://www.facebook.com/Team-%C5%A0koda-Latte-1668345236729398/
Pozdrawiam Team Skody Latte
Ale chyba nie wyczytałeś,że ten silnik został podkręcony do 150KM i 390Nm momentu obrotowego.Andoria zmieniła parametry wtrysku i ciśnienie doładowania,żeby uzyskać tę moc.Przygotowali to specjalnie dla FS Honker w Lublinie,ale jak tak dalej pójdzie,to Andoria sama od siebie te silniki będzie kupować,bo lublin w końcu padnie.Starsza generacja ADCR miała właśnie 115KM i 250Nm momentu.A z wkładaniem tego silnika,to żartowałem,bo to nie tanie by było zapewne.Ewentualnie na złomie poszukać takiej Gazeli z tym silnikiem,to by taniej było.
Te 102 KM z 4CTi90 w pełni wystarczą Żukowi,bo wolnossący 4C90 ma tylko 70KM,a jak jest zdrowy,to i tak jest czym jechać.
Nie widziałem że go rasowali. Ciekawe czy to mocno kosztowne i czy nadal jest tak masakrycznie głośny?
Ja bym tego nie nazywał jakoś specjalnie podrasowywaniem. Ten silnik po prostu ma mocno okrojone parametry jak na konstrukcję. Wszystko z powodu norm emisji spalin w UE.
"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

