Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

FAJNE AUTA 2022!

846 Posty
177 Users
0 Likes
27.5 K Widok
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Może ktoś to uratuje.....

http://olx.pl/oferta/nysa-towos-CID5-IDgYALl.html#354a4be46b


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Kurczę, kusi...
Ale, jak na auto do uratowania, to cena zaporowa...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@bondar-team)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 214
 

Wsiadać i jechać.
Cena ZŁOMBOLOWA - 3200
http://olx.pl/oferta/skoda-forman-1993-rok-CID5-IDgMDht.html

Ta raczej dla Pasjonata, bo na Złombol trochę szkoda:
http://olx.pl/oferta/skoda-forman-1994-r-CID5-IDh5N21.html


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Pewnie do negocjacji bo długo stoi.


   
OdpowiedzCytat
(@bondar-team)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 214
 

Pewnie do negocjacji :) Pewnie nie za dużej. Gdyby nie to, że kupiłem Favorit Pick up i muszę w remont wsadzić sporo kasy wcale by nie trafiły do sprzedaży.


   
OdpowiedzCytat
(@bahama-yellow)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 217
 

Gdybym nie miał już PF 125 - chyba bym się skusił pojechać takim :-)

Jest klimat ale nie ma klimatyzacji !!!


   
OdpowiedzCytat
(@sformanowani)
Active Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 5
 

Może ktoś to uratuje.....

http://olx.pl/oferta/nysa-towos-CID5-IDgYALl.html#354a4be46b

Apel nie pozostał bez odzewu... chciałem przekazać, iż Nysa została uratowana :)


   
OdpowiedzCytat
(@kanciastopoldy)
Eminent Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 25

   
OdpowiedzCytat
(@zuk-kazik)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 407
 

Andoria 150KM?

http://www.kurierlubelski.pl/strefa-biznesu/firma/a/lubelskie-honkery-jada-do-afryki-zdjecia-wideo,10583270/

Tak model silnika ADCR ;-)

www.Zuk-Kazik.pl


   
OdpowiedzCytat
(@osk-olaf)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 445
 

Andoria 150KM?

http://www.kurierlubelski.pl/strefa-biznesu/firma/a/lubelskie-honkery-jada-do-afryki-zdjecia-wideo,10583270/

Tak model silnika ADCR ;-)

Andoria-Mot wprowadziła do seryjnej produkcji silnik typu ADCR. Silnik wyposażony jest w wysokociśnieniowy system wtrysku paliwa typu common rail firmy Bosch i spełnia wymagania emisji spalin EURO 4 zgodnie z dyrektywą 70/220 EEC. Silnik osiąga moc 115 KM przy 3700 obr./min, a maksymalny moment obrotowy wynosi 250 NM przy 1800-2400 obr./min. Z kąd się pojawiło dodatkowe 35 kucyków?


   
OdpowiedzCytat
(@zuk-kazik)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 407
 

Ale chyba nie wyczytałeś,że ten silnik został podkręcony do 150KM i 390Nm momentu obrotowego.Andoria zmieniła parametry wtrysku i ciśnienie doładowania,żeby uzyskać tę moc.Przygotowali to specjalnie dla FS Honker w Lublinie,ale jak tak dalej pójdzie,to Andoria sama od siebie te silniki będzie kupować,bo lublin w końcu padnie.Starsza generacja ADCR miała właśnie 115KM i 250Nm momentu.A z wkładaniem tego silnika,to żartowałem,bo to nie tanie by było zapewne.Ewentualnie na złomie poszukać takiej Gazeli z tym silnikiem,to by taniej było.
Te 102 KM z 4CTi90 w pełni wystarczą Żukowi,bo wolnossący 4C90 ma tylko 70KM,a jak jest zdrowy,to i tak jest czym jechać.

www.Zuk-Kazik.pl


   
OdpowiedzCytat
(@the-howsers)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 12
 

Hej

Jeśli Ktoś z Szanownego grona szuka gotowego Auta to Zapraszam do zakupu Naszej Złombolowej Skody Favorit 135L:
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947

https://www.facebook.com/Team-%C5%A0koda-Latte-1668345236729398/

Pozdrawiam Team Skody Latte


   
OdpowiedzCytat
(@osk-olaf)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 445
 

Ale chyba nie wyczytałeś,że ten silnik został podkręcony do 150KM i 390Nm momentu obrotowego.Andoria zmieniła parametry wtrysku i ciśnienie doładowania,żeby uzyskać tę moc.Przygotowali to specjalnie dla FS Honker w Lublinie,ale jak tak dalej pójdzie,to Andoria sama od siebie te silniki będzie kupować,bo lublin w końcu padnie.Starsza generacja ADCR miała właśnie 115KM i 250Nm momentu.A z wkładaniem tego silnika,to żartowałem,bo to nie tanie by było zapewne.Ewentualnie na złomie poszukać takiej Gazeli z tym silnikiem,to by taniej było.
Te 102 KM z 4CTi90 w pełni wystarczą Żukowi,bo wolnossący 4C90 ma tylko 70KM,a jak jest zdrowy,to i tak jest czym jechać.

Nie widziałem że go rasowali. Ciekawe czy to mocno kosztowne i czy nadal jest tak masakrycznie głośny?


   
OdpowiedzCytat
(@zaloga-tarpaniatka)
Member Moderator
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 3103
 

Ja bym tego nie nazywał jakoś specjalnie podrasowywaniem. Ten silnik po prostu ma mocno okrojone parametry jak na konstrukcję. Wszystko z powodu norm emisji spalin w UE.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593

   
OdpowiedzCytat
Strona 38 / 57
Share: