Piękny i wart takiej kasy. Długo nie postoi. Och, żeby było miejsce i kasa....
No śliczności, super wyprawówka...
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Hej
Jeśli Ktoś z Szanownego grona szuka gotowego Auta to Zapraszam do zakupu Naszej Złombolowej Skody Favorit 135L:
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947https://www.facebook.com/Team-%C5%A0koda-Latte-1668345236729398/
Pozdrawiam Team Skody Latte
Nawet fajna, ale skody jakoś za łatwo dostają samozapłonu :)
Zapraszam na mojego bloga -
https://www.facebook.com/larumteam/photos/pcb.1203972082958508/1203972056291844/?type=3&theater
Uaz sprzedany, uprzedzając pytanie nie my go kupiliśmy :)
www.facebook.com/larumteam
Sam gada bym kupił, fajny jest
Wiem ze start już za tydzień ale moze kogoś zainteresuje:
http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html
http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html
Znam te pojazdy. Oddam w dobre ręce.
Wiem ze start już za tydzień ale moze kogoś zainteresuje:
http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html
http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html
Znam te pojazdy. Oddam w dobre ręce.
A czym się różni pierwszy od drugiego?
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Wiem ze start już za tydzień ale moze kogoś zainteresuje:
http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html
http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html
Znam te pojazdy. Oddam w dobre ręce.
A czym się różni pierwszy od drugiego?
Drugi poprawny link...
wszystko fajnie ale być może za rok się przydadzą jak Orgowie dopuszcza inne Lubliny niż 1 i 2 :-)
`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
’20 stay In Home
'21 Burhaniye nr boczny 79
’22 Albania nr boczny 74
'23 Nazare nr boczny 323
’24 Atlantic Road - Norwegia nr boczny 372
Hej
Jeśli Ktoś z Szanownego grona szuka gotowego Auta to Zapraszam do zakupu Naszej Złombolowej Skody Favorit 135L:
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947https://www.facebook.com/Team-%C5%A0koda-Latte-1668345236729398/
Pozdrawiam Team Skody Latte
Nawet fajna, ale skody jakoś za łatwo dostają samozapłonu :)
Skody Latte to nie dotyczy :P
Nowa cena za naszą Skodzinkę 2500zł do wzięcia
to taki taki Last Minute
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947
Pozdrawiam
Team Skody Latte
Cześć.
Chyba znowu nie dam rady pojechać, więc oferuję Poloneza Caro 1.4 rover lpg. Cena wyjściowa 2999 do negocjacji - zamiany za jakiś samochód albo motocykl z możliwością dopłaty z mojej strony. Oczywiście datki na dzieciaki wpłacone, tylko lać lpg i jechać. Mogę wypożyczyć na czas wyjazdu - szczegóły na telefon 501121927.
http://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-4-rover-lpg-zlombol-2016-zamiana-CID5-IDhF84H.html
Polecam! Jeden z najszybszych samochodów na Złombolu...
Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
