Zaznacz stronę
Notifications
Clear all

FAJNE AUTA 2022!

846 Posty
177 Users
0 Likes
27.5 K Widok
(@klamot)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 267
 

Piękny i wart takiej kasy. Długo nie postoi. Och, żeby było miejsce i kasa....


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6481214096#thumb/8

No śliczności, super wyprawówka...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@caronezzz)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 187
 

Hej

Jeśli Ktoś z Szanownego grona szuka gotowego Auta to Zapraszam do zakupu Naszej Złombolowej Skody Favorit 135L:
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947

https://www.facebook.com/Team-%C5%A0koda-Latte-1668345236729398/

Pozdrawiam Team Skody Latte

Nawet fajna, ale skody jakoś za łatwo dostają samozapłonu :)

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Już trochę późno ale może ktoś odratuje ...


   
OdpowiedzCytat
(@osk-olaf)
Reputable Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 445
 

Już trochę późno ale może ktoś odratuje ...

gdzie to cudo stoi i jak za ile go wyrwać


   
OdpowiedzCytat
(@larum-team)
Trusted Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 71
 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6481214096#thumb/8

https://www.facebook.com/larumteam/photos/pcb.1203972082958508/1203972056291844/?type=3&theater

Uaz sprzedany, uprzedzając pytanie nie my go kupiliśmy :)

www.facebook.com/larumteam


   
OdpowiedzCytat
(@barkasy-team)
Honorable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 593
 

Sam gada bym kupił, fajny jest


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Wiem ze start już za tydzień ale moze kogoś zainteresuje:

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html

Znam te pojazdy. Oddam w dobre ręce.


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Wiem ze start już za tydzień ale moze kogoś zainteresuje:

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html

Znam te pojazdy. Oddam w dobre ręce.

A czym się różni pierwszy od drugiego?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
(@mkzibi)
Reputable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 347
Topic starter  

Wiem ze start już za tydzień ale moze kogoś zainteresuje:

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3524-ID6yyTbp.html

Znam te pojazdy. Oddam w dobre ręce.

A czym się różni pierwszy od drugiego?

Drugi poprawny link...

http://otomoto.pl/oferta/lublin-3n-ID6yyT8z.html


   
OdpowiedzCytat
NO NAME TEAM
(@no-name-team)
Reputable Member
Dołączył: 12 lat temu
Posty: 394
 

wszystko fajnie ale być może za rok się przydadzą jak Orgowie dopuszcza inne Lubliny niż 1 i 2 :-)

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)
'17 Kraj Basków + (nr boczny 40)
'18 Chalkidiki + ( nr boczny 03)
'19 Irlandia + ( nr boczny 15)
’20 stay In Home
'21 Burhaniye nr boczny 79
’22 Albania nr boczny 74
'23 Nazare nr boczny 323
’24 Atlantic Road - Norwegia nr boczny 372


   
OdpowiedzCytat
(@the-howsers)
Active Member
Dołączył: 11 lat temu
Posty: 12
 

Hej

Jeśli Ktoś z Szanownego grona szuka gotowego Auta to Zapraszam do zakupu Naszej Złombolowej Skody Favorit 135L:
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947

https://www.facebook.com/Team-%C5%A0koda-Latte-1668345236729398/

Pozdrawiam Team Skody Latte

Nawet fajna, ale skody jakoś za łatwo dostają samozapłonu :)

Skody Latte to nie dotyczy :P

Nowa cena za naszą Skodzinkę 2500zł do wzięcia
to taki taki Last Minute
https://sprzedajemy.pl/nietuzinkowa-skoda-favorit-idealna-na-zlombol-nr42808947

Pozdrawiam
Team Skody Latte


   
OdpowiedzCytat
(@optometria-ciborek)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 85
 

Cześć.
Chyba znowu nie dam rady pojechać, więc oferuję Poloneza Caro 1.4 rover lpg. Cena wyjściowa 2999 do negocjacji - zamiany za jakiś samochód albo motocykl z możliwością dopłaty z mojej strony. Oczywiście datki na dzieciaki wpłacone, tylko lać lpg i jechać. Mogę wypożyczyć na czas wyjazdu - szczegóły na telefon 501121927.
http://www.olx.pl/oferta/polonez-caro-1-4-rover-lpg-zlombol-2016-zamiana-CID5-IDhF84H.html


   
OdpowiedzCytat
(@optometria-ciborek)
Estimable Member
Dołączył: 13 lat temu
Posty: 85
 

Cześć.
Wybieram się na start do Katowic, więc jeżeli komuś sprzęt wyzionie ducha w dniu wyjazdu, to ma możliwość zaopatrzyć się w samochód na starcie B)


   
OdpowiedzCytat
(@poganiacze-bydla)
Noble Member
Dołączył: 15 lat temu
Posty: 1064
 

Polecam! Jeden z najszybszych samochodów na Złombolu...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO


   
OdpowiedzCytat
Strona 39 / 57
Share: