× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

Żukowa kawalkada

Więcej
2011/03/12 22:30 #2997 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

może mam zacząć spamować żeby pierwszego miejsca nie stracić ? :P

swoją drogą nie sztuka pisać dużo lecz na temat ;)

po za tym ostatnio średnio z czasem stoję żeby się wczytywać we wszystkie tematy do sedna, zaraz idę spać a od jutra od 9 rana spawarka w dłoń i jazda dalej, wieczorem do akademika ojciec mnie podrzuci i kolejny tydzień jestem bez auta, ehhh :(

ale nie ma tego złego, jutro szybę przednią wklejam i może jeszcze zdążę zamocować przedni fotel na gotowo :)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/03/13 13:52 #3006 przez KatażukTeam

KatażukTeam odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

Jasne, że warto byłoby się pokazać, ale na autostradzie zobaczy nas 3 razy mniej osób niż poza nią ;) A jaki korek zrobimy :D

Jest taki ogień, którego taniec zachwyca, którego siła przeraża a którego piękno rzuca na kolana... To ogień w morzu... W morzu błękitu Jej oczu...

Więcej
2011/03/20 22:27 #3126 przez Obi

Obi odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

Dzisiaj rozmawiałem z chłopakami :) Plan jest taki. Przynajmniej nasz :D Mianowicie chcemy jechać z Katowic prosto do Calais. Wcześniej zahaczyć o bunkry w Dunkierce. Na 24 lipca zakupimy bilety na prom na około 17.00 I tak będzie trzeba w którymś momencie zrobić nockę jazdy a chyba lepiej to zrobić na przelotówce przez Europę kontynentalną co nie? Będzie trochę oddechu przed przeprawą i jada na wyspę :)

Więcej
2011/05/12 11:40 - 2011/05/12 11:41 #3838 przez Łowcy Przygód

Łowcy Przygód odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

Łowcy Przygód z chęcią się podłączą do kawalkady! Co do bunkrów pomysł dobry, dobry - my też z chęcią się tam wybierzemy z tym, że pytanie: wy chcecie wchodzić do bunkrów turystycznie czy na "dziko"? Bo my zdecydowanie preferujemy drugą opcję. Tym bardziej, że na naszym Strażackim Bolidzie:) będzie dwóch alpinistów przemysłowych i mnóstwo sprzętu wspinaczkowego co pozwoli nam na dobrą eksplorację:D

Pozdrawiam!

ps. ma ktoś na zbyciu skrzynie 4-ro biegową?
Ostatnio zmieniany: 2011/05/12 11:41 przez Łowcy Przygód.

Więcej
2011/05/12 12:56 - 2011/05/12 12:57 #3842 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

potrzebujesz skrzynię czy same bebechy z niej wystarczą ?

Znam pewnego pana (sporo jego części siedzi w moim aucie) który kiedyś na serwisie Tarpana pracował, swego czasu posiadał kompletne wnętrzności nowe tylko brakowało obudowy, mógłbym zadzwonić do niego i zapytać jeśli by Cię sam środek urządzał ;)

I Panie.... nie rób 3 topiców na ten sam temat ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2011/05/12 12:57 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2011/05/15 19:08 #3872 przez Łowcy Przygód

wiesz co napisz mi na priva numer telefonu to się zgadamy jakoś gdyż części na pewno więcej się przyda a jakiś kontakt, doświadczenie zawsze się przyda:)

Więcej
2011/05/15 20:12 #3876 przez Modern Żuking

Modern Żuking odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

Witamy :)

O ile istnieje takowa możliwość, chętnie byśmy się do kawalkady przyłączyli :)
Właśnie reanimujemy naszego złomka, to nasze pierwsze kroki złombolowe, natomiast wiary, zapału i werwy mamy pod dostatkiem.

I takie pytanko - macie jakieś dobre źródło części do żuka - od 2 miesięcy poszukujemy niedrogiej, ale również nie zjedzonej przez rdzę i ogólnie w dobrym stanie tylnej górnej klapy z szybą do naszego wehikułu...ciężko dostać, będziemy wdzięczni za pomoc :)

Pozdrawiamy serdecznie!!!

Więcej
2011/05/15 20:27 #3877 przez klub_pancernych

klub_pancernych odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

Jak by co mam dwa nowe zawiasy do górnej klapy (trójkątne)
mogę je wam jakoś przeslać.

Jak by co to nysa lapie się do żuków???

Więcej
2011/05/15 23:18 #3878 przez Łowcy Przygód

nyska to bardziej opływowy żuk:)

Więcej
2011/05/26 08:09 #4046 przez A Team

A Team odpowiedział w temacie: Odp: Żukowa kawalkada

Witajcie ;)

Jesteśmy tutaj można powiedziec debiutantami. Kupiliśmy miesiąc temu Żukietę i jeśli to możliwe z chęcią się dołączymy do ekipy :) W tej chwili poszukujemy również dwóch akumulatorów do Żuka (mamy wersję z dwoma aku)

Pozdrawiam ;>

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008