× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

La Manche - PROM, EUROTUNEL - zagadnienia

Więcej
2011/07/14 07:58 #4951 przez BuSz

BuSz odpowiedział w temacie: Odp: La Manche - PROM, EUROTUNEL - zagadnienia

Ja planuje zarezerwować bilet na 22 a jak sie uda wcisnąć wcześniej to może być i o 18 i popłyniemy razem a jak nie to zostane te dwie godziny dłużej. Ok to rezerwuje prom, widze że chętni są to pojedziemy kupą:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/15 16:21 #4997 przez BuSz

BuSz odpowiedział w temacie: Odp: La Manche - PROM, EUROTUNEL - zagadnienia

Nie wiem czy widzieliście, ale właśnie rezerwowałem prom w Norfolkline i co ciekawe... rezerwując bilet TAM 25.07 a powrót 31.07 cała podróż wyszła 80E z opłatami paliwowymi, natomiast rezerwując bilet powrotny na 30.07, spadły ceny biletów w obie strony?! W związku z czym podróż w obie strony wyszła 66 euro z opłatami!! Jak to sie mówi 14E d... nie ma:) Ale jak widać można kombinować i coś przyoszczedzić.

Więcej
2011/07/16 15:56 #5024 przez Z6 MARIO

Z6 MARIO odpowiedział w temacie: Odp: La Manche - PROM, EUROTUNEL - zagadnienia

BandziorRacingTeam napisał: a sa tacy co maja juz wykupiony wjazd do Londynu? taz chcemy wjechac ale jeszcze nie doczytalismy ile i gdzie nalezy ten bilecik zakupic, moze ktos ma jakies info, lecimy 125p wiec euro 2 jeszcze nie ma :)
dzieks za info

pisalem juz gdzies, ze nie mozna wykupic 'wjazdowki' do londynu. poprostu jak wjedziesz w strefe "c" to masz czas do chyba 22 aby zaplacic za ten wjazd, najszybciej na stacji benzynowej. owa oplata nazywa sie congestion charge. ale nie wiem jak dziala na obcych numerach i ja bym sie szczerze zastanowil czy wogole to placic jak wiecie ze juz tymi autami nigdy tu nie wjedziecie. cena bodajrze 10 funciakow i wjezdzasz ile chcesz do godziny 18. oplata jes w godzinach od 6 do 18 chyba, po tym czasie wjazd za free ....
mozemy sie dogadac i moge oprowadzic chetnych po centrum.
pzdr
M

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008