× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

Więcej
2011/07/12 12:04 - 2011/07/12 12:05 #4908 przez co powie ryba

co powie ryba odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

na Latitude też mogłem ustawić z dokładnością do paru m, ale uznałem, że to nie będzie czytelne na stronie i ograniczyłem widok do miasta, ale twoja propozycja tez jest całkiem ciekawa :)

Polub nas
Odwiedź naszą stronę
Ostatnio zmieniany: 2011/07/12 12:05 przez co powie ryba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/12 17:24 #4914 przez Warcząca Wanda

Warcząca Wanda odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

OK, zrobiłem prosty podręcznik do implementacji darmowego trackingu GPS. Można go pobrać pod adresem:

ubuntuone.com/p/146l/

W zasadzie dokument ogranicza się do pokazania gdzie co jest i przetłumaczenia tego na język polski. Zachęcam do grzebania w opcjach zarówno programu mobilnego jak i samej strony - jest ich całe mnóstwo.

Ten system działa i to jest jego największa zaleta. Ma też pewne wady (posiadacze nowych smartphone'ów z niego nie skorzystają), dlatego polecam zapoznanie się również z metodą co powie ryba i wybranie lepszej.

Więcej
2011/07/13 10:57 #4928 przez KNOTiKANCIARZ

KNOTiKANCIARZ odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

Działa !
Jak ktoś chce poobserwować mnie to dziś własnie jade Wawa - Bełchatów - Wawa na naszym blogu ostatni wpis www.knotteam.blog.pl , ekstra sprawa. Dzięki WarczącaWanda za przetłumczenie na język ludzki ;) oprogramowania. Potem jest łatwo juz zakapować a możliwości programu są naprawde duże.

Więcej
2011/07/13 20:40 #4940 przez Jeźdźcy Czerwonej Bestii

Jeźdźcy Czerwonej Bestii odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

no my tez bedziemy mieli lokalizacje GPS :) d

dzieki chlopaki za fajny pomysl

Więcej
2011/07/14 12:26 #4959 przez Za_pół_godziny_w_hasioku

Za_pół_godziny_w_hasioku odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

my również jedziemy z trackingiem.
Warcząca wando - dziękujemy :)

Więcej
2011/07/16 21:04 #5026 przez angi

angi odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

My też jedziemy z lokalizacją GPS :)

Więcej
2011/07/26 11:30 #5232 przez GPS CMA

GPS CMA odpowiedział w temacie: Odp: GPS TRACKING Wartburga na Złombol 2011

Witam wszystkich. W tej edycji spróbowaliśmy testowo z jednym pojazdem, ale mam nadzieję że za rok uda nam się wyposażyć chociaż 3 wasze samochody w nasze urządzenia. Jeżeli ktoś miałby pytania dotyczące kosztów, funkcjonalności itp to chętnie odpowiem. Namiary: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 697-972-556. Pozdrawiam wszystkich! Marcin

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008