× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

home sweet home

Więcej
2011/08/01 20:35 #5262 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

sterteam napisał: Witam
Dzisiaj 01-08-2011 godz1920 .
Po przejechaniu 5903km wypaleniu 492 litrów paliwa( o wypalonych papierosach nie wspomne i wypitej ilości alkoholu) połączone załogi Sterteamu i Nysy Gang -Justyna,Jacek i Szkodnik (Michał-Słoma- Słomiński)dotarły do domu całe,bez awariu. Czekamy na następną wyprawę.Dzięki wszystkim za dobre towarzystwo.

Tam zaraz Szkodnik... :P

Było zajebiście, szkoda tylko że ten przelicznik na złotówki taki niekorzystny...
Fiacior śmigał, tylko gwizdało, śmiechu było co nie miara. Zdecydowanie wpisujemy Złombol w kalendarz imprez które koniecznie trzeba zaliczyć rokrocznie!!! :)

Jacek, dzięki za wszystko - nie byłoby nas tam, gdyby nie Ty! :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/01 22:35 #5267 przez SZNURÓWA

SZNURÓWA odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

BuSz napisał: Myśmy byli dopiero dzisiaj koło 9 w chacie (pomarańczowy 126p). Masakra, tak lało że za Wrocławiem musieliśmy stanąć i poczekać do switu bo nie dałem rady jechać. Rozregulowana zbieżność, scięte opony plus zalane koleiny i TIRy to masakra...
Do tego mieliśmy okazje brać udział w niewielkiej kolizji (nie licząć wcofania w 125p na kampingu w Drumnadochnit :)). Na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło ale na autostradzie w Niemczech leciał koło mnie golf 5, bokiem, częściowo poboczem częściowo pasem awaryjnym... Myślałem że to ja im zajechałem drogę ale przyjechała policja i powiedzieli kein problem:) Nie wnikałem ale chyba zawinił kierowca merca, który zapierdalał grubo i coś namieszał mi za dupą... tak przynajmniej to sobie tłumacze. Tak czy inaczej skonczyło sie dobrze ale w pierwszym momencie nie bylo do śmiechu...

Sznurówa, byles w tym Ace Cafe? Myśmy byli w londynie dopiero koło 24:00 i już nie bylo powera na plątanie się po miescie. Uszczelki dały rady?

TAK DOTARLIŚMY DO ACE CAFE ( ALE CZAD ) POTEM NA PROM 2 GODZINY SPANIA I OGIEŃ DO GORZOWA . OD WYMIANY USZCZELKI POD GAŹNIKIEM NUDY - NIC JUZ NIE NAWALILO ;) DANKE ZA USZCZELKI.

Więcej
2011/08/02 10:03 #5271 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

.. goleniowska część ekipy Prudenter-team ( czyli sam prudi-ja :) i Szorstki) dojechała do domu ok 16:00 w poniedziałek ..

.. za wspólną drogę dziękujemy ..

prudi

www.prudenterteam.pl

Więcej
2011/08/02 10:09 #5272 przez sirus team

sirus team odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

Ja również chcialbym podziękować chłopakom z Prudenter - Teamu za wspaniały wyjazd. Szczególne podziękowanie dla Mariusz który świetnie przygotował samochód do drogi, co sprawiło , że jechaliśmy praktycznie bezproblemowo, bez poważniejszych awarii.
Pozdrawiam Jacek

Więcej
2011/08/02 13:21 #5273 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

sterteam napisał: Witam
Dzisiaj 01-08-2011 godz1920 .
Po przejechaniu 5903km wypaleniu 492 litrów paliwa( o wypalonych papierosach nie wspomne i wypitej ilości alkoholu) połączone załogi Sterteamu i Nysy Gang -Justyna,Jacek i Szkodnik (Michał-Słoma- Słomiński)dotarły do domu całe,bez awariu. Czekamy na następną wyprawę.Dzięki wszystkim za dobre towarzystwo.

Zapomniałem dodać ,że nessi nie udało nam się złapać, choć w telewizji angielskiej podawali najpierw ,że Ją widziano ale potem zdementowali bo okazało się ,że to Artur (prezes)

Więcej
2011/08/03 21:25 #5303 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

Gniotsa nie Łamiotsa dotarło dziś w komplecie do domu.
Plany drogi powrotnej trzeba było niestety drastycznie skrócić - bolid zaczął wykazywać coraz to inne oznaki zmęczenia - ale dojechał! :)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2011/08/04 02:52 - 2011/08/04 02:52 #5306 przez Nie Ma Lipy

Nie Ma Lipy odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

Załoga Nie Ma Lipy (61) dojechała bezawaryjnie Poldkiem godzinę temu do Mielca prosto z promu startującego o 4 i wyruszając ze Szkocji dzień wcześniej. Pragniemy jeszcze nadmienić, iż załoga posiada tylko jednego kierowcę.

Dziękujemy i pozdrawiamy,
Marek, Adrian i Artur.
Ostatnio zmieniany: 2011/08/04 02:52 przez Nie Ma Lipy.

Więcej
2011/08/04 19:18 #5326 przez ABUELA

ABUELA odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

My też meldujemy się w domu, dotarliśmy dzisiaj po godz. 18.00 bez większych awarii tylko przed Opolem brakło nam paliwa i współtowarzysze nas holowali do najbliższej stacji. Dziękujemy Szkodnikom za wspaniałą podróż, pozdrawiamy.

Więcej
2011/08/04 19:49 #5329 przez Blacharze

Blacharze odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

Blacharze w domu. Żuk chodzi na 2 gary ale jedzie:D Prawie zawory wypadły:P

Więcej
2011/08/04 21:37 #5333 przez Czerwony Baron

Czerwony Baron odpowiedział w temacie: Odp: home sweet home

w środę o 6 rano nasz maluszek doturlał się do domu, cała podróż bez awarii, jedynie kabelek od elektrozaworu się ukręcił. Dzięki wszystkim załogom z którymi mieliśmy okazję podróżowac i się dobrze bawic ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008